nerwy

Artykuły - Nerwy (128)

Filmy - Nerwy (3)

  • Piłkarz wbiegł na trybuny, by dopaść kibica. "Gdy ktoś obraża ciebie i twoją rodzinę, to nerwowa reakcja jest odruchowa"

    W środę 4 marca Tottenham Hotspur odpadł z rozgrywek Pucharu Anglii po porażce z Norwich City na własnym stadionie. Zwycięzcę meczu wyłoniły rzuty karne. Blamaż podopiecznych Jose Mourinho zamazało zachowanie jednego z zawodników londyńskiego klubu. Reprezentant Anglii Eric Dier wbiegł na trybuny, by skonfrontować się z jednym z kibiców. 26-latek postanowił dopaść kibica, który obrażał jego brata. - Gdy ktoś obraża ciebie i twoją rodzinę, to nerwowa reakcja jest odruchowa. Pewnie każdy z nas zrobiłby to samo na jego miejscu. Jako profesjonalisty piłkarz, Eric Dier nie powinien jednak się tak zachować - skomentował zachowanie swojego podopiecznego Jose Mourinho. Sprawie ma przyjrzeć się angielski Związek Piłki Nożnej.
  • Po przegranej, jednego poniosły nerwy. Oto, co zrobił...

    Faceci spotkali się, aby spędzić ze sobą miło wieczór. Kupili kilka wysokoprocentowych napojów, które miały umilić im czas podczas gry na konsoli. Jeden z nich ewidentnie nie potrafi przegrywać. Oto, co zrobił.
  • Nerwy puściły Cabajowi!

    KGHM Zagłębie Lubin pokonało na własnym stadionie Cracovię 3:1 w meczu 28. kolejki Orange Ekstraklasy.