InteriaTV - Natalia Kukulska

Filmy - Natalia Kukulska (13)

 • Kukulska i Pawlicki o problemie piractwa

  W Polsce od lat trwają dyskusje na temat piractwa w internecie. Jak sobie z nim radzić? Jak karać tych, którzy regularnie korzystają z nielegalnych źródeł? Jak traktować domorosłych biznesmenów czerpiących zysk z handlowania skradzionymi filmami, płytami i książkami? W jaki sposób przekonać odbiorców do korzystania z legalnych źródeł? Zmiana mentalności społecznej to misja, której podjęli się twórcy Fundacji Legalna Kultura. 27 maja 2015 przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie odbyła się uroczysta inauguracja II edycji projektu Kultura Na Widoku. W najbliższych dniach jej odsłony będą miały miejsce też w Krakowie, Lublinie, Łodzi i Gdańsku. Na temat akcji wypowiadają się wokalistka Natalia Kukulska i aktor Antoni Pawlicki.
 • Z kim przyjaźni się Justyna Steczkowska?

  Przyjaźnimy się z Natalią Kukulską i Patrycją Markowską; uwielbiam Małgosię Kożuchowską - Justyna Steczkowska zapewnia, że w świecie show-biznesu przyjaźnie nie tylko są możliwe, ale też bywają wyjątkowe.
 • Kukulska: Ten koncert łamie schematy

  3 czerwca w opolskim amfiteatrze zorganizowany zostanie koncert "Życia Mała Garść" dedykowany Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu.
 • Opole 2012: Będzie się działo!

  Sześć koncertów odbędzie się podczas tegorocznego, 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (1-2 czerwca).
 • Kukulska: Będę ich nakręcała

  Wraca program "Bitwa na Głosy". Gwiazdami tej edycji show są m.in. Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski, Natalia i Paulina Przybysz, Natalia Kukulska i Kamil Bednarek.
 • Gwiazdy telewizji na czerwonym dywanie

  TVP ogłosiła, jakie atrakcje zobaczymy w wiosennej ramówce. My zapraszamy na razie do oglądania gwiazd, które promują telewizyjne nowości lub nowe odsłony starych programów.
 • Wychowa anty-Natalkę Kukulską?

  Wojtek Łuszczykiewicz z zespołu Video zastanawia się, czy jego córeczka nie powinna zostać gwiazdą "alternatywnej muzyki dziecięcej". - Żeby tylko nie musiała pracować!
 • Natalia Kukulska o Michaelu Jacksonie

  W trakcie uroczystości odsłonięcia gwiazdy Michaela Jacksona w krakowskiej Alei Gwiazd utwory zmarłego artysty zaśpiewała Natalia Kukulska. O swojej przygodzie z twórczością Jacksona opowiedziała reporterowi INTERIA.TV.
 • Natalia zaczaruje Londyn

  Natalia Kukulska będzie jedną z gwiazd PKO BP London Live. Piosenkarka opowiada INTERIA.TV o związanych z tym emocjach.
 • Kukulska w... białych kozaczkach!

  O butach rozmawialiśmy z Natalią Kukulską! W czym gwiazda czuje się najlepiej? Sprawdźcie!