nasza klasa

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Nasza klasa (Film (2007)[Klass] Reż.Ilmar Raag) ,

Artykuły - Nasza klasa (16)

 • Gwiazda przyłapana przez dzieci

  Gwiazda przyłapana przez dzieci

  Jan Kliment – gwiazda parkietu i ekranu, wielokrotny zdobywca mistrzowskich tytułów i trzykrotny zwycięzca „Tańca z Gwiazdami” - został zapędzony w kozi róg przez dzieci, które „zagięły” go pytaniem z zakresu szkoły, jaką przed laty ukończył.
 • Znajomych tysiąc, ofert pracy - zero

  Znajomych tysiąc, ofert pracy - zero

  Lubią poimprezować i pochwalić się na Facebooku zdjęciami z ostatniej wariackiej balangi. A na nich uwieczniono między innymi szalony taniec na stole, wyścig w piciu piwa na czas i pojedynek na skoki do wody... nago. Na koncie przybywa znajomych i "lajków" - w końcu kto nie chciałby mieć w swoim gronie tak zwariowanych ludzi. Są jednak tacy, którzy by nie chcieli...
 • Firmy w sieciach społecznościowych - Raport Social Enterprise 2012

  Firmy w sieciach społecznościowych - Raport Social Enterprise 2012

  Z raportu Raport Social Enterprise 2012 wynika, że polskie firmy zamierzają w przyszłym roku wzmocnić swoją obecność w serwisach społecznościowych.
 • Podaruj dzieciom przyszłość

  Podaruj dzieciom przyszłość

  Już 16 września przypomnimy Warszawiakom szkolne lata by uświadomić im jak ważna w rozwoju dziecka jest edukacja oraz o tym, że są wśród nas najmłodsi, którzy nie mają równych szans społecznych.
 • Tajemnicza liczba Dunbara

  Tajemnicza liczba Dunbara

  Jeżeli znasz kogoś, kto na krótko przed usunięciem cię ze znajomych na portalach społecznościowych pisał o tajemniczej liczbie Dunbara, wiedz, że stałeś się ofiarą antropologów ewolucyjnych.
 • Podpisanie umowy ze spółką Nasza Klasa przez SMT Software z Grupy ADV S.A.

  Zarząd Grupy ADV S.A. informuje, iż w dniu 22.07.2010 r. otrzymał informację od spółki z Grupy ADV - SMT Software S.A. z siedzibą we Wrocławiu - o otrzymaniu zlecenia na przeprowadzenie testów kompatybilności oraz testów funkcjonalnych mobilnej wersji portalu NK.pl. SMT Software rozpocznie testowanie kompatybilności portalu oraz jego produktów na platformach iPhone, J2ME oraz HTML lajt. Obie strony nie wykluczają kontynuowania współpracy w ramach prac dodatkowych nie objęt
 • Emitent podpisał umowę ze spółką Nasza Klasa na wykonanie testów mobilnej wersji portalu NK.pl

  Zarząd SMT Software S.A. z siedzibą we Wrocławiu ma przyjemność poinformować o otrzymaniu zlecenia na przeprowadzenie testów kompatybilności oraz testów funkcjonalnych mobilnej wersji portalu NK.pl. W dniu dzisiejszym tj. 22.07.2010 otrzymaliśmy umowę podpisaną przez przedstawiciela zarządu Nasza Klasa Sp. z o. o.. SMT Software rozpocznie testowanie kompatybilności portalu oraz jego produktów na platformach iPhone, J2ME oraz HTML lajt. Obie strony nie wykluczają k
 • Nasza Klasa i problem z regulaminem

  Nasza Klasa i problem z regulaminem

  Czy zmiana regulaminu portalu Nasza Klasa oznacza próbę wykorzystania wizerunków użytkowników w celach reklamowych? Czy ich obawy są uzasadnione? INTERIA.PL rozmawiała na ten temat z rzecznikiem Naszej Klasy.
 • "Coraz bardziej beletryzujemy temat Zagłady"

  Tragedia w Jedwabnem oraz wspomnienia dzieci tych, którzy z holokaustu ocaleli, to najważniejsze tematy najnowszej literatury polskiej dotyczącej Żydów - uznali uczestnicy wtorkowej sesji "Twarze i widma. Żydzi w literaturze polskiej". Zdaniem Michała Głowińskiego temat Zagłady coraz bardziej jest beletryzowany.
 • "Nasza Klasa" przegrała przed sądem

  We Wrocławiu zapadł wyrok w sprawie o ochronę dóbr osobistych wytoczonej przez jednego z użytkowników portalu "Nasza Klasa". Mężczyzna żądał od właściciela serwisu 50 tysięcy złotych zadośćuczynienia i przeprosin na stronach portalu. Sąd zadecydował, że pokrzywdzony otrzyma dziesięć razy mniejsze odszkodowanie.

Filmy - Nasza klasa (2)

 • "Nasza klasa"

  Joosep jest introwertykiem o milczącym usposobieniu. Nie podoba się to jego kolegom z klasy, którzy pozwalają sobie na ordynarne żarty w stosunku do niego.
 • "Tak się bawi nasza klasa"

  Ten utwór zespołu Leszcze to, zdaniem telewidzów, najlepsza premiera festiwalu Opole 2008.