netia

Artykuły - Netia (1078)

 • Cyfrowy Polsat przedłuża zapisy w wezwaniu na akcje Netii do 14 maja

  Cyfrowy Polsat przedłuża zapisy w wezwaniu na akcje Netii do 14 maja

  Cyfrowy Polsat przedłuża zapisy w wezwaniu na akcje Netii do 14 maja włącznie - podała spółka w oświadczeniu w poniedziałkowym "Parkiecie". Pierwotnie zapisy miały zakończyć się 5 marca, potem zostały przedłużone do 9 kwietnia.
 • Netia może ująć w sprawozdaniu za 2017 r. odpis w wysokości 150,7 mln zł

  Netia może ująć w sprawozdaniu za 2017 r. odpis w wysokości 150,7 mln zł

  Netia szacuje, że może ująć w sprawozdaniu jednostkowym za rok 2017 odpis aktualizujący wartość niefinansowych aktywów w wysokości 150,7 mln zł.
 • Cyfrowy Polsat idzie nie tylko po Netię

  Cyfrowy Polsat idzie nie tylko po Netię

  Cyfrowy Polsat wzywa do sprzedaży 119.349.971 akcji Netii oferując po 5,77 zł za papier - poinformował we wtorek pośredniczący w wezwaniu Trigon DM. Zdaniem analityków Netia ma ponad 1 mln klientów indywidualnych, posiada też ogólnopolską sieć dostępową, docierającą już obecnie do ponad 2,5 mln lokalizacji w całej Polsce, w tym ponad 800 największych biurowców.
 • UOKiK wszczął postępowanie przeciwko Netii

  UOKiK wszczął postępowanie przeciwko Netii

  Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wszczął postępowanie przeciwko Netii - poinformował we wtorek UOKiK. Ma ono wykazać, czy Netia uzyskała wcześniej zgody konsumentów, którym proponowała zawarcie umowy. Netia informuje, że jest w stałym kontakcie z UOKiK.
 • Lepsze wyniki Netii w III kw.

  Netia wypracowała w trzecim kwartale 2017 roku 98,4 mln zł wyniku EBITDA - poinformowała spółka w raporcie. Analitycy ankietowani przez PAP spodziewali się wyniku na poziomie 94,3 mln zł. Przychody operatora telekomunikacyjnego wyniosły 356,2 mln zł i były bliskie oczekiwaniom analityków, którzy szacowali sprzedaż na 354 mln zł.
 • Wynik Netii blisko konsensusu

  Wynik Netii blisko konsensusu

  Netia wypracowała w drugim kwartale 98,9 mln zł EBITDA - poinformowała spółka w komunikacie. Analitycy ankietowani przez PAP Biznes spodziewali się wyniku na poziomie 97,5 mln zł. Przychody operatora telekomunikacyjnego wyniosły 361,2 mln zł i również były zgodne z konsensusem PAP Biznes.
 • Rekomendacje i analizy: Cyfrowy Polsat liderem

  Rekomendacje i analizy: Cyfrowy Polsat liderem

  Analitycy DM PKO BP ocenili nasz sektor spółek telekomunikacyjnych. Najlepiej wypadł Cyfrowy Polsat, na przeciwnym biegu jest Netia I Oragne Polska. Zdaniem analityków , operatorzy stacjonarni muszą zmierzyć się presją na przychody z głosowej telefonii stacjonarnej i silną konkurencją ze strony kablówek.
 • Netia zapowiada rewolucyjne zmiany w sprzedaży i serwisie

  Netia zapowiada rewolucyjne zmiany w sprzedaży i serwisie

  Netia diametralnie zmienia własną filozofię działania. Agresywna sprzedaż przez kanały wychodzące do klienta zaczyna tracić sens - ocenia prezes spółki. Stawia na lokalną obsługę klientów.
 • Netia miała w II kw. 23,7 mln zł zysku netto

  Netia wypracowała w drugim kwartale 23,7 mln zł zysku netto, podczas gdy analitycy ankietowani przez PAP spodziewali się wyniku na poziomie 1,4 mln zł. Przychody operatora telekomunikacyjnego wyniosły 386,9 mln zł i były zgodnie z oczekiwaniami analityków.
 • Realizacja Programu skupu akcji własnych

  Raport bieżący nr 23/2016Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresoweZarząd Netia S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: "Spółka”, "Emitent”) niniejszym przekazuje do publicznej wiadomości, iż na podstawie uchwały nr 22 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia z dnia 21 maja 2014 r. w sprawie przyjęcia programu nabywania akcji własnych Spółki oraz ustalenia warunków i trybu ich umarzania (raport bieżący nr 35/2014 z dnia 21 maja 2014 r.), w