narzędzie

Artykuły - Narzędzie (76)

 • Internet to dla Polaków przede wszystkim narzędzie pracy

  Niemal co piąty Polak nie wyobraża sobie dziś życia bez internetu - wynika z sondażu IBRiS dla Fundacji Orange. Sieć traktujemy przede wszystkim jako narzędzie pracy, w dalszej kolejności jako kanał kontaktu ze znajomymi. Według respondentów, w ostatnich 10 latach rozwój technologii najbardziej wpłynął na sposób zdobywania informacji, załatwiania spraw finansowych i utrzymywania kontaktów. Z okazji jubileuszu 10-lecia Fundacja Orange pokazuje, jak zmienił się świat w 10 lat.
 • Narzędzie poprawiające bezpieczeństwo Internet Explorera

  Narzędzie poprawiające bezpieczeństwo Internet Explorera

  Microsoft poinformował, że udostępnił wszystkim użytkownikom Internet Explorera narzędzie "Fix it", które zabezpieczy ich komputery przed zagrożeniami związanymi z luką w programie. Automatyczna aktualizacja przeglądarki zaplanowana jest na piątek.
 • Na "ty" z pracownikiem. Narzędzia komunikacji wewnętrznej w firmie

  Na "ty" z pracownikiem. Narzędzia komunikacji wewnętrznej w firmie

  W jakim celu stosuje się i czym są narzędzia komunikacji wewnętrznej w firmie? Jakie zmiany w relacjach pracodawca - pracownik powoduje przejście na "ty" z pracownikiem? Jak najlepiej wykorzystać dostępne narzędzia komunikacji?
 • Pozew zbiorowy - narzędzie do walki z operatorami

  Pozew zbiorowy - narzędzie do walki z operatorami

  Co, jeśli operator telekomunikacyjny nie wywiąże się z umowy, a klient ponosi z tego tytułu stratę? Od poniedziałku (19 lipca 2010 roku) dochodzenie roszczeń może okazać się łatwiejsze - w życie wchodzą przepisy o pozwach grupowych.
 • 7 grzechów głównych programów lojalnościowych

  7 grzechów głównych programów lojalnościowych

  Programy lojalnościowe to genialne narzędzie tworzenia i utrzymywania więzi z klientami. Nie tylko zwiększają one przywiązanie nabywców do danej marki, ale znacznie pogłębiają wierność wobec niej. Jednak nie wszystkie są skuteczne. Dlaczego? Winni są przede wszystkim sami ich twórcy, którzy nie do końca wiedzą, jak takie programy powinny wyglądać.
 • Uwaga na wirusa na Mac OS X

  Uwaga na wirusa na Mac OS X

  Użytkownicy Maców powinni baczniej obserwować pracę swojego systemu. Odkryto bowiem nowe złośliwe narzędzie dla systemu operacyjnego Mac OS X.
 • Karty kredytowe - niebezpieczne narzędzie w rękach Polaków

  Karty kredytowe - niebezpieczne narzędzie w rękach Polaków

  To nie pożyczki gotówkowe, ale karty kredytowe są w rękach Polaków bardziej niebezpiecznym narzędziem finansowym. Udział nierzetelnych spłat długu na kartach kredytowych wyniósł w Banku Zachodnim WBK w 2009 r. 10,4 proc., co oznacza, że w ciągu roku niemal się podwoił.
 • Używane. Prestiż na ropę

  Używane. Prestiż na ropę

  Jeszcze kilkanaście lat temu samochód był luksusem. Dzisiaj, większość ludzi traktuje go po prostu, jak narzędzie pracy - metalową puszkę, która ma za zadanie tanio, wygodnie i bezpiecznie przetransportować pasażerów z punktu A do punktu B. Na szczęście jest jeszcze spora grupa pasjonatów, dla których poza kosztami eksploatacji liczy się też coś więcej. Styl, osiągi, prowadzenie czy poziom wyposażenia to cechy, które częs
 • Microsoft naruszył licencję GPL

  Microsoft naruszył licencję GPL

  W ubiegłym tygodniu na łamach wielu blogów pojawiały się doniesienia, według których microsoftowe narzędzie USB/DVD Download Tool dla Windows 7 zawiera kod na licencji GPL. Na skutek tych oskarżeń Microsoft oświadczył, że zbada sprawę i szybko usunął program z witryny Microsoft Store.
 • Bardziej bezpośrednio

  Badania etnograficzne, które można wykonywać na wiele różnych sposobów, pozwalają odkryć innowacyjne możliwości zastosowania marketingu bezpośredniego.

Filmy - Narzędzie (1)

 • "Narzędzie w ręku władzy"

  Rewelacji nie było. Janusz Kaczmarek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej mówił dużo, ale bez szczegółów. Zasłaniał się tajemnicą. Były szef MSWiA uważa, że prokuratura i służby specjalne są narzędziem w ręku władzy.