Netta

Synonimy:
Netta Barzilai, Netta z Izraela
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Netta (505)

 • Netta pokazała zdjęcia z basenu. Była gwiazdą Eurowizji

  Netta pokazała zdjęcia z basenu. Była gwiazdą Eurowizji

  Od początku kariery wzbudzała niemałe kontrowersje, a wygrana na Eurowizji 2018 tylko spotęgowała dyskusje na jej temat. Udowodniła wtedy, że szczupła sylwetka nie jest kluczem do sukcesu. Teraz pokazała zdjęcie z wakacji.
 • Netta: Piosenki na Eurowizji są jak cukier [WYWIAD]

  Netta: Piosenki na Eurowizji są jak cukier [WYWIAD]

  Od początku kariery wzbudzała niemałe kontrowersje, a wygrana na Eurowizji 2018 tylko spotęgowała dyskusje na jej temat. Netta to Izraelka, która, jak się okazuje, ma polskie korzenie. W tym roku zaprezentowała swój kolejny singel.
 • Netta: Koncerty w Polsce odwołane. Co się stało?

  Netta: Koncerty w Polsce odwołane. Co się stało?

  Zaplanowane na początek 2020 r. trzy polskie koncerty Netty, laureatki Eurowizji 2018, zostały odwołane.
 • Magiczne Zakończenie Wakacji 2019. Dla kogo Przebój Lata RMF FM i Polsatu? [TRANSMISJA, PROGRAM]

  Magiczne Zakończenie Wakacji 2019. Dla kogo Przebój Lata RMF FM i Polsatu? [TRANSMISJA, PROGRAM]

  W niedzielę wieczorem (25 sierpnia) dowiemy się, kto zdobył tytuł Przeboju Lata 2019 RMF FM i Polsatu. Kto wystąpi podczas imprezy Magiczne Zakończenie Wakacji w Kielcach?
 • Netta na koncercie w Polsce. Magiczne Zakończenie Wakacji w Kielcach [TRANSMISJA]

  Netta na koncercie w Polsce. Magiczne Zakończenie Wakacji w Kielcach [TRANSMISJA]

  25 sierpnia w Kielcach podczas festiwalu Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2019 wystąpi pochodząca z Izraela wokalistka Netta.
 • Co wspólnego z Polską ma Netta? Poznaj zaskakujące odkrycie

  Co wspólnego z Polską ma Netta? Poznaj zaskakujące odkrycie

  Netta Barzilai - zwyciężczyni Eurowizji 2018 ma więcej wspólnego z naszym krajem, niż mogłoby się nam wydawać. Artystka poddała się ostatnio testowi genetycznemu, który przeprowadził serwis MyHeritage, czyli główny sponsor tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji. Wyniki są zaskakujące, przodkowie wokalistki mieszkali bowiem w Polsce.
 • Zysk netto JSW wyniósł 312,1 mln zł

  Zysk netto JSW wyniósł 312,1 mln zł

  Zysk netto Jastrzębskiej Spółki Węglowej, przypadający na akcjonariuszy jednostki dominującej, wyniósł w czwartym kwartale 2018 roku 312,1 mln zł wobec 748 mln zł rok wcześniej - podała spółka w raporcie rocznym. Konsensus PAP Biznes zakładał 335,6 mln zł zysku.
 • Aktualizacja prognozy skonsolidowanego wyniku netto za 2018 rok

  W nawiązaniu do raportu EBI 41/2018 w sprawie prognozowanego skonsolidowanego wyniku netto za 2018 rok, Zarząd SMS Kredyt Holding S. A. z siedzibą we Wrocławiu ("Spółka", „Emitent”) informuje, że w dniu 14 marca 2019 r. w toku prac związanych ze sporządzeniem skonsolidowanego sprawozdania finansowego za rok 2018, po otrzymaniu w tym samym dniu od biegłego rewidenta badającego skonsolidowane sprawozdanie Grupy Kapitałowej SMS Kredyt Holding S.A. za rok 2018 informacji o braku uwag mających wpływ
 • Netta: Jesteśmy piękni bez względu na rozmiar

  Netta: Jesteśmy piękni bez względu na rozmiar

  W maju 2018 roku Netta swoim przebojowym utworem "Toy" wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji i z uczestniczki izraelskiego talent show stała się międzynarodową gwiazdą. – Wciąż nie mam salonu, a współlokatorzy nadal krzyczą na mnie, żebym pozmywała naczynia, kiedy wracam z koncertów – mówi nam prawie rok po zwycięstwie. Jak zmieniło się jej życie, a jak wyglądało kiedyś? I czy jej zdaniem warto bojkotować tegoroczną odsłonę Eurowizji?
 • Rekordowy zysk netto GK GPW - zrównoważony rozwój biznesu

  Grupa Kapitałowa GPW wypracowała w 2018 r. przychody ze sprzedaży w wysokości 346,8 mln zł i osiągnęła historycznie najwyższy zysk netto równy 183,7 mln zł. Zysk EBITDA ukształtował się na poziomie 202,0 mln zł. Koszty operacyjne w 2018 r. wzrosły o 4,9 proc. rdr (8,0 mln zł) i wyniosły 173,8 mln zł. Wskaźnik kosztów do przychodów (C/I) ukształtował się na poziomie 50,1 proc.