New Life'M

Artykuły - New Life'M (8)

 • ŚDM: Strefa Chwały Polska 1050

  ŚDM: Strefa Chwały Polska 1050

  W piątkowy wieczór (29 lipca) na Błoniach w Krakowie podczas Światowych Dni Młodzieży wystąpiła czołówka polskiej sceny chrześcijańskiej - m.in. New Life'm, 2Tm2,3, Maleo Reggae Rockers, TU/Mate.O i ks. Jakub Bartczak.
 • Strefa Chwały Polska 1050: Koncert z okazji Światowych Dni Młodzieży

  Strefa Chwały Polska 1050: Koncert z okazji Światowych Dni Młodzieży

  New Life'm, 2Tm2,3, Maleo Reggae Rockers, TU/Mate.O i ks. Jakub Bartczak to tylko część wykonawców, którzy wystąpią podczas koncertu Strefa Chwały Polska 1050 - 29 lipca na Błoniach w Krakowie.
 • "Transitus": Oratorium o św. Franciszku

  "Transitus": Oratorium o św. Franciszku

  Na 20 listopada wyznaczono premierę płyty "Transitus" - oratorium o życiu i śmierci św. Franciszka z Asyżu. W projekcie udział wzięli m.in. Jorgos Skolias, Natalia Niemen i Basia Włodarska, a za stronę muzyczną odpowiadał Joachim Mencel, pianista z grupy New Life'm.
 • "Zakochałam się na 100 %"

  "Zakochałam się na 100 %"

  Temat miłości dwojga ludzi i ich wspólnego życia porusza piosenka "Zakochałam się na 100 %" grupy New Life'm. Klip do tego nagrania możecie już zobaczyć na stronach INTERIA.PL.
 • Skończyli szukać domu

  Skończyli szukać domu

  Działająca od 15 lat grupa New Life'm ukończyła nagrania nowej płyty "Szukam domu". Album ukaże się w kwietniu 2009 roku, ale nowych piosenek możecie już posłuchać w serwisie Muzzo.pl.
 • Miłość dla papieża

  Miłość dla papieża

  "Miłość mi wszystko wyjaśniła", to tytuł kantaty jazzowej Joachima Mencla inspirowanej poezją Karola Wojtyły, której można będzie wysłuchać 29 listopada w Teatro Capranica w Rzymie.
 • Piętnastka New Life'M

  Piętnastka New Life'M

  24 listopada w Łodzi odbędzie się wyjątkowy koncert grupy New Life'M z okazji 15-lecia istnienia. W jej składzie zobaczyć będzie można m.in. Mietka Szcześniaka i Natalię Niemen.
 • Jazzowa kantata pamięci Jana Pawła II

  Jazzowa kantata pamięci Jana Pawła II

  Premierowe wykonanie kantaty jazzowej "Miłość mi wszystko wyjaśniła", skomponowanej przez Joachima Mencla do poezji Karola Wojtyły, odbyło się w czwartek wieczorem (30 marca) w krakowskim Audytorium Maximum UJ. Koncert dedykowany był pamięci Jana Pawła II.