Natalie Portman

Synonimy:
Portman Natalie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Natalie Portman (141)

 • Natalie Portman: Nie chciała się rozebrać

  Natalie Portman: Nie chciała się rozebrać

  Obchodząca 40. urodziny Natalie Portman jest jedną z najbardziej uznanych i najpopularniejszych amerykańskich aktorek. Od czasu swojego genialnego debiutu w "Leonie zawodowcu" aktorka konsekwentnie prowadzi swoją karierę i zdobywa kolejne nagrody - między innymi Złoty Glob i Oscara. Amerykański komik i prowadzący popularny talk-show David Letterman nazwał ją "nową Audrey Hepburn".
 • Natalie Portman w ekranizacji bestsellera Eleny Ferrante

  Natalie Portman w ekranizacji bestsellera Eleny Ferrante

  Należące do nagrodzonej Oscarem za rolę w "Czarnym łabędziu" Natalie Portman studio MountainA wyprodukuje dla HBO Films ekranizację powieści Eleny Ferrante "Czas porzucenia". Popularna aktorka wystąpi również w roli głównej w tej produkcji. O rozpoczęciu prac nad filmem "The Days of Abandonment" poinformował portal "Deadline".
 • ​Natalie Portman w serialu "Lady in the Lake"

  ​Natalie Portman w serialu "Lady in the Lake"

  Platforma streamingowa Apple TV+ szykuje się do ekranizacji bestsellerowej książki Laury Lippman zatytułowanej "Lady in the Lake" ("Pani w jeziorze"). Gwiazdami limitowanego serialu nakręconego na jej podstawie będą Natalie Portman i Lupita Nyong’o.
 • Natalie Portman: Mike Nichols był prawdziwym feministą

  Natalie Portman: Mike Nichols był prawdziwym feministą

  Kilka dni temu ukazała się książka poświęcona legendarnemu reżyserowi, Mike'owi Nicholsowi. Jedną z gwiazd czule wspominających w niej laureata Oscara jest Natalie Portman. Słynna aktorka wyznała, że twórca "Absolwenta" opiekował się nią, odkąd wkroczyła do świata filmu. Jak podkreśliła, był on "jedynym starszym mężczyzną w branży, który nie zachowywał się wstrętnie".
 • ​Natalie Portman w ciąży? Aktorka atakuje media

  ​Natalie Portman w ciąży? Aktorka atakuje media

  Laureatka Oscara za rolę w "Czarnym łabędziu", która wychowuje już dwoje dzieci, właśnie zdementowała plotki o tym, że spodziewa się kolejnego. ​Natalie Portman nie poprzestała na tym.
 • Co wiesz o Natalie Portman? [QUIZ]

  Co wiesz o Natalie Portman? [QUIZ]

  Jak naprawdę się nazywa? Gdzie się urodziła? Jaki film był jej aktorskim debiutem? A jaki reżyserskim? Natalie Portman jest bardzo wszechstronną artystką, doskonale realizującą się na wielu różnych płaszczyznach zawodowych. Ponadto gwiazda od lat zachwyca wyglądem, uchodząc za jedną z najpiękniejszych hollywoodzkich aktorek. Myślisz, że wiesz o niej wszystko? Sprawdź się w naszym quizie!
 • Natalie Portman: Odebrano mi seksualność

  Natalie Portman: Odebrano mi seksualność

  Natalie Portman w najnowszym wywiadzie wróciła wspomnieniami do początków swojej kariery w branży filmowej, kiedy jako 13-latka zagrała w kultowym "Leonie zawodowcu". Aktorka przyznała, że choć występ w produkcji zagwarantował jej ogromną sławę, po premierze musiała zmierzyć się z uprzedmiotawiającymi komentarzami. "Bycie seksualizowaną przez media i widzów odebrało mi moją własną seksualność, bo to mnie zwyczajnie przerażało" - wyznała.
 • Oscary 2020: Symboliczny gest Natalie Portman

  Oscary 2020: Symboliczny gest Natalie Portman

  Natalie Portman na czerwonym dywanie symbolicznie zaprotestowała przeciwko temu, że żadna kobieta nie została w tym roku nominowana do Oscara za reżyserię. Gwiazda wystąpiła w pelerynie, na której były nazwiska reżyserek głośnych filmów, które nie zostały dostrzeżone przez Akademię.
 • Natalie Portman chce przypakować do roli Thora

  Natalie Portman chce przypakować do roli Thora

  Marvel ponownie zaskoczył fanów. Natalie Portman zostanie nowym Thorem, a po raz pierwszy w roli superbohaterki zobaczymy ją w 2021 roku w filmie "Thor: Love and Thunder". Aktorka zapowiada, że w ramach przygotowań do roli będzie musiała spędzić wiele godzin na siłowni.
 • Marvel zapowiada pięć filmów do końca 2021 roku

  Marvel zapowiada pięć filmów do końca 2021 roku

  W sobotę 20 lipca podczas trwającego w San Diego Comic-Conu szef Marvel Studios Kevin Feige przedstawił planowane premiery kinowe i telewizyjne do 2021 roku. Jego występ trwał półtorej godziny. W tym czasie przez scenę przewinęło się wiele gwiazd najbardziej kasowej serii w historii kinematografii.

Zdjęcia - Natalie Portman (18)

 • film.interia.pl
  Złote Globy: Najbardziej pamiętne kreacje
 • film.interia.pl
  Natalie Portman na premierze filmu "Lucy in the Sky"
 • film.interia.pl
  Natalie Portman na premierze filmu "Lucy in the Sky"
 • film.interia.pl
  Natalie Portman na premierze filmu "Lucy in the Sky"
 • film.interia.pl
  Natalie Portman na premierze filmu "Lucy in the Sky"
 • film.interia.pl
  Natalie Portman na premierze filmu "Lucy in the Sky"

Filmy - Natalie Portman (3)

 • "Thor: Mroczny świat"

  Thor staje przeciwko Czarnym Elfom z ich przywódcą Malekithem na czele, którzy pragną pogrążyć świat w ciemności.
 • "Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo 3D"

  Cofnijmy się w czasie i powróćmy do galaktyki w pierwszym rozdziale mitycznej sagi "Gwiezdne wojny". Tym razem fani świata stworzonego przez George'a Lucasa przeżyją gwiezdną przygodę w 3D...
 • Natalie Portman księżniczką łabędzi

  Nina jest chorobliwie ambitną baleriną tańczącą w elitarnym nowojorskim zespole. Grająca ją Natalie Portman opowiada, jak przygotowywała się do roli, która przyniosła jej Złoty Glob.