nawilżenie

Artykuły - Nawilżenie (39)

 • Jak nawilżać skórę od wewnątrz

  Jak nawilżać skórę od wewnątrz

  Podobno samo picie odpowiednich ilości wody czy innych napojów nie wpływa tak dobrze na wygląd skóry, jak woda zawarta w jedzeniu. Czy to prawda? Katarzyna z Lęborka
 • Żele pod prysznic Dove

  Żele pod prysznic Dove

  Wszystkie żele pod prysznic Dove zostały wzbogacone o przełomową technologię NutriumMoisture. Dzięki temu ich codzienne stosowanie pomaga przywrócić naturalne piękno skóry i zachować je na długi czas. Tylko żele pod prysznic Dove zawierają unikalną formułę NutriumMoisture.
 • Zmysłowa pielęgnacja skóry od Fa

  Zmysłowa pielęgnacja skóry od Fa

  Czy to w kwestii wyglądu, kariery czy dbania o skórę kobiety interesuje wyłącznie najwyższa jakość. Doskonałe właściwości myjące, jak i doskonałą pielęgnację skóry - tego szukamy w mydełkach, żelach pod prysznic i płynach do kąpieli. Łącząc obie te właściwości, Fa przedstawia nową linię kosmetyków myjących - Fa NutriSkin.
 • Kosmetyki do pielęgnacji niemowląt Cleanic Kindii

  Kosmetyki do pielęgnacji niemowląt Cleanic Kindii

  Codzienna pielęgnacja dziecka to szczególny czas kontaktu każdej mamy z maleństwem. Nic tak nie buduje silnej więzi z maluszkiem jak kojący dotyk matczynej dłoni, który zapewnia troskliwą opiekę, bliskość i poczucie bezpieczeństwa.
 • Zimowa pielęgnacja skóry

  Zimowa pielęgnacja skóry

  Kosmetyki z linii OLAY Total Effects i OLAY Complete Care zapewniają kompleksową pielęgnację skóry podczas zimowych miesięcy.
 • Zimowa pielęgnacja skóry

  Zimowa pielęgnacja skóry

  Zima jest odpowiednim momentem, aby korzystając z najnowszej wiedzy kosmetyczno-dermatologicznej, rozwiać wątpliwości i obalić mity na temat pielęgnacji skóry w tym okresie.
 • AA Intensive Terapy

  AA Intensive Terapy

  AA Intensive Terapy to marka nowoczesnych dermokosmetyków, zawierających wysokie stężenia substancji aktywnych. Dzięki niezwykłemu składowi, produkty pozwalają na uzyskanie natychmiastowych efektów przeprowadzanej kuracji.
 • Lirene Shower Milk

  Lirene Shower Milk

  Intensywne, kremowe nawilżenie dzięki nowym żelom pod prysznic Lirene Shower Milk.
 • Balsamy do ciała

  Balsamy do ciała

  Innowacyjna formuła oparta o wysokowartościowe, naturalne składniki aktywne zapewnia długotrwałe nawilżenie i odżywienie. Przynosi komfort i ukojenie wrażliwej skórze, oraz zmniejsza zaczerwienienia spowodowane jej wysuszeniem.
 • Uchwytne zdrowie

  Uchwytne zdrowie

  Całkowicie nowy system produktów stworzony przez Dermalogica z myślą o dynamicznym "pokoleniu Internetu - net generation", osobach urodzonych między 1989 -1996.