nawyki

Artykuły - Nawyki (9)

Filmy - Nawyki (3)

  • Mężczyzna energicznie wyciera stopy przed pójściem spać

    Młoda kanadyjka nagrała swojego tatę, który co wieczór, tuż przed położeniem się do łózka w zabawny sposób wyciera stopy. Jak widać, robi to regularnie. Córkę ta czynność bardzo bawi. Jak mówi, ona też dba o higienę przed snem, ale nie w tak niecodzienny sposób.
  • To dziecko przejęło nawyki od świnki

    Juliana uwielbia spędzać czas ze swoją świnką. Ta przyjaźń jest niewątpliwie niezwykła, bo zwierzę nie odstępuje dziecka na krok. I nawet ich nawyki wydają się być identyczne. Jedzą to samo na śniadanie i razem bawią się w błocie. (STORYFUL/x-news)
  • Aż 40 proc. Polaków nie wierzy, że ich zachowania w domu mogą wpłynąć na ich zdrowie

    Zapewnienie odpowiednich warunków domowych – jakości powietrza, poziomu wilgotności, temperatury czy dostępu do światła dziennego – ma wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie i energię życiową. Zwiększony poziom wilgotności powietrza związany z gotowaniem, kąpielą czy sprzątaniem może doprowadzać do powstawania pleśni, a co za tym idzie – poważnych problemów zdrowotnych i takich chorób jak np. infekcje gardła czy astma. Dlatego pamiętajmy, by po każdym gotowaniu czy kąpieli wywietrzyć pomieszczenie. Tak często o tym zapominamy, a świadomość codziennych zachowań i nawyków nabiera szczególnego znaczenia w okresie jesienno-zimowym.