Netflix

Artykuły - Netflix (115)

 • "Pierwszy raz" Polaków to "Stranger Things", "Narcos" i "House of Cards"

  "Pierwszy raz" Polaków to "Stranger Things", "Narcos" i "House of Cards"

  Netflix zaprezentował zestawienie "pierwszego razu" z seryjnym oglądaniem w Polsce. W czołówce jest "Stranger Things", "Narcos" i "House of Cards".
 • Netflix: W Lublinie ruszyły zdjęcia do serialu Agnieszki Holland

  Netflix: W Lublinie ruszyły zdjęcia do serialu Agnieszki Holland

  Pierwszy polskojęzyczny serial oryginalny produkowany dla serwisu Netflix ma mieć swoją premierę jeszcze w tym roku. Zajmą się nim Agnieszka Holland i Kasia Adamik.
 • Czy Apple rzeczywiście przejmie Netfliksa?

  Czy Apple rzeczywiście przejmie Netfliksa?

  Analitycy amerykańskiej korporacji finansowej Citi wysłali notatkę do swoich klientów, w której twierdzą, iż istnieje 40 proc. szans na to, że Apple kupi w tym roku Netfliksa. Czy to tylko spekulacje, czy też realna szansa na wielomiliardową transakcję, która zatrzęsłaby rynkiem?
 • "Czarne lustro": Zabawa gatunkami, brytyjski humor i aplikacje

  "Czarne lustro": Zabawa gatunkami, brytyjski humor i aplikacje

  Po zebraniu świetnych recenzji oraz dwóch nagród Emmy w 2017 roku za "San Junipero" (w kategorii najlepszy film telewizyjny oraz najlepszy scenariusz) Charlie Brooker powraca z sześcioma nowymi odcinkami "Czarnego lustra" ("Black Mirror"). Seria dostępna jest od 29 grudnia 2017 roku na platformie Netflix.
 • Czy Player+ zdobędzie wielu klientów?

  Czy Player+ zdobędzie wielu klientów?

  Na pierwszy rzut oka oferta platformy wideo na żądanie Player rozszerzona o część oferty nc+ wydaje się być zbyt droga. Czy uda jej się skutecznie rywalizować z Netfliksem?
 • Test LG SJ850V i serwisu Netflix

  Test LG SJ850V i serwisu Netflix

  Testujemy telewizor LG SJ850V, jeden z kilku tegorocznych modeli, oficjalnie rekomendowanych przez serwis Netflix. Jak radzi sobie w filmami z serwisów takich jak Netflix? A jak po podłączeniu do niego konsoli?
 • Canal+ i HBO będą jak Netflix?

  Canal+ i HBO będą jak Netflix?

  Drugi sezon serialu "Belfer" przyciąga wielu widzów. Canal+ to stacja dostępna jedynie dla wybranych - posiadaczy droższych pakietów, więc powinna wyciągnąć z tego wnioski, żeby platforma nc+ zwiększyła liczbę abonentów.
 • Ponad 8 mln widzów ogląda seriale "na wyścigi"

  Ponad 8 mln widzów ogląda seriale "na wyścigi"

  Wśród użytkowników serwisu Netflix pojawiła się nowa grupa fanów - ich celem jest jak najszybsze zobaczenie całych udostępnianych seriali, takich jak "Stranger Things" czy "House of Cards". Wygląda na to, że błyskawiczne oglądanie premierowych treści staje się współczesnym symbolem statusu.
 • Netflix ze specjalną ofertą dla abonentów Orange

  Netflix ze specjalną ofertą dla abonentów Orange

  Grupa Orange i Netflix odnowiły podpisaną w 2014 roku umowę, dotyczącą dystrybucji serwisu Netflix dla klientów Orange TV we Francji. Jednocześnie firmy rozszerzyły partnerstwo na wszystkie państwa, w których obecna jest Grupa Orange. W ciągu kilku miesięcy także klienci Orange w Polsce będą mogli skorzystać z oferty Netflix w Orange TV.

Filmy - Netflix (1)

 • Najlepszy serial w historii? Tak twierdzą niemal wszyscy!

  "House of Cards", serial ukazujący "brudne" kulisy amerykańskiej polityki na najwyższym szczeblu, powraca! - Drugi sezon ma być jeszcze mroczniejszy niż pierwszy - zapowiadają gwiazdy tej bijącej rekordy popularności produkcji. Wśród tych ostatnich na plan pierwszy wysuwa się oczywiście Kevin Spacey, grający bezwzględnego kongresmena Franka Underwooda, który w pogoni za władzą nie cofnie się przed niczym...