Nasser al-Attiyah

Artykuły - Nasser al-Attiyah (12)

• Rajd Dakar. Attiyah wygrał otwarcie edycji 2018 Rajdu Dakar, Przygoński 9.

Rajd Dakar. Attiyah wygrał otwarcie edycji 2018 Rajdu Dakar, Przygoński 9.

Dwukrotny zwycięzca Rajdu Dakar Nasser Al-Attiyah zostawił w tyle obrońców tytułu z Peugota, prowadząc swą toyotę do zwycięstwa na pierwszym etapie, liczącej dziewięć tysięcy kilometrów tegorocznej edycji słynnego rajdu. Jakub Przygoński jest 9.
  • Rajd Dakar: Sainz i al-Attiyah w jednym teamie

Rajd Dakar: Sainz i al-Attiyah w jednym teamie

Zwycięzca Rajdu Dakar 2010 Hiszpan Carlos Sainz i triumfator ubiegłorocznej rywalizacji Katarczyk Nasser al-Attiyah pojadą na początku przyszłego roku w 34. edycji imprezy w jednym zespole - Red Bull Team.
  • Sensacyjny wynik Polaka

Sensacyjny wynik Polaka

Hiszpański motocyklista Marc Coma (KTM) i Katarczyk Nasser al-Attiyah (Volkswagen) wśród kierowców samochodów wygrali 33. Rajd Dakar. Krzysztof Hołowczyc (BMW) był na etapie z Cordoby do Buenos Aires trzeci i w klasyfikacji generalnej utrzymał 5. miejsce.
  • Rajd Dakar: Hołowczyc nadal w czołówce

Rajd Dakar: Hołowczyc nadal w czołówce

Krzysztof Hołowczyc nadal plasuje się w czołówce Rajdu Dakar. Na trasie 11. etapu z Chilecito do San Juan długości 786 km (odcinek specjalny 523,5 km) zajął czwarte miejsce, a w klasyfikacji generalnej jest piąty. Prowadzi Katarczyk Nasser al-Attiyah.
  • Hołowczyc coraz szybszy

Hołowczyc coraz szybszy

Nasser al-Attiyah wygrał trzeci odcinek specjalny "Dakaru". Drugi był Carlos Sainz (obaj Volkswagen Race Touareg 3) a trzeci jadący BMW X3 CCStephane Peterhansel. Krzysztof Hołowczyc uzyskał znakomity czwarty czas.
  • Lider wykluczony z wyścigu!

Lider wykluczony z wyścigu!

Prowadzący w rywalizacji kierowców samochodów po sześciu etapach 30. edycji Rajdu Dakar Katarczyk Nasser Al-Attiyah został wykluczony z imprezy.
  • "Hołek" drugi w Pucharze Świata

"Hołek" drugi w Pucharze Świata

Kierowca Orlen Teamu Krzysztof Hołowczyc (Nissan Navara) zajął trzecie miejsce w Rajdzie UAE Desert Challenge i w klasyfikacji końcowej Pucharu Świata w rajdach terenowych FIM uplasował się na drugim miejscu.
  • Desert Challenge: Hołowczyc ponownie 3. na etapie

Desert Challenge: Hołowczyc ponownie 3. na etapie

Krzysztof Hołowczyc (Nissan Navara) zajął trzecie miejsce na czwartym etapie rajdu UAE Desert Challenge i w klasyfikacji generalnej awansował na trzecie miejsce. Czwarty etap wygrał reprezentant Kataru Nasser al-Attiyah (BMW X3 CC) i umocnił się na prowadzeniu.
  • Udany etap Hołowczyca

Udany etap Hołowczyca

Krzysztof Hołowczyc (Nissan Navara) zajął trzecie miejsce na trzecim etapie rajdu UAE Desert Challenge i w klasyfikacji generalnej awansował na czwarte miejsce. Trzeci etap wygrał reprezentant Kataru Nasser al-Attiyah (BMW X3 CC).
  • Hołowczyc poza "10"

Hołowczyc poza "10"

Jadący samochodem BMW X3 CC Nasser al-Attiyah z Kataru i motocyklista z Chile Francisco Lopez (KTM) byli najszybsi na drugim etapie pustynnego rajdu UAE Desert Challenge w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Krzysztof Hołowczyc zajął 12 miejsce, a Jacek Czachor był 18.