Natalia Siwiec

Artykuły - Natalia Siwiec (122)

 • Natalia Siwiec weźmie udział w programie TVN-u?

  Natalia Siwiec weźmie udział w programie TVN-u?

  Natalia Siwiec jest stałą bywalczynią branżowych imprez. Choć rok temu urodziła córkę Mię, nie zamyka się w domu.
 • Natalia Siwiec pozuje ze swoim klonem

  Natalia Siwiec pozuje ze swoim klonem

  Natalia Siwiec wciąż korzysta z popularności, której przysporzył jej tytuł Miss Euro 2012. Jej profil na Instagramie śledzi w tym momencie 958 tys. użytkowników.
 • Natalia Siwiec: już po raz 10. przeszłam operację pomniejszenia piersi

  Natalia Siwiec: już po raz 10. przeszłam operację pomniejszenia piersi

  Odkąd Natalia Siwiec została okrzyknięta "Miss Euro 2012" cały czas jest na świeczniku.
 • Natalia Siwiec przeszła metamorfozę

  Natalia Siwiec przeszła metamorfozę

  Natalia Siwiec przykłada dużą wagę do swojego wyglądu. Trudno się dziwić - wszak gdyby nie została wypatrzona na trybunach podczas Mistrzostw Europy, nie wiadomo, jak potoczyłaby się jej kariera.
 • Awantura na Instagramie Natalii Siwiec

  Awantura na Instagramie Natalii Siwiec

  W sierpniu 2017 roku na świat przyszło pierwsze wspólne dziecko Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego. Mała Mia wywróciła świat celebrytki do góry nogami.
 • Natalia Siwiec w "foliowych" szpilkach

  Natalia Siwiec w "foliowych" szpilkach

  Natalia Siwiec ponad pół roku temu urodziła swoje pierwsze dziecko – córeczkę Mię. Celebrytka błyskawicznie odzyskała formę po ciąży i chętnie pojawia się na branżowych imprezach.
 • Natalia Siwiec pokazała twarz córki w Internecie

  Natalia Siwiec pokazała twarz córki w Internecie

  Natalia Siwiec od ponad trzech tygodni wypoczywa w Meksyku razem z całą rodziną i znanymi przyjaciółmi (niedawno zdjęcie z celebrytką i jej mężem pokazała Kasia Wołejnio).
 • "Żona Hollywood" bawi się w towarzystwie Siwiec

  "Żona Hollywood" bawi się w towarzystwie Siwiec

  Polacy usłyszeli o Katarzynie Wołejnio, gdy wzięła udział w pierwszej edycji reality show pt. „Żony Hollywood” emitowanego przez stację TVN.
 • Natalia Siwiec pokazała mamę. Ale piękna!

  Natalia Siwiec pokazała mamę. Ale piękna!

  Natalia Siwiec od ponad dwóch tygodni wypoczywa z całą rodziną w Meksyku. Jej Instagram zaroił się od zdjęć w bikini.
 • Rajskie wakacje Natalii Siwiec

  Rajskie wakacje Natalii Siwiec

  Natalia Siwiec już jako dwudziestolatka próbowała swoich sił w konkursach miss. Jednak szerszą popularność zdobyła podczas piłkarskich Mistrzostw Europy w 2012 roku.

Zdjęcia - Natalia Siwiec (53)


 • film.interia.pl
  Natalia Siwiec: Euro, piersi i Tarantino

 • film.interia.pl
  Natalia Siwiec: Euro, piersi i Tarantino
 • film.interia.pl
  Natalia Siwiec: Euro, piersi i Tarantino
 • film.interia.pl
  Natalia Siwiec: Euro, piersi i Tarantino

Filmy - Natalia Siwiec (60)

 • Kasia Nosowska skasowała wszystkie posty na Instagramie

  Wokalistka Kasia Nosowska skasowała wszystkie posty na Instagramie. Co na to gwiazdy? - Bardzo dobre zagranie i tego można było się po Kaśce spodziewać - powiedziała modelka Natalia Siwiec. Czy Angelika Mucha, która ma 1,4 mln obserwatorów, zdobyłaby się na taki krok?
 • Natalia Siwiec: już po raz 10. przeszłam operację pomniejszenia piersi

  Natalia Siwiec żartuje na temat plotek na swój temat. - Już po raz 10. przeszłam operację pomniejszenia piersi, więc jestem do tego przyzwyczajona - powiedziała modelka. Dodała, że nie zamierza się tym przejmować. - Obym miała w życiu tylko takie problemy - dodała.
 • Natalia Siwiec odzyskała pieska

  Natalia Siwiec niedawno poinformowała, że zaginął jej ukochany piesek Gucio. Uciekł z jej domu w Wilanowie. Modelka bardzo przeżyła tę niemiłą sytuację. Umieściła w internecie zdjęcie z prośbą o pomoc w poszukiwaniach. Na szczęście otrzymała telefon z wiadomością, że Gucio się odnalazł. Natalia ze stresu popłakała się, co zdarza jej się niezwykle rzadko. Bardzo ucieszyła się, że jej ukochane zwierzątko do niej wróciło.
 • Natalia Siwiec pomaga bezdomnym psom

  W Polsce jest ok. 70 tys. bezdomnych psów i 16 tys. bezdomnych kotów. Wiele z nich jest bardzo doświadczonych przez los, a okrutne życie zafundował im nie kto inny, jak człowiek. Jeśli możesz, przygarnij psa czy kota, jeśli nie możesz, bo masz jakiś ważny powód, to nie rób tego. Jeśli jednak zależy ci na tym, by poprawić ich życie, to przyłącz się do akcji "Burek sam nie poprosi o pomoc", którą Fundacja Psi Los i portal Interia organizuje już piąty rok z rzędu. "Burek sam nie poprosi o pomoc" to ogólnopolska akcja, której celem jest zbiórka środków, za które zakupiona zostanie karma dla bezdomnych i potrzebujących psów i kotów. Jak możesz pomóc? Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w wymienionych poniżej schroniskach, przytuliskach i fundacjach, przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki tobie przysłowiowy Burek otrzyma michę pełną karmy! Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej 30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23 Nr rachunku bankowego: 14 2490 0005 0000 4500 5927 8863 Akcję wesprzeć można także wysyłając SMSa pod numer 72365 o treści S7893. Koszt SMS-a to 2,46 PLN z VAT Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.burek.psilos.org Szczegółowe informacje o akcji, organizowanej przez portal Interia, znajdziesz TUTAJ: KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ, JAK POMÓC!