Nowe Technologie - neostrada

Artykuły - Neostrada (47)

 • Dropss – "czysty" internet na kablach Orange Polska

  Dropss – "czysty" internet na kablach Orange Polska

  Internet do 20 Mb/s na kablach Orange Polska, bez limitów transmisji danych, bez przymusowego abonamentu telefonicznego lub opłaty za utrzymanie łącza. Taki jest Dropss Powered by Netia - oferta „czystego internetu” za 49,90 zł miesięcznie, dostępna m.in. dla dotychczasowych abonentów usługi Neostrada Orange.
 • Jaką przyspieszyć neostradę?

  Jaką przyspieszyć neostradę?

  Neostrada działa zbyt wolno? Jak przyspieszyć neostradę? Co można zrobić, jeśli neostrada się popsuje? Z odpowiedzią na te oraz inne pytania przyjdzie Forum PC Format.
 • Neostrada - atak na routery ADSL Orange

  Neostrada - atak na routery ADSL Orange

  Trwa atak hakerski na modemy ADSL na ogólnopolską skalę - w tym modemy działające w sieci Orange. Całą sprawę wykrył ​CERT Orange Polska. Wiemy, jak sprawdzić, czy nasz modem może być atakowany i co zrobić, aby się zabezpieczyć.
 • Neostrada TP droższa po nowym roku

  Neostrada TP droższa po nowym roku

  Użytkownicy internetowej usługi Neostrada w Telekomunikacji Polskiej po nowym roku odczują podwyżkę podatku VAT. Operator nie otrzymał zgody na wzięcie "na siebie" zmiany podatku. Usługi zdrożeją o kilkadziesiąt groszy.
 • Neostrada - zmiana ustawień poczty

  Neostrada - zmiana ustawień poczty

  Telekomunikacja Polska wspólnie z dużymi serwisami pocztowymi zainicjowała zmiany w funkcjonowaniu poczty elektronicznej. Wiąże się to ze zmianą ustawień w programach pocztowych.
 • TP ukarana za neostradę

  TP ukarana za neostradę

  Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów utrzymał karę nałożoną przez Urząd Komunikacji Elektronicznej na Telekomunikację Polską za nieprzedstawienie projektu zmiany cennika i regulaminu usługi neostrada tp.
 • Neostrada znowu z firmą Dell

  Neostrada znowu z firmą Dell

  Zachęcony umiarkowanym sukcesem sprzedaży notebooka i neostrady. Do oferty TP trafił nowy model - Dell Inspiron 1720.
 • Neostrada tańsza dla szkół

  Neostrada tańsza dla szkół

  Neostrada tp w najwyższej opcji za złotówkę miesięcznie do końca następnych wakacji, a później 29 zł miesięcznie. To nowa oferta dla szkół, którą przygotowała Telekomunikacja Polska w ramach programu "edukacja z internetem tp", realizowanego we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej.
 • Neostrada z małą ceną

  Neostrada z małą ceną

  Telekomunikacja Polska przygotowała jesienną promocję na usługę szerokopasmowego dostępu do internetu - neostrada. Z oferty mogą skorzystać nowi jak i dotychczasowi klienci decydujący się na przedłużenie umowy.
 • Neostrada z laptopem

  Neostrada z laptopem

  Telekomunikacja Polska idzie w ślad operatorów komórkowych oferujących mobilny internet z laptopami. Od poniedziałku także klienci decydujący się na neostradę mogą kupić laptop.