Natalia Siwiec

Artykuły - Natalia Siwiec (77)

 • Natalia Siwiec swoje 37. urodziny świętuje w luksusach

  Natalia Siwiec swoje 37. urodziny świętuje w luksusach

  Celebrytka, która niedawno wywołała poruszenie wśród fanów zdradzając, ile waży, teraz na swoim instagramowym profilu opublikowała zdjęcie z jachtu żeglującego po wodach otaczających Baleary. W skąpym, różowym bikini pozuje na tle turkusowego morza.
 • "Nic się nie stało": Ostre reakcje gwiazd po emisji kontrowersyjnego dokumentu w TVP

  "Nic się nie stało": Ostre reakcje gwiazd po emisji kontrowersyjnego dokumentu w TVP

  Nie trzeba było długo czekać na reakcje gwiazd po emisji dokumentu "Nic się nie stało" w TVP. Film zapowiadany był jako wstrząsająca relacja, opowiadająca o pedofilii wśród elit i w środowisku celebrytów. Swe oświadczenia wystosowali do tej pory Kuba Wojewódzki, Borys Szyc, Radosław Majdan, Natalia Siwiec, Jarosław Bieniuk i Blanka Lipińska. To zapewne nie koniec tej afery.
 • Mariusz Raduszewski broni Natalii Siwiec

  Mariusz Raduszewski broni Natalii Siwiec

  W sobotę, 16 maja, premierę miał film dokumentalny braci Sekielskich pt. „Zabawa w chowanego”, poruszający temat pedofilii w polskim kościele. Można oglądać go za darmo w serwisie YouTube.
 • Natalia Siwiec liczy, że po świętach wróci do Polski

  Natalia Siwiec liczy, że po świętach wróci do Polski

  Modelka jest jedną z wielu osób, które z powodu pandemii koronawirusa utknęły poza granicami naszego kraju. Teraz zdradziła, że ma już bilety na lot do Polski. Nie ma jednak pewności, czy ten lot się odbędzie.
 • Natalia Siwiec liczy, że już 16 kwietnia wróci z rodziną do Polski

  Natalia Siwiec liczy, że już 16 kwietnia wróci z rodziną do Polski

  Natalia Siwiec jest jedną z wielu osób, które z powodu pandemii koronawirusa utknęły poza granicami naszego kraju. Teraz zdradziła, że ma już bilety na lot do Polski. Nie ma jednak pewności, czy ten lot się odbędzie.
 • Natalia Siwiec nie stosuje się do zaleceń

  Natalia Siwiec nie stosuje się do zaleceń

  Znana fotomodelka po raz kolejny znalazła się w ogniu krytyki. Tym razem za to, że doradza innym, aby w czasie pandemii koronawirusa nie wychodzili z domów, lecz sama tego nie robi.
 • Natalia Siwiec drażni internautów tym, że nie siedzi w domu

  Natalia Siwiec drażni internautów tym, że nie siedzi w domu

  Znana fotomodelka po raz kolejny znalazła się w ogniu krytyki. Tym razem za to, że doradza innym, aby w czasie pandemii koronawirusa nie wychodzili z domów, lecz sama tego nie robi.
 • Natalia Siwiec: Marzyłam, żeby ktoś dał mi szansę

  Natalia Siwiec: Marzyłam, żeby ktoś dał mi szansę

  Już ponad pół miliona Polaków widziało nowy film Macieja Kawulskiego ("Underdog") zatytułowany "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". W przedstawiającej świat rodzimych mafiosów produkcji w jednej z głównych ról pojawiła się aktorka i fotomodelka, Miss Euro 2012, Natalia Siwiec.
 • Natalia Siwiec: Film "365 dni" rozpali Polaków

  Natalia Siwiec: Film "365 dni" rozpali Polaków

  Natalia Siwiec przyznaje, że widziała już obszerne fragmentu ekranizacji powieści erotycznej Blanki Lipińskiej "365 dni". Twierdzi, że film będzie dobrym powodem do rozpoczęcia w Polsce dyskusji na temat seksu. Jej zdaniem wielu Polaków nadal nie potrafi otwarcie rozmawiać o fizycznej bliskości. Siwiec uważa także, że aktorzy, którzy zagrali główne role w polskiej produkcji, są o wiele bardziej atrakcyjni od Jamiego Dornana i Dakoty Johnson, których można było oglądać na wielkim ekranie w filmie "Pięćdziesiąt twarzy Greya".
 • Natalia Siwiec: Scena seksu była bardzo wymagająca

  Natalia Siwiec: Scena seksu była bardzo wymagająca

  Natalia Siwiec zadebiutowała na wielkim ekranie. Celebrytka zagrała w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa".

Zdjęcia - Natalia Siwiec (27)


 • film.interia.pl
  Natalia Siwiec: Euro, piersi i Tarantino

 • film.interia.pl
  Natalia Siwiec: Euro, piersi i Tarantino
 • film.interia.pl
  Natalia Siwiec: Euro, piersi i Tarantino
 • film.interia.pl
  Natalia Siwiec: Euro, piersi i Tarantino

Filmy - Natalia Siwiec (63)