Niania

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Niania (Film (2005)[Nanny McPhee] Reż.Kirk Jones) , opiekunka (opiekunka)

Artykuły - Niania (90)

 • Czy warto być nianią?

  Czy warto być nianią?

  Wybór niani nie należy do łatwych, bo rodzice powierzają jej swój najcenniejszy skarb. Nic dziwnego, że mają wysokie wymagania i są gotowi zapłacić duże pieniądze osobie, której będą mogli zaufać. Szczególnie, kiedy są sławni i bogaci.
 • Agnieszka Dygant pochwaliła się babcią. „Ma prawie 90 lat!"

  Agnieszka Dygant pochwaliła się babcią. „Ma prawie 90 lat!"

  Agnieszka Dygant to aktorka znana głównie z ról telewizyjnych. Kobieta rzadko chwali się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych, choć dla babci zrobiła wyjątek.
 • Jak zapłacić mniej, zatrudniając nianię?

  Jak zapłacić mniej, zatrudniając nianię?

  Chcesz zatrudnić nianię do dziecka? Zrób to szybko. Rząd znowelizował ustawę o opiece nad dziećmi i od 1 stycznia będzie finansował składki niani tylko w 50% (a nie całkowicie, jak to było dotychczas).
 • Niania – jak zatrudnić ją legalnie?

  Niania – jak zatrudnić ją legalnie?

  Młodzi rodzice, którzy pragną pozostać aktywni zawodowo są zwykle zmuszeni powierzyć opiekę nad swoimi pociechami niani. W wielu przypadkach bywa to babcia lub inny bliski członek rodziny. W innych – sąsiadka lub zupełnie obca osoba. Bez względu na to, jakie relacje łączą cię z opiekunką, warto wiedzieć, jak zatrudnić ją legalnie, zwłaszcza, że istnieje możliwość otrzymania dofinansowanie z budżetu państwa na ten cel. Oto wszystko, co musisz na ten temat wiedzieć.
 • Kłopoty ze znalezieniem niani? Jest coraz łatwiej

  Kłopoty ze znalezieniem niani? Jest coraz łatwiej

  Obecnie znalezienie dobrej niani jest znacznie łatwiejsze niż kiedyś. W dobie Internetu można nie tylko w kilka minut zamieścić odpowiednie ogłoszenie, ale również sprawdzić kwalifikacje kandydatek jeszcze zanim umówimy się na rozmowę. Wciąż jednak jest obecny drugi problem – brak pieniędzy.
 • Zła niania. Dobra niania

  Zła niania. Dobra niania

  Pamiętam film, jakiego nie byłam w stanie jakiś rok temu obejrzeć do końca ... Wredna niańka siedzi z 3-letnią dziewczynką na kanapie, zaczyna zmuszać ją do jedzenia. Kiedy mała nie chce, jednym ruchem rzuca ją na ziemię, kopie, chodzi po niej... Nie wytrzymałam do końca. Myślałam, aby udostępnić ten film dla przestrogi, ale ostatecznie stwierdziłam, że jest zbyt drastyczny, aby go pokazywać.
 • Babcia, niania, żłobek - najlepsza opieka dla twojego dziecka

  Babcia, niania, żłobek - najlepsza opieka dla twojego dziecka

  Musisz wrócić do pracy. Przed tobą trudna decyzja - komu powierzyć opiekę nad dzieckiem? Zatrudnić nianie, posłać dziecko do żłobka, a może lepiej poprosić o pomoc babcie? Do każdego z tych wariantów trzeba się przygotować.

Filmy - Niania (3)

 • Tomasz Kot o serialu "Niania"

  W środę, 25 lutego padł ostatni klaps na planie dziewiątej, a tym samym ostatniej serii serialu "Niania".
 • Najsłynniejsza polska niania

  Gościem INTERIA.TV była Agnieszka Dygant - aktorka teatralno-filmowa, znana z ról w serialach "Na dobre i na złe", "Fala zbrodni" oraz "Niania".
 • Niania w cenie

  TV Biznes: Polskie opiekunki dla dzieci nie mogą narzekać. Korzystnych ofert pracy jest coraz więcej.