Nasza klasa

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
nasza klasa ,

Artykuły - Nasza klasa (8)

 • Nasza Klasa - zdrady, brak prywatności i ciężar social mediów

  Nasza Klasa - zdrady, brak prywatności i ciężar social mediów

  Nasza Klasa zostanie zamknięta 27 lipca 2021 roku. To dobry moment, aby przypomnieć, jak serwis, który stał się wielkim hitem wśród polskich internautów zanim zaczęliśmy korzystać z Facebooka, pokazał jak wiele osób nie radzi sobie z social mediami.
 • ​Nasza Klasa zostanie zamknięta 27 lipca 2021 roku

  ​Nasza Klasa zostanie zamknięta 27 lipca 2021 roku

  Nasza Klasa, serwis społecznościowy, który w 2007-2008 roku był jednym z najpopularniejszych bytów w polskim internecie, zanim zaczęto masowo korzystać z Facebooka, zostanie zamknięty. Co spowodowało, że NK.pl (dawna nasza-klasa.pl) przestanie istnieć?
 • Szczere wyznania Pudziana i Cleo

  Szczere wyznania Pudziana i Cleo

  Całej serii nie zawsze dyskretnych pytań oraz testom, które obnażyły ich niektóre słabości poddali się Cleo i Pudzian w kolejnych odcinkach nowego programu „Nasza Klasa”, które zobaczymy dziś o godz. 21.30 i 22.00 w Czwórce.
 • Korzystaliście z Naszej-Klasy? Koniecznie przeczytajcie tę informację

  Korzystaliście z Naszej-Klasy? Koniecznie przeczytajcie tę informację

  ​Niedawna zmiana wyglądu popularnego kiedyś serwisu Nasza-Klasa doprowadziła do sytuacji, w której część danych udostępnionych przez użytkowników (na przykład zdjęcia) jest bardzo łatwo dostępna z poziomu wyszukiwarki Google - zauważyli użytkownicy serwisu Wykop.
 • "Nasza klasa": REŻYSER O FILMIE

  To nie do końca oryginalny film, ale bardzo osobisty. Nikt nie wie, co tkwi w umyśle drugiego człowieka. To było podstawowe przesłanie, które odczytałem z filmu Słoń Gusa Van Santa. Widziałem już przemoc w szkole czy w wojsku, chciałem jednak pójść o krok dalej i zmierzyć się z problemem grupowej odpowiedzialności. Chciałem stworzyć studium sytuacji, w których ofiara musi wziąć na siebie odpowiedzialność za przemoc, na którą sama jest narażona. Ludzie nie rozumieją mechanizmów zachowań człowiek
 • "Nasza klasa": OPIS FILMU

  Po lekcji wychowania fizycznego chłopcy postanawiają wepchnąć Joosepa do dziewczęcej przebieralni. Nie ma w tym nic dziwnego - chłopak jest nieustannie dręczony przez innych. Tym razem jednak męczarnia trwa krócej.
 • "Nasza klasa": TWÓRCY

  ILMAR RAAG - REŻYSER Ilmar Raag posiada tytuł magistra scenopisarstwa, odbył staż w New Regency, Phoenix Pictures. Studiował również marketing filmowy na Uniwersytecie w Paryżu. Następnie rozpoczął karierę Estońskiej Państwowej Telewizji, gdzie został prezesem zarządu. Postanowił jednak powrócić do grona twórców. W roku 2002 wystawił sztukę w jednym z estońskich teatrów (Ugala). W tym samym czasie zaczął uczyć scenopisarstwa. W roku 2004 napisał dwa filmowe scenariusze i wyreżyserował
 • "Nasza klasa": PRASA O FILMIE

  Młodzi aktorzy grają bardzo dobrze. Wkładają całych siebie w swoje role. Wyjątkowe uznanie dla doskonałego montażu, montażu dźwięku i oczywiście zdjęć.Biggest weekly, Eesti Ekspress Czterokrotne owacje publiczności pozwalają przewidywać międzynarodowy sukces tego filmu. Ilmar Raag zrobił wielką rzecz, udowodnił, że Estończycy naprawdę potrafią robić filmy.Biggest daily, Postimees Siedziałem przed ekranem i nagle usłyszałem jakiś trzask. Po chwili zdałem sobie sprawę, że m

Zdjęcia - Nasza klasa (14)

 • film.interia.pl
  "Nasza klasa"
 • film.interia.pl
  "Nasza klasa"
 • film.interia.pl
  "Nasza klasa"
 • film.interia.pl
  "Nasza klasa"
 • film.interia.pl
  "Nasza klasa"
 • film.interia.pl
  "Nasza klasa"