natasha richardson

Artykuły - Natasha richardson (7)

 • Nobilitacja dla Catherine Zety-Jones

  Nobilitacja dla Catherine Zety-Jones

  Catherine Zeta-Jones wystąpi na Broadwayu w musicalu " A little night music". Hollywoodzka piękność, uhonorowana w 2002 roku Oscarem za występ w "Chicago", ma zamiar podbić scenę w odświeżonej wersji musicalu Stephena Sondheima o życiu miłosnym kilku par.
 • Richardson dawczynią organów

  Richardson dawczynią organów

  Brytyjska aktorka Natasha Richardson "nie umarła cała"; jej organy, na wniosek rodziny, zostały przekazane ludziom, którym mogą uratować życie - pisze w środę na stronie internetowej amerykański magazyn "People".
 • Zmarła gwiazda dawczynią organów

  Zmarła gwiazda dawczynią organów

  Brytyjska aktorka Natasha Richardson nie umarła cała; jej organy, na wniosek rodziny, zostały przekazane ludziom, którym mogą uratować życie - pisze na stronie internetowej amerykański magazyn "People".
 • Zmarła Natasha Richardson

  Zmarła Natasha Richardson

  W wieku 45 lat w Nowym Jorku zmarła brytyjska aktorka Natasha Richardson - poinformował w nocy ze środy na czwartek rzecznik rodziny.
 • Natasha Richardson

  Natasha Richardson

  W wieku 45 lat w Nowym Jorku zmarła brytyjska aktorka Natasha Richardson - poinformował w nocy ze środy na czwartek rzecznik rodziny.
 • Richardson w stanie śmierci mózgowej

  Richardson w stanie śmierci mózgowej

  Brytyjska aktorka Natasha Richardson, żona aktora Liama Neesona, jest w stanie śmierci mózgowej po wypadku na nartach, któremu uległa w Kanadzie - podała w środę prasa brytyjska, powołując się na wiarogodne źródło zbliżone do jej rodziny.
 • "Biała Hrabina" coraz bliżej

  "Biała Hrabina" coraz bliżej

  Ustalono już czas i miejsce realizacji filmu "The White Countess", czyli nowego projektu Jamesa Ivory'ego ("Złota", "Rozwód po francusku"). Obraz będzie opowieścią o parze ludzi ze złamanym życiem, którzy pewnego dnia spotykają się w Hongkongu. Zdjęcia do projektu będą realizowane od początku sierpnia 2004 roku w Rzymie i Szanghaju.