Nicklas Bendtner

Artykuły - Nicklas Bendtner (40)

 • Nicklas Bendtner przegrał w pokera 6,7 miliona euro

  Nicklas Bendtner przegrał w pokera 6,7 miliona euro

  Były gwiazdor duńskiego futbolu i jego enfant terrible Nicklas Bendtner przyznał, że przez wiele lat grał regularnie w pokera i przegrał w sumie 6,7 miliona euro. Podkreślił jednak, że nie jest uzależniony od hazardu, tylko lubi sobie od czasu do czasu pograć.
 • Znany piłkarz bohaterem reality show

  Znany piłkarz bohaterem reality show

  Nicklas Bendtner, najczęściej opisywany w tabloidach duński piłkarz, który jest obecnie bez klubu, otrzymał własny program reality show, w którym będzie opowiadał o swoim kontrowersyjnym życiu sportowym i skandalach poza boiskiem.
 • Nicklas Bendtner otrzymał własny program reality show

  Nicklas Bendtner otrzymał własny program reality show

  Niclas Bendtner, najczęściej opisywany w tabloidach duński piłkarz, który jest obecnie bez klubu, otrzymał własny program reality show, w którym będzie opowiadał o swoim kontrowersyjnym życiu sportowym i skandalach poza boiskiem.
 • Skazany Bendtner będzie pisał autobiografię

  Skazany Bendtner będzie pisał autobiografię

  Napastnik norweskiego Rosenborg BK i reprezentacji Danii Nicklas Bendtner, skazany na 50 dni więzienia za pobicie we wrześniu w Kopenhadze taksówkarza, od czwartku musi nosić obrożę monitorującą. Piłkarz zapowiedział, że wykorzysta ten czas na napisanie autobiografii.
 • Nicklas Bendtner rezygnuje z apelacji, wyrok wchodzi w życie

  Nicklas Bendtner rezygnuje z apelacji, wyrok wchodzi w życie

  Duński napastnik Nicklas Bendtner musiał wycofać apelację w procesie, w którym został skazany na 50 dni pozbawienia wolności, poinformowała prokuratura w Kopenhadze.
 • Nicklas Bendtner skazany za uderzenie taksówkarza

  Nicklas Bendtner skazany za uderzenie taksówkarza

  Znany piłkarz reprezentacji Danii Nicklas Bendtner został skazany w piątek przez sąd w Kopenhadze na 50 dni więzienia za atak na taksówkarza. Prawnik zawodnika złożył apelację.
 • Nicklas Bendtner pobił taksówkarza

  Nicklas Bendtner pobił taksówkarza

  Nicklas Bendtner znów w centrum uwagi po tym, jak… pobił taksówkarza. Były napastnik Arsenalu, grający obecnie w norweskim Rosenborgu Trondheim, został aresztowany w Kopenhadze w nocy z soboty na niedzielę (8 na 9 września).
 • Mundial 2018. Kadra Danii na MŚ w Rosji bez Nicklasa Bendtnera

  Mundial 2018. Kadra Danii na MŚ w Rosji bez Nicklasa Bendtnera

  Selekcjoner Age Hareide powołał 23-osobową kadrę Danii na zbliżające się mistrzostwa świata w Rosji. Z powodu kontuzji pachwiny nie znalazł się w niej Nicklas Bendtner - najlepszy strzelec reprezentacji z aktywnych obecnie piłkarzy.
 • Popularność Nicklasa Bendtnera wzrosła po meczu z Polską

  Popularność Nicklasa Bendtnera wzrosła po meczu z Polską

  Napastnik reprezentacji Danii Nicklas Bendtner grający od marca w norweskim Rosenborg Trondheim jest najpopularniejszym piłkarzem klubu, który sprzedał już ponad dwa tysiące koszulek z jego nazwiskiem.
 • Dania - Polska. Rywale z Bendtnerem czy bez?

  Dania - Polska. Rywale z Bendtnerem czy bez?

  Age Hareide zapowiedział ofensywny styl i doświadczony skład Danii na dzisiejszy mecz z Polską w eliminacjach MŚ. Duńskie media nie zawsze nadążają za norweskim selekcjonerem i zastanawiają się nad wyjściową jedenastką - pisze specjalny wysłannik Interii do Kopenhagi Waldemar Stelmach.

Filmy - Nicklas Bendtner (8)