Film - NBC

Artykuły - NBC (28)

 • Telewizja NBC zerwała współpracę z Donaldem Trumpem

  Telewizja NBC zerwała współpracę z Donaldem Trumpem

  ​Sieć telewizyjna NBC poinformowała w poniedziałek, że zrywa współpracę z miliarderem Donaldem Trumpem w reakcji na jego obraźliwie słowa o imigrantach z Meksyku, zawarte w przemówieniu, w którym ogłosił start w wyborach prezydenckich w USA.
 • Prezenter zawieszony za kłamstwa

  Prezenter zawieszony za kłamstwa

  Popularny w USA prezenter Brian Williams, zawieszony na pół roku za kłamstwa, nie będzie już prowadził programu "NBC Nightly News". Jak poinformowała w czwartek, 18 czerwca, telewizja NBC, Williams będzie teraz przygotowywał serwis informacyjny w siostrzanej stacji - MSNBC.
 • Powstanie serial o Hillary Clinton

  Powstanie serial o Hillary Clinton

  Amerykańska sieć telewizja NBC oznajmiła, że planuje nakręcić czterogodzinny mini serial o byłej pierwszej damie i sekretarz stanu, Hillary Clinton. W charyzmatyczną panią-polityk wcieliłaby się Diane Lane.
 • Serialowa moda na zombie

  Serialowa moda na zombie

  Kolejny amerykański medialny gigant - NBC - zamówił właśnie serial o żywych trupach i wampirach. Jeden z jego konkurentów AMC już jesienią pokaże swoją zombie-produkcję - "The Walking Dead". Czyżby rozpoczęła się nowa moda w amerykańskim show-biznesie?
 • Kto zastąpi gwiazdę serialu?

  Kto zastąpi gwiazdę serialu?

  Wraz z zakończeniem siódmego sezonu serialu komediowego "Biuro" szykuje się także odejście Steve'a Carella, jednego z głównych bohaterów produkcji. Aktor nie zamierza przedłużać kontraktu z władzami stacji NBC i chce poświęcić się całkowicie projektom filmowym.
 • Definitywny koniec "Herosów"

  Definitywny koniec "Herosów"

  Stacja NBC poinformowała, że w jesiennej ramówce zabraknie miejsca dla serialu "Herosi". Produkcja sci-fi zakończy żywot po ledwie czterech sezonach na antenie.
 • Conan O'Brien odchodzi z NBC

  Conan O'Brien odchodzi z NBC

  W atmosferze plotek, że gwiazdor amerykańskich talk-show Conan O'Brien otrzyma zawrotną sumę ponad 30 milionów dolarów za odejście z popularnego programu "The Tonight Show" - potwierdziły się doniesienia, że rudowłosy komik podpisał już zgodę na zerwanie współpracy ze stacją telewizyjną NBC.
 • Cięty język Davida Lettermana

  Cięty język Davida Lettermana

  Jeśli ktoś ma już wyrobioną opinię na temat ostatniego zamieszania w amerykańskiej stacji telewizyjnej NBC, to jest nim z pewnością gwiazdor talk-show - David Letterman.
 • Gwiazda "Herosów" w sądzie

  Gwiazda "Herosów" w sądzie

  Znany z "Herosów" Sendhil Ramamurthy trafi na salę sądową w pilocie serialu NBC "Rex Is Not Your Lawyer" - poinformował "Hollywood Reporter".
 • J.J. Abrams wraca do telewizji

  J.J. Abrams wraca do telewizji

  J.J. Abrams chce wyreżyserować "Undercovers" - pilot serialu studia Warner Bros, tworzonego dla NBC - informuje "Hollywood Reporter".