Natalia Sikora

Artykuły - Natalia Sikora (21)

Filmy - Natalia Sikora (4)

 • Aktorka o pięknym głosie

  Jest aktorką o charakterystycznej urodzie oraz głosie. Swoją pracę artystyczną opiera na solidnym wykształceniu. Natalia Sikora jest absolwentką Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Szerszej publiczności dała się poznać jako zwyciężczyni drugiej edycji programu The Voice of Poland.
 • Natalia Sikora („The Voice of Poland”) wydała płytę. Pod koniec czerwca zagra koncert promujący album

  „BWB Experience” to tytuł solowej płyty Natalii Sikory, zwyciężczyni drugiej edycji programu „The Voice of Poland”. Album został nagrany z Piotrem Proniukiem. Wokalistka przyznaje, że nigdy – ani w trakcie programu, ani po jego emisji – nie zamierzała iść na kompromisy, a udział w talent-show miał na celu wypromowanie jej dotychczasowej twórczości. – Kilka razy po programie media próbowały zmanipulować przekaz o mnie. Po pierwsze nie daję na to przyzwolenia, po drugie nie mam na to ani czasu, ani nerwów. Dla mnie jest to słabe. Nie poradzę natomiast nic na to, że taki sposób wolności jest preferowany. Mój udział w programie był wskazany dla promocji tych spraw, którymi się zajmuję i które podpisuję swoim nazwiskiem. Program stał się rodzajem nośności, a wzięłam w nim udział, dlatego że zgodzono się na „Cry Baby”, który był utworem wymyślonym właśnie na tę sytuację. Cały sezon był jedną wielką lekcją – wyjaśnia piosenkarka.
 • Natalia Sikora przygotowuje się do wydania książki

  Wokalistka Natalia Sikora z gronem najbliższych znajomych pracuje nad swoją debiutancką książką. Publikacja powstaje pod roboczym tytułem „SOSZ – Specjaliści Od Siania Zamętu” i będzie zawierać wspomnienia, anegdoty i zabawne historie z życia grupy przyjaciół. Jedne były spisywane na kartce papieru w podróży lub na serwetce w restauracji, inne – nagrywane na dyktafon. Finalistka „The Voice of Poland” zapewnia, że w książce nie zabraknie również pikantnych historii. Na razie nie wiadomo, kiedy wydawnictwo trafi do księgarń.
 • "Enjoy the view Love Natalia" odc. 10 (3)

  Trzy samotne kobiety w wielkim domu i niepokojące odgłosy dobiegające z dołu. Natalia i jej koleżanki będą przerażone. Czy ktoś naruszył prywatność celebrytki i włamał się do jej willi?