nastrój

Artykuły - Nastrój (116)

 • Zostań panem swojego nastroju

  Zostań panem swojego nastroju

  Czy warto „udawać” emocje? Pewnie część z was nasze pytanie nieco zirytowało. Oczywiście jest nieco przewrotne, ale nie chodzi wcale o to, abyście zostali teraz aktorami i odgrywali emocje, których nie czujecie. Chodzi o naukowe „udawanie”.
 • ​20 pomysłów na długie, jesienne wieczory

  ​20 pomysłów na długie, jesienne wieczory

  Nadchodzące miesiące, zimne, ciemne i deszczowe, mało kogo nastrajają życiowym optymizmem i energią do działania. Prawdopodobnie większość z nas miałaby ochotę przeczekać czas do marca w domu, pod kocem, z książką, relaksującą muzyką i kubkiem rozgrzewającej herbaty. My próbujemy odczarować jesienny czas i pokazać, że nadchodzące cztery miesiące mogą przynieść wam coś dobrego, energetycznego i optymistycznego.
 • Zmień swój nastrój za pomocą smartfona

  Zmień swój nastrój za pomocą smartfona

  Nowo opracowane urządzenie o nazwie Thync pomoże kontrolować nastrój za pomocą elektrycznej stymulacji kory mózgowej.
 • Warzywa i owoce... poprawiają nastrój

  Warzywa i owoce... poprawiają nastrój

  Regularne spożywanie pięciu porcji warzyw i owoców dziennie nie tylko sprzyja zdrowiu i smukłej sylwetce. Najnowsze badania wskazują, że taka dieta ma korzystny wpływ na nasze... samopoczucie.
 • Chcesz poprawić sobie nastrój? Wskakuj na rower

  Chcesz poprawić sobie nastrój? Wskakuj na rower

  Osoby, używające roweru jako środka transportu są bardziej szczęśliwe niż ci, którzy korzystają z innych pojazdów - wynika z najnowszych badań. Kolejne miejsca w notowaniu zajęły samochody i autobusy.
 • Moja matka mnie wykańcza

  Moja matka mnie wykańcza

  ​Mieszkam nadal z moją mamą.
 • Twój nastrój zależy od ubioru

  Twój nastrój zależy od ubioru

  ​Strój może sprawić, że poczujesz się pewniej. Niektórzy psychologowie potrafią odgadnąć osobowość człowieka na podstawie jego ubioru. Ludzie zamknięci w sobie, nieśmiali, niepewni swojej wartości noszą ciemne i obszerne stroje, zupełnie jakby pragnęli się w nich schować.
 • Twój nastrój wpływa na smak potraw

  Twój nastrój wpływa na smak potraw

  Przygotowując każdą potrawę, przekazujesz jej swą energię. Na co dzień zabiegani, zestresowani, narzekający na brak czasu nie przywiązujemy należytej wagi do posiłków.
 • O twoim nastroju decyduje słońce

  O twoim nastroju decyduje słońce

  W pochmurne dni popadamy w melancholię, za to ożywamy przy pięknej pogodzie. Gdyby kogokolwiek zapytać, czym różni się zachowanie Włocha od Norwega, odpowiedź padłaby natychmiast: mieszkaniec Italii potrafi się bawić.

Filmy - Nastrój (2)

 • Robi wszystko, by obudzić swoją siostrę. Urocze

  Mia chciała obudzić swoją siostrę Maddie, by ta wyszła spod koca i dołączyła do wspólnej zabawy. Maddie najwyraźniej nie była w nastroju co widać na nagraniu.
 • Moda, która wprawia w lepszy nastrój

  Custo Barcelona to produkt, który stworzyłem 20 lat temu w Barcelonie z moim bratem Dawidem - mówi projektant, Custo Dalmau. - Jego istotą jest mieszanie wzorów, kolorów i materiałów, tak, aby osiągnąć efekt w postaci kolekcji nadającej się do noszenia - dodaje.