NHL

Artykuły - NHL (2798)

Filmy - NHL (66)

 • NHL. Ryan O'Reilly (MVP play-offów NHL) o zdobyciu Pucharu Stanleya i indywidualnej nagrody. Wideo

  St. Luis Blues po raz pierwszy w historii zdobyli Puchar Stanleya. "Bluesmani" pokonali w siódmym pojedynku Boston Bruins 4:1 i z końcowym bilansem spotkań 4-3 sięgnęli po trofeum. Podczas pomeczowej konferencji zawodnik St. Luis Blues Ryan O'Reilly nie krył wzruszenia z powodu zdobycia pucharu oraz nagrody dla najbardziej wartościowego gracza play-offów.
 • NHL. Zawodnicy Boston Bruins i St. Louis Blues przed rywalizacją o Puchar Stanleya. Wideo

  W tym roku o Puchar Stanleya zawalczą Boston Bruins i St. Louis Blues. Hokeiści obu zespołów nie ukrywają, że są podekscytowani szansą zdobycia trofeum.
 • NHL. Zawodnicy i trener St. Louis Blues po awansie do finału Pucharu Stanleya. Wideo

  Hokeiści St. Louis Blues wyeliminowali w półfinale Pucharu Stanleya San Jose Sharks (bilans spotkań 4-2) i zagrają w finale z Boston Bruins. Po decydującym meczu o swoich odczuciach dotyczących turnieju mówili m.in. zawodnicy zwycięskiej ekipy Alex Pietrangelo i Jordan Binnington oraz trener Craig Berube.
 • Wzruszające sceny podczas meczu NHL. Wideo

  Do wzruszających scen doszło podczas meczu NHL pomiędzy Los Angeles Kings a San Jose Sharks. Żona majora Douglassa Rauschelbacha z Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych oraz czwórka ich dzieci obejrzeli na telebimie specjalne pozdrowienia, nagrane dla nich przez żołnierza. Nie spodziewali się, że dosłownie chwilę później... będą mogli zobaczyć go na żywo. Major Rauschelbach wcześniej wrócił do domu i wykorzystał mecz ulubionego klubu całej rodziny, by przygotować im wyjątkową niespodziankę. Źródło: STORYFUL/x-news