nastrój

Artykuły - Nastrój (118)

 • PS128: Czy nowy psychobiotyk poprawia nastrój i jakość snu?

  PS128: Czy nowy psychobiotyk poprawia nastrój i jakość snu?

  Psychobiotyki to probiotyki mające określony korzystny wpływ na zdrowie psychiczne. W dotychczasowych badaniach PS128 - szczep bakterii Lactobacillus plantarum, powodował poprawę w modelach przedklinicznych. Najnowsze badanie wykazało korzystny wpływ na zdrowie ludzi w zakresie lęku, stresu i snu.
 • Wkrótce systemy rozpoznawania twarzy wykryją nasz nastrój

  Wkrótce systemy rozpoznawania twarzy wykryją nasz nastrój

  Policja w Wielkiej Brytanii jest zainteresowana przetestowaniem nowego systemu rozpoznawania twarzy. Ma on posiadać zdolność wykrywania nastrojów ludzi.
 • Zostań panem swojego nastroju

  Zostań panem swojego nastroju

  Czy warto „udawać” emocje? Pewnie część z was nasze pytanie nieco zirytowało. Oczywiście jest nieco przewrotne, ale nie chodzi wcale o to, abyście zostali teraz aktorami i odgrywali emocje, których nie czujecie. Chodzi o naukowe „udawanie”.
 • ​20 pomysłów na długie, jesienne wieczory

  ​20 pomysłów na długie, jesienne wieczory

  Nadchodzące miesiące, zimne, ciemne i deszczowe, mało kogo nastrajają życiowym optymizmem i energią do działania. Prawdopodobnie większość z nas miałaby ochotę przeczekać czas do marca w domu, pod kocem, z książką, relaksującą muzyką i kubkiem rozgrzewającej herbaty. My próbujemy odczarować jesienny czas i pokazać, że nadchodzące cztery miesiące mogą przynieść wam coś dobrego, energetycznego i optymistycznego.
 • Zmień swój nastrój za pomocą smartfona

  Zmień swój nastrój za pomocą smartfona

  Nowo opracowane urządzenie o nazwie Thync pomoże kontrolować nastrój za pomocą elektrycznej stymulacji kory mózgowej.
 • Warzywa i owoce... poprawiają nastrój

  Warzywa i owoce... poprawiają nastrój

  Regularne spożywanie pięciu porcji warzyw i owoców dziennie nie tylko sprzyja zdrowiu i smukłej sylwetce. Najnowsze badania wskazują, że taka dieta ma korzystny wpływ na nasze... samopoczucie.
 • Chcesz poprawić sobie nastrój? Wskakuj na rower

  Chcesz poprawić sobie nastrój? Wskakuj na rower

  Osoby, używające roweru jako środka transportu są bardziej szczęśliwe niż ci, którzy korzystają z innych pojazdów - wynika z najnowszych badań. Kolejne miejsca w notowaniu zajęły samochody i autobusy.
 • Moja matka mnie wykańcza

  Moja matka mnie wykańcza

  ​Mieszkam nadal z moją mamą.

Filmy - Nastrój (2)

 • Robi wszystko, by obudzić swoją siostrę. Urocze

  Mia chciała obudzić swoją siostrę Maddie, by ta wyszła spod koca i dołączyła do wspólnej zabawy. Maddie najwyraźniej nie była w nastroju co widać na nagraniu.
 • Moda, która wprawia w lepszy nastrój

  Custo Barcelona to produkt, który stworzyłem 20 lat temu w Barcelonie z moim bratem Dawidem - mówi projektant, Custo Dalmau. - Jego istotą jest mieszanie wzorów, kolorów i materiałów, tak, aby osiągnąć efekt w postaci kolekcji nadającej się do noszenia - dodaje.