Biznes - narzędzia

Artykuły - Narzędzia (37)

 • Niezbędne narzędzia Twojego biznesu. Bierzemy samochód w leasing

  Niezbędne narzędzia Twojego biznesu. Bierzemy samochód w leasing

  W dzisiejszych czasach samochód służbowy nie jest już przywilejem, a – zwłaszcza na pewnym poziomie – standardowym wyposażeniem zatrudnionych. To nierzadko jeden z aspektów, jakie biorą pod uwagę potencjalni pracownicy. Na pewno zależy nam na jak najlepiej wykwalifikowanej kadrze, zatem warto wziąć pod uwagę wymagania przyszłych specjalistów. Jak najlepiej sfinansować tę inwestycję? Każdy przedsiębiorca powie to samo – leasing! Na czym polega i jak go uzyskać? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziemy poniżej.
 • UOKiK będzie mieć większe kompetencje w walce z nieuczciwością

  UOKiK będzie mieć większe kompetencje w walce z nieuczciwością

  Prezes UOKiK Adam Jasser mówi o nowych przepisach, które dadzą urzędowi nowatorskie narzędzia do zwalczania nieuczciwej sprzedaży produktów finansowych. Jasser uważa, że na obecnym etapie rozwoju rynku taka nieuczciwość stała się niemal normą.
 • Nowy ekosystem reklamowy- trendy, case study, narzędzia - adUniverse 2015

  Nowy ekosystem reklamowy- trendy, case study, narzędzia - adUniverse 2015

  adUniverse 2015 to II edycja wydarzenia poświęconego interaktywnej reklamie. Zmiany na rynku jakie obserwujemy od kilku lat, pojawienie się nowych narzędzi emisji, zakupu, targetowania reklam, nowych kanałów emisji, wymaga od graczy rynkowych coraz szybszego adaptowania nowych trendów i wykorzystania specjalistycznej wiedzy, pozwalającej zdobywać przewagę nad konkurencją. Coraz częściej bowiem o efektywności działań marketingowych zadecyduje unikalne połączenie wielu czynników, dla których wspólnym mianownikiem będzie zaawansowana technologia.
 • Podniesienie opłat za wydawanie interpretacji podatkowych utrudni prowadzenie biznesu

  Podniesienie opłat za wydawanie interpretacji podatkowych utrudni prowadzenie biznesu

  Pracodawcy RP sprzeciwiają się propozycjom Ministerstwa Finansów, dotyczących podwyższenie opłat za wydawanie interpretacji podatkowych. Ich podniesienie doprowadzi do ograniczenia dostępności tego narzędzia co znacznie utrudni prowadzenie działalności gospodarczej.
 • Uwaga! Sklepy wodzą nas za nos

  Uwaga! Sklepy wodzą nas za nos

  Jak sprawić, aby klient wstąpił do sklepu po produkt, którego wcale nie zamierzał kupić? Okazuje się, że ogromne reklamy z napisem "przecena" to nie jedyne narzędzia manipulacji konsumentem.
 • Europejskie organizacje turystyczne nie doceniają marketingu w wyszukiwarkach

  Europejskie organizacje turystyczne nie doceniają marketingu w wyszukiwarkach

  Poszczególne kraje europejskie - a konkretnie organizacje turystyczne, które odpowiadają za promocję turystyki i kultury swoich krajów na terenie Polski - wciąż niewystarczająco wykorzystują w tym celu kanał SEM. Z raportu przeprowadzonego przez należącą do Grupy INTERIA.PL agencję Semahead wynika, że tylko nieliczne kraje doceniają potencjał promocyjny wyszukiwarki oraz jej skuteczność jako narzędzia komunikacji.
 • Dłużnicy zaczynają drżeć ze strachu

  Dłużnicy zaczynają drżeć ze strachu

  Rok 2010 to rewolucja na polskim rynku usług windykacyjnych. Dłużnicy zaczynają drżeć ze strachu, bo po latach względnego spokoju windykatorzy otrzymali skuteczne narzędzia i nie wahają się ich użyć.
 • Węgry sięgają po kontrowersyjne narzędzia

  Węgry sięgają po kontrowersyjne narzędzia

  Parlament Węgier przyjął w czwartek propozycje rządu dotyczące opodatkowania banków oraz obniżki pensji prezesa banku centralnego. Propozycje te znalazły się w zestawie ustaw dotyczących gospodarki.
 • Partnerstwo już bez prokuratora

  Z szacunków Centrum PPP wynika, że w Polsce przygotowywanych jest 130 projektów w tej formule. Administracja powoli przełamuje strach przed nowym sposobem finansowania publicznych inwestycji.