nawiedzone domy

Artykuły - Nawiedzone domy (7)

 • Drzwi do nawiedzonego domu

  Drzwi do nawiedzonego domu

  Po ponad dwóch dekadach robienia "strasznych filmów", Guillermo del Toro sądzi, że zrozumiał, dlaczego widzowie uwielbiają odczuwać przerażenie w ciemnej sali kinowej.
 • Piękna aktorka mieszka w nawiedzonym domu?

  Piękna aktorka mieszka w nawiedzonym domu?

  Amerykański wokalista ze stajni Disneya Joe Jonas współczuje Olivii Wilde, która mieszka w jego dawnej posiadłości. 21-letni piosenkarz uważa, że ten dom jest nawiedzony.
 • Daniel Craig w nawiedzonym domu

  Daniel Craig w nawiedzonym domu

  Daniel Craig, odtwórca roli Jamesa Bonda, wystąpi w psychologicznym thrillerze Jima Sheridana "Dream House".
 • Radiohead w nawiedzonym domu?

  Radiohead w nawiedzonym domu?

  Brytyjska grupa Radiohead pracuje obecnie nad następcą płyty "Hail To The Thief" z 2003 roku. Muzycy twierdzą, że domek na wsi, w którym przygotowują nowe nagrania, jest nawiedzony. Podobno członkowie zespołu słyszą dziwne dźwięki.
 • Mick Jagger: Nawiedzony dom

  Mick Jagger: Nawiedzony dom

  Elizabeth Jagger, córka Micka Jaggera, lidera The Rolling Stones, i jego byłej żony Jerry Hall, utrzymuje, że francuska posiadłość wokalisty jest nawiedzona. Według 20-letniej Elizabeth, w domu przebywa duch kobiety.
 • Nawiedzony dom lidera Coldplay

  Nawiedzony dom lidera Coldplay

  Chris Martin, lider grupy Coldplay, wraz ze swoja żoną, aktorką Gwyneth Paltrow, wkrótce wprowadzą się do zakupionej niedawno posiadłości w Londynie. W nowym domu popularnej pary ponoć straszy.
 • Nawiedzony dom Alice Coopera

  Nawiedzony dom Alice Coopera

  Alice Cooper już nie raz dawał dowody na to, że jak najbardziej zasłużenie od dziesięcioleci dzierży zaszczytny tytuł Króla Rockowego Horroru. Ale na wypadek gdyby ktoś miał wątpliwości co do jego zasług na polu straszenia ludzi, artysta postanowił zaangażować się w przedsięwzięcie pod nazwą "Alice Cooper's Nightmare", które jest niczym innym jak...nawiedzonym domem.

Filmy - Nawiedzone domy (1)

 • Wierzą, że duchy zmarłych wracają na ziemię latem

  W buddyzmie japońskim lato to czas, kiedy duchy zmarłych nawiedzają Ziemię. W czasie święta O-bon, przypadającego w sierpniu, Japończycy oddają cześć swoim przodkom i składają ofiary na ich grobach. Ale to tylko jeden z przejawów fascynacji Japończyków światem duchów... W sierpniu mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni masowo odwiedzają również "nawiedzone domy" - osobliwe miejsca rozrywki, które w tych dniach otwierają swoje podwoje w całym kraju.