nC+

Artykuły - NC+ (162)

 • Telewizja elastyczna od nc+

  Telewizja elastyczna od nc+

  Platforma nc+ wprowadza nową ofertę „Telewizja elastyczna”, w ramach której klienci zawierający nowe umowy na pakiet telewizji Comfort+ (112 kanałów, 55 w HD) będą mogli dobierać do niego, przez cały okres umowy, opcje dodatkowe z bogatą ofertą kanałów bez długoterminowych zobowiązań i zmieniać je w cyklach miesięcznych.
 • 4K UltraBox+ z aktualizacją do wersji 1.0.20

  4K UltraBox+ z aktualizacją do wersji 1.0.20

  Platforma nc+ 5 marca w godzinach rannych udostępniła serwisową aktualizację oprogramowania dla dekoderów 4K UltraBox+. Nowe wydanie jest oznaczone jako 1.0.20 (0X19) i ma na celu wprowadzenie jednej korekty.
 • Będzie sojusz nc+ i Eurosportu?

  Będzie sojusz nc+ i Eurosportu?

  Platforma nc+ poinformowała, że dostęp do olimpijskich kanałów Eurosport 3, Eurosport 4, Eurosport 5 będzie bezpłatny dla abonentów, którzy mają pakiety z sześcioma stacjami Canal+. To może być początek stałego sojuszu. Dlaczego?
 • Epic Drama już wkrótce. Gdzie dostępny?

  Epic Drama już wkrótce. Gdzie dostępny?

  Viasat World oficjalnie poinformował o planowanym uruchomieniu swego najnowszego kanału tematycznego pod nazwą Epic Drama. Nową stację będzie można oglądać od 14 grudnia br. w Cyfrowym Polsacie, a od 1 stycznia 2018 roku także w platformie nc+.
 • Dekoder 4K UltraBOX+ trafia na rynek

  Dekoder 4K UltraBOX+ trafia na rynek

  Zgodnie z zapowiedziami z września tego roku, platforma nc+ wprowadza do swojej oferty dekoder 4K UltraBOX+ i jako pierwszy nadawca w Polsce udostępni swoim klientom transmisje wydarzeń sportowych z wykorzystaniem technologii 4K. Abonenci platformy nc+ już w listopadzie będą mogli zobaczyć mecze Ligi Mistrzów UEFA i Premier League w 4K.
 • Eleven zapowiada czwarty kanał

  Eleven zapowiada czwarty kanał

  Eleven Sports, nadawca sportowych kanałów telewizyjnych, uzyskał od Bundesliga International wyłączność na terytorium Polski do sobotnich meczów Bundesligi rozgrywanych o godz. 18:30 oraz do Supercup i 4 spotkań barażowych. Mając prawa do wszystkich dostępnych pakietów, stacja Eleven udziela ekskluzywnej sublicencji platformie nc+ na pokazywanie wybranych spotkań Bundesligi. Będzie czwarty kanał Eleven!
 • Liga+ Ekstra w nowej formule. Smokowski i Twarowski odchodzą

  Liga+ Ekstra w nowej formule. Smokowski i Twarowski odchodzą

  To już oficjalna informacja. Po 23 latach najdłużej pracujący i najbardziej rozpoznawalni komentatorzy Ekstraklasy Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski żegnają się z nc+. 22 października magazyn Liga+ Ekstra w Canal+ wystartuje w nowej formule.
 • Platforma nc+ zapowiada dekoder 4K Ready - UltraBOX+

  Platforma nc+ zapowiada dekoder 4K Ready - UltraBOX+

  Platforma nc+ będzie miała w swojej ofercie dekoder 4K Ready - UltraBOX+. Będzie to pierwszy nadawca w Polsce, który udostępni swoim klientom transmisje wydarzeń sportowych z wykorzystaniem technologii 4K.
 • Platforma internetowa Sky Polska coraz bliżej?

  Platforma internetowa Sky Polska coraz bliżej?

  Wejście Sky, dostępnego głównie drogą satelitarną w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Austrii i we Włoszech, na internetowy rynek w Hiszpanii pokazuje, w jakim kierunku może pójść płatna telewizja.
 • nc+ wyłączyła jeden transponder na 13°E

  nc+ wyłączyła jeden transponder na 13°E

  Transponder 3 satelity Eutelsat Hot Bird 13C (13°E), który dotychczas wykorzystywała platforma nc+ 13 września został całkowicie wyłączony.