nC+

Artykuły - NC+ (290)

 • Czy Platforma Canal+ będzie sprzedawać się lepiej niż nc+?

  Czy Platforma Canal+ będzie sprzedawać się lepiej niż nc+?

  Już we wrześniu marka nc+ zniknie z rynku i zostanie zastąpiona przez Platformę Canal+. "W Polsce Canal+ ma już za sobą niemal 25 lat bogatej historii, dzięki której uważany jest za synonim najwyższej jakości telewizyjnej. Dzięki marce Canal+ na przestrzeni lat powstało wiele kultowych już seriali czy filmów, rozpoznawalnych i nagradzanych w Polsce i na całym świecie" - uzasadnia operator w e-mailu rozsyłanym abonentom.
 • Platforma nc+ zmieni nazwę na Canal+

  Platforma nc+ zmieni nazwę na Canal+

  Potwierdziły się krążące już od jakiegoś czasu pogłoski, że platforma nc+ zmieni nazwę na Canal+. Przypomnimy, że aktualna nazwa powstała w wyniku połączenia Cyfry+ z platformą n w 2013 roku. Po latach, właściciel większościowy - Grupa Canal+, podjął decyzję o ujednoliceniu nazewnictwa wobec swojego macierzystego rynku, czyli Francji, gdzie działa platforma Canal.
 • NASA TV UHD na liście kanałów nc+

  NASA TV UHD na liście kanałów nc+

  Na liście kanałów nc+ pojawiła się stacje NASA TV HD i NASA TV UHD. Mimo iż są to kanały niekodowane, nie były do tej pory dostępne na odbiornikach nc+.
 • Więcej kanałów Planete+ zamiast Canal+ Discovery?

  Więcej kanałów Planete+ zamiast Canal+ Discovery?

  Z końcem maja Canal+ Discovery zakończy nadawanie. W jego miejsce pojawi się Canal+ Dokument. Wygląda na to, że w ten sposób nc+ chce uniknąć odejść abonentów, którym całkowita likwidacja stacji dałaby pretekst do wypowiedzenia umowy. Tylko czy Canal+ Dokument to rozwiązanie optymalne? Lepszym byłoby zaoferowanie kanałów dokumentalnych bez reklam dla większej grupy abonentów - pisze w felietonie Daniel Gadomski z SATKuriera.
 • Dekoder nc+ wifiBOX+ (Sagemcom DSIW74) się zawiesił. Jak rozwiązać problem?

  Dekoder nc+ wifiBOX+ (Sagemcom DSIW74) się zawiesił. Jak rozwiązać problem?

  Platforma nc+ informuje o występującym aktualnie problemie z dekoderem wifiBOX+ (Sagemcom DSIW74). Jeżeli urządzenie to przestało działać i nie reaguje na polecenia z pilota ani z panelu dekodera, oznacza to błąd. Na panelu dekodera może się wtedy wyświetlać np. INIT. Operator podaje instrukcję, jak rozwiązać ten problem.
 • Czy inwestycje w sport poprawią pozycję nc+?

  Czy inwestycje w sport poprawią pozycję nc+?

  Platforma nc+ robi wszystko, aby po utracie Ligi Mistrzów UEFA nie pozwolić sobie na kolejne niepowodzenia. Canal+ przedłużył więc kontrakt na brytyjską Premier League do 2022 roku i najpewniej lada tydzień lub miesiąc podpisze rekordowo drogą umowę na kolejne sezony polskiej ligi. Czy taka polityka ma sens?
 • Aktualizacja oprogramowania dekodera 4K UltraBox+

  Aktualizacja oprogramowania dekodera 4K UltraBox+

  Od 16 października do dekoderów 4K UltraBox+ rozsyłana jest aktualizacja oprogramowania. Nowe wydanie jest oznaczone jako 0X23 (dotychczas było to 0X21) z identyfikatorem 2.0.6 (dotychczas 2.0.3).
 • Aktualizacja dla 4K UltraBOX+ z HBO GO i obsługą HDR

  Aktualizacja dla 4K UltraBOX+ z HBO GO i obsługą HDR

  Od 5 czerwca do dekoderów 4K UltraBOX+ przesyłana jest drogą satelitarną nowa wersja oprogramowania, oznaczona jako 0X21. Jest to zapowiadana przez redakcję satkurier.pl nieoficjalnie już kilka miesięcy wcześniej pierwsza duża aktualizacja tzw. funkcjonalna - dodająca nowe możliwości.
 • Przejęcie nc+ przez Cyfrowy Polsat to kwestia czasu?

  Przejęcie nc+ przez Cyfrowy Polsat to kwestia czasu?

  Polsat kupuje, co się da. Po przejęciu Eska TV, Polo TV i udziałów w Nowej TV i Fokus TV nadszedł czas na Eleven Sports Network. Większościowy pakiet będzie kosztować 38 mln zł. Koncernowi Zygmuntowi Solorza-Żaka do szczęścia brakuje już tylko nc+. Czy to kwestia czasu?
 • CANAL+ 4K Ultra HD - najważniejsze informacje

  CANAL+ 4K Ultra HD - najważniejsze informacje

  Platforma nc+ jako pierwsza platforma cyfrowa w Polsce wprowadza do oferty własny i nadający wyłącznie w jakości 4K kanał telewizyjny CANAL+ 4K Ultra HD.