wydarzenia - narzędzia

Artykuły - Narzędzia (12)

 • Amillidius: Marketing — nowoczesna filozofia przedsiębiorstwa

  Amillidius: Marketing — nowoczesna filozofia przedsiębiorstwa

  Firma reklamowa Amillidius pomaga przedsiębiorcom rozwijać działalność poprzez pozyskiwanie nowych klientów. Firma posiada najbardziej nowoczesne narzędzia marketingu cyfrowego w swoim arsenale, a zintegrowane podejście opiera się na aktualnych trendach.
 • Zbiór narzędzi lekarskich trafił do zbiorów muzeum Auschwitz

  Zestaw ponad 150 narzędzi lekarskich trafił do zbiorów Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau. Jest bardzo prawdopodobne, że były wykorzystywane w obozie Auschwitz do zbrodniczych eksperymentów - poinformował Bartosz Bartyzel z biura prasowego muzeum.
 • Wietnam: Odkryto prehistoryczne kamienne narzędzia

  Wietnamscy naukowcy wydobyli ze stanowisk archeologicznych, położonych na terenie zbiornika budowanej elektrowni wodnej w północnym Wietnamie, dużą ilość prehistorycznych artefaktów, pochodzących nawet sprzed 20 tysięcy lat - informuje serwis internetowy Viet Nam News.
 • Cenne odkrycia archeologów w prehistorycznej kopalni w Krzemionkach

  Prehistoryczne narzędzia górnicze z kamienia, krzemienia i poroża, w tym kilofy o niespotykanych wcześniej formach znaleźli archeolodzy z Muzeum Historyczno - Archeologicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim.
 • BHP na kryzysowe czasy

  BHP na kryzysowe czasy

  "Caritas in veritate" (Miłość w prawdzie) to prawdopodobnie pierwsza w historii encyklika pisana przez papieża niemalże "lajf" - na żywo, z uwzględnieniem zmieniających się z dnia na dzień uwarunkowań międzynarodowych.
 • Sieć ze starych sznurków

  Ponad miliard euro na rozwój społeczeństwa informacyjnego. Tylko czy ktokolwiek wie, jak je wydać? Odpowiedzi szukaliśmy u źródła, badając rządowe witryny internetowe.
 • Paralizatory uznano za narzędzia tortur

  Paralizatory uznano za narzędzia tortur

  Paralizatory elektryczne mogą być uznane za narzędzie tortur, a ich używanie za sprzeczne z międzynarodowymi przepisami. To stanowisko komisji ONZ, która przygląda się rosnącej liczbie ofiar policyjnych interwencji z użyciem paralizatora.
 • U Leppera bajzel jak w PGR

  U Leppera bajzel jak w PGR

  Rozgrzebana budowa, wystające z ziemi pręty, niezabezpieczone wykopy i porozrzucane narzędzia - tak wygląda gospodarstwo Andrzeja Leppera. Aż dziw bierze, że ktoś, kto nie potrafi zadbać o ład w swoim obejściu, jeszcze do niedawna próbował rządzić Polską - oburza się "Fakt".
 • Szpadle, łom i pióro od resora

  Szpadle, łom i pióro od resora

  Na razie w olsztyńskim procesie w sprawie linczu we Włodowie jest więcej pytań niż odpowiedzi. Nie wiadomo, kto i jakie ciosy zadawał. Nie wiadomo, który z ciosów był śmiertelny i o której godzinie nastąpił zgon.
 • "Z seryjnego mordercy nie zrobię świętego"

  "Z seryjnego mordercy nie zrobię świętego"

  Mój dramat polega na tym, że wymyśliłem sobie już sześć-siedem lat temu, iż upublicznię pewne narzędzia i pokażę ludziom, jak łatwo jest nimi manipulować. Że wydam o tym książkę, że będę mówił o tym w mediach i na różnych prelekcjach, i nie tylko tym, którzy za to płacą - mówi Piotr Tymochowicz, specjalista od wizerunku i public relations.