Natalia Siwiec

Artykuły - Natalia Siwiec (114)

 • Awantura na Instagramie Natalii Siwiec

  Awantura na Instagramie Natalii Siwiec

  W sierpniu 2017 roku na świat przyszło pierwsze wspólne dziecko Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego. Mała Mia wywróciła świat celebrytki do góry nogami.
 • Natalia Siwiec w "foliowych" szpilkach

  Natalia Siwiec w "foliowych" szpilkach

  Natalia Siwiec ponad pół roku temu urodziła swoje pierwsze dziecko – córeczkę Mię. Celebrytka błyskawicznie odzyskała formę po ciąży i chętnie pojawia się na branżowych imprezach.
 • Natalia Siwiec pokazała twarz córki w Internecie

  Natalia Siwiec pokazała twarz córki w Internecie

  Natalia Siwiec od ponad trzech tygodni wypoczywa w Meksyku razem z całą rodziną i znanymi przyjaciółmi (niedawno zdjęcie z celebrytką i jej mężem pokazała Kasia Wołejnio).
 • "Żona Hollywood" bawi się w towarzystwie Siwiec

  "Żona Hollywood" bawi się w towarzystwie Siwiec

  Polacy usłyszeli o Katarzynie Wołejnio, gdy wzięła udział w pierwszej edycji reality show pt. „Żony Hollywood” emitowanego przez stację TVN.
 • Natalia Siwiec pokazała mamę. Ale piękna!

  Natalia Siwiec pokazała mamę. Ale piękna!

  Natalia Siwiec od ponad dwóch tygodni wypoczywa z całą rodziną w Meksyku. Jej Instagram zaroił się od zdjęć w bikini.
 • Rajskie wakacje Natalii Siwiec

  Rajskie wakacje Natalii Siwiec

  Natalia Siwiec już jako dwudziestolatka próbowała swoich sił w konkursach miss. Jednak szerszą popularność zdobyła podczas piłkarskich Mistrzostw Europy w 2012 roku.
 • Natalia Siwiec: Lubię się przebierać

  Natalia Siwiec: Lubię się przebierać

  W nowym show TVP2 "Mów mi Mistrzu!" uczestnicy na oczach publiczności muszą się zmierzyć z nieoczekiwanymi, często ekstremalnymi sytuacjami. Żeby przetrwać, trzeba improwizować. Zadaniem Natalii Siwiec było wcielić się w postać reżysera filmowego z lat 50. Problem w tym, że aktor grający główną rolę w sztuce mówił tylko po węgiersku. Modelka przyznaje, że nie miała łatwego zadania i nie do końca jest zadowolona ze swojego występu.
 • Natalia Siwiec w "Azja Express"?

  Natalia Siwiec w "Azja Express"?

  Natalia Siwiec nie dostała jak dotąd propozycji udziału w drugiej edycji "Azja Express". Twierdzi jednak, że musiałaby ją dobrze przemyśleć, nie jest bowiem pewna, czy podołałaby wszystkim wyzwaniom, jakie stawia ten program. Gdyby zdecydowała się na uczestnictwo w wyścigu, na partnera wybrałaby swojego męża.
 • Natalia Siwiec: Jestem głodna teatru

  Natalia Siwiec: Jestem głodna teatru

  Natalia Siwiec ma nadzieję na dalszą karierę aktorską. Obecnie występuje w rewii Teatru Sabat i jednym spektaklu teatralnym, liczy jednak na kolejne propozycje. Twierdzi, że z trzymiesięcznej podróży po USA wróciła pełna zapału do pracy i energii, dzięki której nie ma problemu z jesienną chandrą.
 • Natalia Siwiec: Już nie szaleję na zakupach

  Natalia Siwiec: Już nie szaleję na zakupach

  Raz na dwa miesiące Natalia Siwiec robi porządki w szafie. Niechciane ubrania oddaje siostrze, mamie lub koleżankom. Twierdzi jednak, że nieprzemyślane zakupy zdarzają się jej coraz rzadziej. Obecnie nie kupuje już wszystkiego, co spodoba jej się w sklepie - woli kupić mniej ubrań, ale lepszej jakości.

Filmy - Natalia Siwiec (57)

 • Natalia Siwiec pomaga bezdomnym psom

  W Polsce jest ok. 70 tys. bezdomnych psów i 16 tys. bezdomnych kotów. Wiele z nich jest bardzo doświadczonych przez los, a okrutne życie zafundował im nie kto inny, jak człowiek. Jeśli możesz, przygarnij psa czy kota, jeśli nie możesz, bo masz jakiś ważny powód, to nie rób tego. Jeśli jednak zależy ci na tym, by poprawić ich życie, to przyłącz się do akcji "Burek sam nie poprosi o pomoc", którą Fundacja Psi Los i portal Interia organizuje już piąty rok z rzędu. "Burek sam nie poprosi o pomoc" to ogólnopolska akcja, której celem jest zbiórka środków, za które zakupiona zostanie karma dla bezdomnych i potrzebujących psów i kotów. Jak możesz pomóc? Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w wymienionych poniżej schroniskach, przytuliskach i fundacjach, przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki tobie przysłowiowy Burek otrzyma michę pełną karmy! Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej 30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23 Nr rachunku bankowego: 14 2490 0005 0000 4500 5927 8863 Akcję wesprzeć można także wysyłając SMSa pod numer 72365 o treści S7893. Koszt SMS-a to 2,46 PLN z VAT Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.burek.psilos.org Szczegółowe informacje o akcji, organizowanej przez portal Interia, znajdziesz TUTAJ: KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ, JAK POMÓC!
 • Natalia Siwiec: Lubię się przebierać

  W nowym show TVP2 "Mów mi Mistrzu!" Natalia Siwiec nie miała łatwego zadania i nie do końca jest zadowolona ze swojego występu.
 • Natalia Siwiec w "Azja Express"?

  Natalia Siwiec nie dostała jak dotąd propozycji udziału w drugiej edycji "Azja Express". Twierdzi jednak, że musiałaby ją dobrze przemyśleć, nie jest bowiem pewna, czy podołałaby wszystkim wyzwaniom, jakie stawia ten program.
 • Natalia Siwiec: Jestem głodna teatru

  Natalia Siwiec ma nadzieję na dalszą karierę aktorską. Obecnie występuje w rewii Teatru Sabat i jednym spektaklu teatralnym, liczy jednak na kolejne propozycje.