Neve Campbell

Synonimy:
Campbell Neve,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Neve Campbell (18)

 • Neve Campbell w piątej części "Krzyku"?

  Neve Campbell w piątej części "Krzyku"?

  Rola Sidney Prescott w serii filmów "Krzyk" przyniosła Neve Campbell sporą popularność i wciąż jest najbardziej rozpoznawalną w jej karierze. Producenci przygotowywanej właśnie piątej części tego cyklu uznali więc, że aktorka powinna po raz kolejny wcielić się w tę postać. Dlatego od kilku tygodni prowadzą z nią rozmowy i próbują przekonać, by po raz kolejny powróciła do ikonicznej roli.
 • Neve Campbell: Dzikie żądze

  Neve Campbell: Dzikie żądze

  Mimo że aktorska kariera Neve Campbell trwa już ponad dwie dekady, urodzoną w Kanadzie artystkę szeroka publiczność kojarzy głównie z występów w serii horrorów "Krzyk". Z okazji 45. urodzin aktorki przypominamy jej mniej znane role.
 • Neve Campbell w obsadzie "House of Cards"

  Neve Campbell w obsadzie "House of Cards"

  Neve Campbell, gwiazda znana z cyklu "Krzyk" i serialu "Ich pięcioro", dołączyła do obsady czwartego sezonu serialu "House of Cards".
 • "Krzyk 4": Początek nowej trylogii

  "Krzyk 4": Początek nowej trylogii

  Odmłodzony "Krzyk" będzie częścią zupełnie nowej trylogii - zapowiada scenarzysta filmu, Kevin Williamson.
 • Neve Campbell w "Krzyku 4"

  Neve Campbell w "Krzyku 4"

  Wbrew wcześniejszym doniesieniom Neve Campbell wystąpi w czwartej części "Krzyku". Nadal jednak trwają rozmowy Wesem Cravenem w sprawie reżyserii obrazu.
 • Neve Campbell w Indiach

  Neve Campbell w Indiach

  Neve Campbell (seria "Krzyk", "The Company") wystąpi w epickiej opowieści, której akcja rozgrywa się w Indiach, podczas schyłku Imperium Brytyjskiego. Produkcja filmu "Partition" rozpocznie się w maju, a muzykę skomponują słynni twórcy Philip Glass i Ravi Shankar.
 • Roth, Nolte i Campbell na wyspie

  Roth, Nolte i Campbell na wyspie

  Tim Roth ("Planeta Małp"), Nicka Nolte ("Hotel Rwanda") i Neve Campbell ("The Company") wystąpią w niezależnym dramacie "The Death of Harry Tobin". Produkcja będzie debiutem reżyserskim Daniela Hainey'a, który jest także autorem scenariusza.
 • Jessica Lange z Neve Campbell

  Jessica Lange z Neve Campbell

  Jessica Lange ("Duża ryba"), Neve Campbell ("The Company") i Evan Rachel Wood ("Trzynastka") będą bohaterkami filmu "The Mermaids Singing". Prace na planie mają rozpocząć się na początku przyszłego roku.