nawałnica

Artykuły - Nawałnica (58)

Filmy - Nawałnica (5)

 • Załamanie pogody we Włoszech

  Do 12 wzrosła we Włoszech liczba śmiertelnych ofiar gwałtownych wiatrów i burz przechodzących nad całym krajem oraz powodzi. W Rapallo położonym w Ligurii sztorm zniszczył przystań jachtową. Włoska straż opublikowała nagranie pokazujące spustoszenie, jakiego dokonała nawałnica w tym regionie. Wiele dróg zostało zapadło się do morza, a łodzie zostały poprzewracane. (STORYFUL/x-news)
 • Gwałtowne burze w Australii. Wichurom towarzyszą ulewy i gradobicia

  Nad przedmieściami Sydney przeszła burza z obfitymi opadami gradu. Australijska narodowa agencja meteorologiczna wydała ostrzeżenia o nawałnicach dla wielu regionów kraju. Zgodnie z zapowiedziami, czego dowodzą nagrania internautów, oprócz ulewnego deszczu powodującego lokalne podtopienia burzom towarzyszą też intensywne gradobicia. (STORYFUL/x-news)
 • Setki interwencji po przejściu frontu. Jedna osoba ranna, tysiące bez prądu

  Miniona noc była pracowita dla strażaków w całym kraju. W związku z załamaniem pogody służby interweniowały prawie 1000 razy. W miejscowości Dębczyno w powiecie białogardzkim ranny został motocyklista, który został przygnieciony przez powalone drzewo. (TVN24/x-news)
 • Nawałnice na Opolszczyźnie. Trwa usuwanie szkód i liczenie strat

  Zniszczone domy i budynki gospodarcze to efekt nawałnicy, która przeszła nad miejscowością Brynica na Opolszczyźnie. Trwa usuwanie szkód i liczenie strat. Pod naciskiem ulewnego deszczu i wiatru zarwał się dach budynku mieszkalnego. W tej samej miejscowości burza całkowicie zniszczyła budynek gospodarczy. Akcję ratowniczą utrudniały drzewa i konary leżące na drogach dojazdowych. (TVN24/x-news)