nick heidfeld

Artykuły - Nick heidfeld (119)

 • Formuła 1. Zaskakujące słowa Heidfelda na temat Kubicy

  Formuła 1. Zaskakujące słowa Heidfelda na temat Kubicy

  Robert Kubica i Nick Heidfeld to byli koledzy ze stajni BMW Sauber. Podczas pamiętnego wyścigu o Grand Prix Kanady w 2008 roku obaj uplasowali się na czele, a Polak święcił swój pierwszy triumf w F1. Niemiec wrócił do tamtych wydarzeń, tłumacząc że zwycięstwo Polaka jest po części zasługą decyzji władz zespołu, choć krakowianin być może nie jest nawet tego świadomy.
 • Formuła 1. Nick Heidfeld o Robercie Kubicy: Naprawdę był dobry, ale byli od niego szybsi

  Formuła 1. Nick Heidfeld o Robercie Kubicy: Naprawdę był dobry, ale byli od niego szybsi

  Nick Heidfeld odniósł się do swoich relacji z Robertem Kubicą, z czasów, gdy obaj byli kierowcami BMW Sauber. Niemiec przyznał też, że podziwia Polaka za to, że udało mu się wrócił do Formuły 1. Była również szczypta pieprzu pod adresem dawnego partnera z zespołu...
 • Formuła 1. Robert Kubica dokładnie 11 lat temu wywalczył jedyne w karierze pole position

  Formuła 1. Robert Kubica dokładnie 11 lat temu wywalczył jedyne w karierze pole position

  5 kwietnia 2008 roku, przed wyścigiem o Grand Prix Bahrajnu, Robert Kubica po raz pierwszy i jak dotąd jedyny w swojej karierze wywalczył pole position. Nasz jedynak w Formule 1 w barwach zespołu BMW Sauber w kwalifikacjach "wykręcił" czas 1.33,096, wyprzedzając o tysięczne części sekundy Brazylijczyka Felipe Massę w Ferrari.
 • Nick Heidfeld nie wraca do Formuły 1

  Nick Heidfeld nie wraca do Formuły 1

  Niemiecki kierowca wyścigowy Nick Heidfeld, były partner Roberta Kubicy w teamie BMW-Sauber, nie znalazł zatrudnienia w żadnym zespole Formuły 1 i podpisał kontrakt z ekipą Rebellion Racing, która będzie uczestniczyła w mistrzostwach świata Endurance.
 • Szef Lotus-Renault straci pracę?

  Szef Lotus-Renault straci pracę?

  Szef teamu Lotus-Renault Eric Boulier może w najbliższym czasie stracić zatrudnienie. Włodarze teamu z Enstone nie są zadowoleni z pracy Francuza i chcą przed sezonem 2012 dokonać zmiany.
 • Nick Heidfeld szuka zatrudnienia w Formule 1

  Nick Heidfeld szuka zatrudnienia w Formule 1

  Nick Heidfeld po "wylocie" ze składu Lotus-Renault nie zamierza wracać do roli testera opon Pirelli, czy rezerwowego kierowcy. Niemiec szuka zatrudnienia na przyszły rok w F1 i nie traci nadziei.
 • Formuła 1: Senna do końca sezonu w Renault

  Formuła 1: Senna do końca sezonu w Renault

  Brazylijczyk Bruno Senna do końca tegorocznego sezonu będzie, obok Rosjanina Witalija Pietrowa, kierowcą teamu Renault. 27-letni Senna zastąpił Niemca Nicka Heidfelda, którego wyniki nie były - zdaniem kierownictwa zespołu - zadowalające.
 • Senna przywozi sponsorów zespołowi Lotus-Renault

  Senna przywozi sponsorów zespołowi Lotus-Renault

  Team Lotus-Renault dzięki debiutowi Bruno Senny podczas GP Belgii zyskał dwóch kolejnych sponsorów. Zostali nimi naftowy potentat z Brazylii firma OGX i koncern Gillette.
 • Formuła 1: Szef Lotus Renault chwali Sennę

  Formuła 1: Szef Lotus Renault chwali Sennę

  Szef teamu Formuły 1 Renault Eric Boullier chwalił Bruno Sennę za start w Grand Prix Belgii na torze w Spa. Zastępujący po raz pierwszy w tym sezonie wracającego do zdrowia Roberta Kubicę brazylijski kierowca był 13., ale na treningu rozbił bolid.
 • Formuła 1: Heidfeld pozywa team Renault do sądu!

  Formuła 1: Heidfeld pozywa team Renault do sądu!

  Kierowca teamu Formuły 1 Renault Niemiec Nick Heidfeld zdecydował się wystąpić na drogę sądową przeciwko swojemu zespołowi, którego kierownictwo wycofało go z niedzielnego wyścigu o Grand Prix Belgii i wystawiło Brazylijczyka Bruno Sennę.