NASDAQ

Artykuły - NASDAQ (2452)

 • Nowy rekord na giełdzie w USA

  Nowy rekord na giełdzie w USA

  Poniedziałkowa sesja giełdowa w USA przyniosła spore wzrosty. Indeks Nasdaq ustanowił nowy rekord.
 • Nasdaq notuje nowe historyczne maksima

  ​Z pewnością, ktoś kto nie miałby wiedzy o tym, co dzieje się na świecie i spojrzał na notowania technologicznych spółek w Stanach Zjednoczonych nie powiedziałby, że żyjemy w dobie największego kryzysu od kilkudziesięciu lat.
 • Nasdaq 100 po raz pierwszy przekracza 10000 punktów

  Nasdaq 100 po raz pierwszy przekracza 10000 punktów

  Nastroje są nadal pozytywne pomimo wczorajszych spadków cen akcji, a inwestorzy szybko się otrząsnęli, windując indeks Nasdaq 100 powyżej 10 000 punktów po zakończeniu zwykłych godzin obrotu. Dziś rano, biorąc pod uwagę wzrost cen akcji i indeksu Nasdaq 100 do 10 000 punktów, warto zastanowić się nad obecną sytuacją i możliwymi dalszymi scenariuszami.
 • NASDAQ

  Przebieg indeksu NASDAQ online.
 • ​Wyprzedaż na Wall Street, najgorsza sesja od krachu w 1987 roku

  ​Wyprzedaż na Wall Street, najgorsza sesja od krachu w 1987 roku

  Czwartek przyniósł na Wall Street potężną wyprzedaż akcji i najgorszą sesję od "czarnego poniedziałku" z 19 października 1987 roku. Również europejskie indeksy zanotowały spadki po 12 proc., najwięcej w historii. Rynki analizują odpowiedzi gospodarcze państw i banków centralnych na epidemię koronawirusa.
 • Zwyżki na Wall Street, Nasdaq z nowym rekordem

  Zwyżki na Wall Street, Nasdaq z nowym rekordem

  Indeksy giełdowe w USA odrobiły z nawiązką w czwartek straty z poprzedniej sesji, przy nowych rekordowych wycenach dużych spółek technologicznych. Inflacja w USA przyspiesza. Prezes Fed pozytywnie wypowiedział się o gospodarce USA.
 • TGE z Nasdaq idzie w kierunku kontraktów na energię

  Towarowa Giełda Energii S.A. i Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) ogłosiły, że Towarowa Giełda Energii (TGE) będzie korzystać z technologii X-stream Trading Technology.
 • Nasdaq może wycofać akcje CEDC z obrotu na tym rynku

  Nasdaq może wycofać akcje CEDC z obrotu na tym rynku

  Przedstawiciele Nasdaq chcą rozpocząć proces wycofania akcji CEDC z obrotu na rynku Nasdaq, ponieważ spółka nie spełniła zasad notowań zobowiązujących ją do odbycia rocznego WZA w okresie jednego roku od 31 grudnia 2011 r. - podała CEDC w komunikacie.
 • Arctic Paper zadebiutowal na NASDAQ OMX w Sztokholmie

  Arctic Paper zadebiutowal na NASDAQ OMX w Sztokholmie

  Akcje Arctic Paper, jednego z wiodących w Europie producentów objętościowego papieru książkowego oraz wysokogatunkowego papieru graficznego, zadebiutowały dziś na NASDAQ OMX w Sztokholmie. Arctic Paper jest pierwszą polską firma notowaną na giełdzie w Sztokholmie. Tym samym Spółka spełniła ostatni wymóg formalny związany z trwającym wezwaniem na akcje szwedzkiej spółki Rottneros AB.
 • Akcje Arctic Paper warunkowo dopuszczone do notowań na NASDAQ OMX w Sztokholmie

  Akcje Arctic Paper zostały warunkowo dopuszczone do notowań na rynku regulowanym NASDAQ OMX w Sztokholmie, równolegle do notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie - podała spółka w komunikacie.