Naznaczony

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Naznaczony (Film (2011)[Insidious] Reż.James Wan) ,

Artykuły - Naznaczony (20)

 • "Naznaczony" nagrodzony w Rzymie

  "Naznaczony" nagrodzony w Rzymie

  Polski serial "Naznaczony" z Piotrem Adamczykiem w roli głównej, wyprodukowany dla TVN, otrzymał nagrody na festiwalu filmów telewizyjnych w Rzymie, Roma Fiction Fest.
 • Nagrody dla serialu "Naznaczony" na festiwalu w Rzymie

  Polski serial "Naznaczony" z Piotrem Adamczykiem w roli głównej, wyprodukowany dla TVN, otrzymał nagrody na festiwalu filmów telewizyjnych w Rzymie, Roma Fiction Fest.
 • Polskie produkcje na Roma Fiction Fest

  Polskie produkcje na Roma Fiction Fest

  Film "Generał. Zamach na Gibraltarze" Anny Jadowskiej, serial "Naznaczony" z Piotrem Adamczykiem oraz odcinek serialu "Treme" w reżyserii Agnieszki Holland - zostaną zaprezentowane na rozpoczętym w poniedziałek, 5 lipca, festiwalu produkcji telewizyjnych w Rzymie.
 • "Naznaczony" z szansą na "Oscara"

  "Naznaczony" z szansą na "Oscara"

  Serial "Naznaczony", który polską premierę miał w 2009 roku, ubiega się o najważniejsze nagrody w ramach międzynarodowych festiwali telewizyjnych: Rose D'Or, Monte Carlo i Roma Fiction Fest.
 • Utwór naznaczony umieraniem

  Utwór naznaczony umieraniem

  W ostatnich dniach często słyszymy utwór "Requiem d-moll (KV 626)" (lub po prostu "Requiem") - jedno z najwybitniejszych dzieł Mozarta.
 • Naznaczony złem (cz. II)

  Naznaczony złem (cz. II)

  Eugeniusz Tarnowski najpierw działał, a dopiero potem myślał. Był impulsywny, opryskliwy i bardzo niebezpieczny. Zabił taksówkarza i dwie kobiety, a mimo to w dalszym ciągu pozostawała na wolności...
 • Naznaczony złem (cz. I)

  Naznaczony złem (cz. I)

  Eugeniusz uległ w dzieciństwie poważnemu urazowi głowy. Przestał panować nad swymi emocjami i instynktami. Co gorsza, nie potrafił odróżnić dobra od zła. To zaprowadziło go na szubienicę.
 • "Naznaczony" nie zachwycił

  "Naznaczony" nie zachwycił

  Serial "Naznaczony" promowany jako hit jesiennej ramówki TVNu, nie zachwycił widzów. Średnia oglądalność produkcji wyniosła 2 mln osób.