Nico Huelkenberg

Artykuły - Nico Huelkenberg (5)

 • Formuła 1. Huelkenberg rozmawia z Alfa Romeo

  Formuła 1. Huelkenberg rozmawia z Alfa Romeo

  Kierowca Formuły 1 Niemiec Nico Huelkenberg oficjalnie potwierdził, że aktualnie rozmawia z dwoma zespołami w sprawie swojego powrotu w sezonie 2021. Jednym z nich jest Alfa Romeo Racing Orlen, gdzie kierowcą rozwojowym i rezerwowym jest Robert Kubica.
 • Formuła 1. Hamilton i Verstappen pozytywnie o powrocie Huelkenberga

  Formuła 1. Hamilton i Verstappen pozytywnie o powrocie Huelkenberga

  Sześciokrotny mistrz świata Formuły 1 Brytyjczyk Lewis Hamilton z Mercedesa i Holender Max Verstappen z Red Bulla uważają, że Niemiec Nico Huelkenberg, który wrócił na tor po przerwie, zasługuje na to, aby mieć stałe miejsce w jednym z zespołów.
 • Formuła 1. Nico Huelkenberg bez kontraktu na sezon 2020

  Formuła 1. Nico Huelkenberg bez kontraktu na sezon 2020

  Kierowca Formuły 1 Nico Huelkenberg nie przedłużył kontraktu z zespołem Renault na nowy sezon i w 2020 roku nie będzie się ścigał w mistrzostwach świata. Niemiec był jednym z najdłużej startujących zawodników w F1, debiutował w 2010 roku.
 • Formuła 1. Renault nie odwoła się od decyzji FIA

  Formuła 1. Renault nie odwoła się od decyzji FIA

  Zespół Formuły 1 Renault nie będzie odwoływał się od kary nałożonej przez Międzynarodową Federację Samochodową (FIA) po Grand Prix Japonii. Kierowcy tego teamu Nico Hulkenberg i Daniel Ricciardo zostali zdyskwalifikowani za niezgodne z przepisami bolidy.
 • Formuła 1. Team Renault przyznaje, że ma słabsze silniki niż rywale

  Formuła 1. Team Renault przyznaje, że ma słabsze silniki niż rywale

  Szef zespołu Formuły 1 Renault Cyril Abiteboul przyznał, że francuska ekipa nie spodziewała się tak znacznego rozwoju w ostatnich latach jednostek napędowych Mercedesa i Ferrari. Jego zdaniem to spowodowało, że obecnie motory rywali mają przewagę nad Renault.