Film - Nic się nie stało

Artykuły - Nic się nie stało (14)

 • Doda jest przekonana, że gwiazdy pokazane w filmie Latkowskiego ukrywają informacje

  Doda jest przekonana, że gwiazdy pokazane w filmie Latkowskiego ukrywają informacje

  Dorota Rabczewska jest jedną z niewielu gwiazd, które po emisji filmu "Nic się nie stało" stanęła po stronie jego twórcy Sylwestra Latkowskiego. Teraz wróciła do tej sprawy i stwierdziła, że celebryci, których reżyser pokazał w tym filmie, mogą mieć dostęp do informacji, których nie znali zwykli ludzie odwiedzający Zatokę Sztuki.
 • Sylwester Latkowski znów atakuje Borysa Szyca

  Sylwester Latkowski znów atakuje Borysa Szyca

  Sylwester Latkowski, reżyser dokumentalnego filmu "Nic się nie stało", kolejny raz zaapelował do Borysa Szyca, by aktor ujawnił, co wie o pedofilskim procederze w klubie Zatoka Sztuki. "To nie chodzi o to, że było się tam raz, chodzi o to, że pływało się łódką z pedofilem" - Latkowski mówił Bartoszowi Węglarczykowi w programie "Onet Opinie".
 • Renata Kaczoruk pozywa TVP! "Kuba, dołączam do Ciebie"

  Renata Kaczoruk pozywa TVP! "Kuba, dołączam do Ciebie"

  Renata Kaczoruk to kolejna celebrytka, która pozywa TVP i twórcę dokumentu "Nic się nie stało". "Odmówmy ponurej zabawy Latkowskiemu w jego nieczystą grę, z zamówienia publicznego. I wyciągnijmy konsekwencje za to, czemu służą wydawane pieniądze z płaconych przez nas podatków" - pisze była partnerka Kuby Wojewódzkiego.
 • Andrzej Chyra: "Obraźliwa insynuacja"

  Andrzej Chyra: "Obraźliwa insynuacja"

  Andrzej Chyra to kolejna osoba, która zapowiada wystąpienie na drogę sądową przeciwko twórcom filmu "Nic się nie stało". "Brzydzę się działaniami osób przedstawionych w filmie, ale wzbudza też mój najgłębszy sprzeciw ta obraźliwa insynuacja, służąca uzyskaniu większego rozgłosu filmu, bez zastanowienia się, jakie konsekwencje to dla mnie i dla powagi sprawy niesie" - aktor napisał na Instagramie.
 • Krzysztof Zanussi reaguje po emisji "Nic się nie stało"

  Krzysztof Zanussi reaguje po emisji "Nic się nie stało"

  Po telewizyjnej premierze dokumentu Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" Krzysztof Zanussi opublikował na swoim Facebooku oświadczenie, w którym zapowiada wystąpienie na drogę sądową przeciwko twórcom filmu.
 • Burza po wpisie Jacka Kurskiego o "pojedynku filmów o pedofilii"

  Burza po wpisie Jacka Kurskiego o "pojedynku filmów o pedofilii"

  Porównanie przez Jacka Kurskiego oglądalności emitowanego na antenie TVP dokumentu Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" i pokazywanego dzień później w TVN-ie filmu braci Sekielskich "Zabawa w chowanego" sprowadziło na byłego prezesa TVP internetową krytykę. Poszło o użycie przez Kurskiego słowa "pojedynek".
 • Borys Szyc: Ten poziom manipulacji i kłamstwa jeszcze mnie w życiu nie spotkał

  Borys Szyc: Ten poziom manipulacji i kłamstwa jeszcze mnie w życiu nie spotkał

  Nie trzeba było długo czekać na reakcje gwiazd po emisji dokumentu "Nic się nie stało" w TVP, zapowiadanego jako wstrząsająca relacja o pedofilii wśród elit i w środowisku celebrytów. "Ten poziom manipulacji i kłamstwa jeszcze mnie w życiu nie spotkał" - napisał w czwartek na Facebooku Borys Szyc.
 • "Nic się nie stało": ​Blanka Lipińska zarzuca twórcom manipulację

  "Nic się nie stało": ​Blanka Lipińska zarzuca twórcom manipulację

  Blanka Lipińska odniosła się na swoim Instagramie do wyemitowanego w środowy wieczór, 20 maja, w TVP filmu Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało". W poświęconym aferze pedofilskiej dokumencie wykorzystany został jej wizerunek.
 • "Nic się nie stało": Minister sprawiedliwości powoła zespół prokuratorów

  "Nic się nie stało": Minister sprawiedliwości powoła zespół prokuratorów

  Wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik zapowiedział po emisji w TVP filmu Sylwestra Latkowskiego o aferze pedofilskiej "Nic się nie stało", że w Prokuraturze Krajowej powstanie specjalny zespół śledczych do wyjaśnienia wątpliwości pokazanych w dokumencie.
 • Jacek Karnowski o aferze pedofilskiej po emisji "Nic się nie stało"

  Jacek Karnowski o aferze pedofilskiej po emisji "Nic się nie stało"

  Byliśmy zdeterminowani do wyeliminowania tego zła z Sopotu. Jakakolwiek współpraca z Zatoką Sztuki została zerwana i teraz konsekwentnie oczekujemy zwrotu budynku. Od czasów wojny nic gorszego w Sopocie nie zdarzyło się niż działalność tych ludzi - oświadczył prezydent Sopotu Jacek Karnowski po emisji w TVP filmu Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" o aferze pedofilskiej związanej m.in. z lokalem "Zatoka Sztuki" w Sopocie.