Nasser al-Attiyah

Artykuły - Nasser al-Attiyah (12)

 • Rajd Dakar. Attiyah wygrał otwarcie edycji 2018 Rajdu Dakar, Przygoński 9.

  Rajd Dakar. Attiyah wygrał otwarcie edycji 2018 Rajdu Dakar, Przygoński 9.

  Dwukrotny zwycięzca Rajdu Dakar Nasser Al-Attiyah zostawił w tyle obrońców tytułu z Peugota, prowadząc swą toyotę do zwycięstwa na pierwszym etapie, liczącej dziewięć tysięcy kilometrów tegorocznej edycji słynnego rajdu. Jakub Przygoński jest 9.
 • Rajd Dakar: Sainz i al-Attiyah w jednym teamie

  Rajd Dakar: Sainz i al-Attiyah w jednym teamie

  Zwycięzca Rajdu Dakar 2010 Hiszpan Carlos Sainz i triumfator ubiegłorocznej rywalizacji Katarczyk Nasser al-Attiyah pojadą na początku przyszłego roku w 34. edycji imprezy w jednym zespole - Red Bull Team.
 • Sensacyjny wynik Polaka

  Sensacyjny wynik Polaka

  Hiszpański motocyklista Marc Coma (KTM) i Katarczyk Nasser al-Attiyah (Volkswagen) wśród kierowców samochodów wygrali 33. Rajd Dakar. Krzysztof Hołowczyc (BMW) był na etapie z Cordoby do Buenos Aires trzeci i w klasyfikacji generalnej utrzymał 5. miejsce.
 • Rajd Dakar: Hołowczyc nadal w czołówce

  Rajd Dakar: Hołowczyc nadal w czołówce

  Krzysztof Hołowczyc nadal plasuje się w czołówce Rajdu Dakar. Na trasie 11. etapu z Chilecito do San Juan długości 786 km (odcinek specjalny 523,5 km) zajął czwarte miejsce, a w klasyfikacji generalnej jest piąty. Prowadzi Katarczyk Nasser al-Attiyah.
 • Hołowczyc coraz szybszy

  Hołowczyc coraz szybszy

  Nasser al-Attiyah wygrał trzeci odcinek specjalny "Dakaru". Drugi był Carlos Sainz (obaj Volkswagen Race Touareg 3) a trzeci jadący BMW X3 CCStephane Peterhansel. Krzysztof Hołowczyc uzyskał znakomity czwarty czas.
 • Lider wykluczony z wyścigu!

  Lider wykluczony z wyścigu!

  Prowadzący w rywalizacji kierowców samochodów po sześciu etapach 30. edycji Rajdu Dakar Katarczyk Nasser Al-Attiyah został wykluczony z imprezy.
 • "Hołek" drugi w Pucharze Świata

  "Hołek" drugi w Pucharze Świata

  Kierowca Orlen Teamu Krzysztof Hołowczyc (Nissan Navara) zajął trzecie miejsce w Rajdzie UAE Desert Challenge i w klasyfikacji końcowej Pucharu Świata w rajdach terenowych FIM uplasował się na drugim miejscu.
 • Desert Challenge: Hołowczyc ponownie 3. na etapie

  Desert Challenge: Hołowczyc ponownie 3. na etapie

  Krzysztof Hołowczyc (Nissan Navara) zajął trzecie miejsce na czwartym etapie rajdu UAE Desert Challenge i w klasyfikacji generalnej awansował na trzecie miejsce. Czwarty etap wygrał reprezentant Kataru Nasser al-Attiyah (BMW X3 CC) i umocnił się na prowadzeniu.
 • Udany etap Hołowczyca

  Udany etap Hołowczyca

  Krzysztof Hołowczyc (Nissan Navara) zajął trzecie miejsce na trzecim etapie rajdu UAE Desert Challenge i w klasyfikacji generalnej awansował na czwarte miejsce. Trzeci etap wygrał reprezentant Kataru Nasser al-Attiyah (BMW X3 CC).
 • Hołowczyc poza "10"

  Hołowczyc poza "10"

  Jadący samochodem BMW X3 CC Nasser al-Attiyah z Kataru i motocyklista z Chile Francisco Lopez (KTM) byli najszybsi na drugim etapie pustynnego rajdu UAE Desert Challenge w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Krzysztof Hołowczyc zajął 12 miejsce, a Jacek Czachor był 18.