Nelly

Synonimy:
Nelly Nelly,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Nelly (51)

 • Nelly aresztowany. Co z koncertem w Polsce?

  Nelly aresztowany. Co z koncertem w Polsce?

  W niedzielę 8 października do aresztu w Waszyngtonie trafił amerykański raper Nelly, pamiętany z przebojów "Dilemma", "Just A Dream" czy "Work It".
 • Nelly na pierwszym koncercie w Polsce

  Nelly na pierwszym koncercie w Polsce

  28 października w Klubie Stodoła w Warszawie wystąpi Nelly, pamiętany z przebojów "Dilemma", "Just A Dream" czy "Work It". Amerykański raper po raz pierwszy przyjedzie do Polski.
 • Smutne koncerty

  Smutne koncerty

  Każdy artysta w swoim życiu przerabiał taki moment na początku swojej kariery, że jego koncerty oglądała najczęściej grupa przypadkowych ludzi i bliska rodzina. Czasem jednak zdarza się, że jesteś światową gwiazdą, a mimo wszystko na twój koncert nie przyszły tłumy, a w dodatku grasz w bardzo dziwnym miejscu. Oto kilka przykładów.
 • Nelly aresztowany za posiadanie narkotyków

  Nelly aresztowany za posiadanie narkotyków

  W sobotę rano (11 kwietnia) raper został zatrzymany pod zarzutem posiadania narkotyków.
 • Jeszcze niedawno była megagwiazdą. A dziś...

  Jeszcze niedawno była megagwiazdą. A dziś...

  Nelly Furtado została zmuszona do odwołania kilku koncertów lub przeniesienia występów do mniejszych obiektów. Wszystko to z powodu nikłego zainteresowania koncertami kanadyjskiej piosenkarki.
 • Przebojowy Nelly o utraconej miłości

  Przebojowy Nelly o utraconej miłości

  Zbierający liczne nagrody film "Incepcja" Christophera Nolana (właśnie otrzymał 8 nominacji do Oscarów) zainspirował rapera Nelly'ego przy kręceniu teledysku do singla "Just A Dream". Efekty możecie zobaczyć u nas!
 • "Fani mnie wspierają, bo jestem szczery"

  "Fani mnie wspierają, bo jestem szczery"

  Wydany w 2011 roku szósty studyjny album rapera Nelly'ego "5.0" nie był udanym powrotem artysty do muzycznego show-biznesu. Płyta, w porównaniu z poprzednimi bestsellerowymi wydawnictwami amerykańskiego gwiazdora, sprzedawała się słabo. "5.0" zadebiutowała jedynie na 10. miejscu amerykańskiej listy bestsellerów "Billboard 200". W pierwszym tygodniu po premierze album rozszedł się w nakładzie tylko 63 tysięcy egzemplarzy. Taki wynik musiał rozczarować Nelly'ego po tym, jak trzy poprzednie albumy rapera trafiły na szczyt zestawienia "Billboard 200". Z tego powodu zdenerwowany hiphopowiec zaatakował wytwórnię płytową Motown, która jest odpowiedzialna za promocję i dystrybucję "5.0". W poniższym wywiadzie dowiecie się, co raper sądzi o szóstej studyjnej płycie, fanach i muzycznym show-biznesie.
 • Biznes się kręci

  Biznes się kręci

  Nelly "5.0", Universal
 • Kto jest winny słabej sprzedaży płyt?

  Kto jest winny słabej sprzedaży płyt?

  Raper Nelly obwinia wytwórnię płytową o rozczarowująco niską sprzedaż swojego najnowszego albumu zatytułowanego "5.0".
 • Ten związek jest na serio

  Ten związek jest na serio

  Amerykański raper Nelly wyjawił ostatnio, że jest w stałym związku z piosenkarką Ashanti. Para zaczęła się spotykać cztery lata temu.

Zdjęcia - Nelly (2)

 • muzyka.interia.pl
  Amerykańscy raperzy oraz ich obecne i byłe partnerki
 • muzyka.interia.pl
  Tak zmieniała się 30-letnia Christina Aguilera