narzędzia

Artykuły - Narzędzia (137)

 • Niezbędne narzędzia Twojego biznesu. Bierzemy samochód w leasing

  Niezbędne narzędzia Twojego biznesu. Bierzemy samochód w leasing

  W dzisiejszych czasach samochód służbowy nie jest już przywilejem, a – zwłaszcza na pewnym poziomie – standardowym wyposażeniem zatrudnionych. To nierzadko jeden z aspektów, jakie biorą pod uwagę potencjalni pracownicy. Na pewno zależy nam na jak najlepiej wykwalifikowanej kadrze, zatem warto wziąć pod uwagę wymagania przyszłych specjalistów. Jak najlepiej sfinansować tę inwestycję? Każdy przedsiębiorca powie to samo – leasing! Na czym polega i jak go uzyskać? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziemy poniżej.
 • Amillidius: Marketing — nowoczesna filozofia przedsiębiorstwa

  Amillidius: Marketing — nowoczesna filozofia przedsiębiorstwa

  Firma reklamowa Amillidius pomaga przedsiębiorcom rozwijać działalność poprzez pozyskiwanie nowych klientów. Firma posiada najbardziej nowoczesne narzędzia marketingu cyfrowego w swoim arsenale, a zintegrowane podejście opiera się na aktualnych trendach.
 • W Indiach odnaleziono starożytne artefakty

  W Indiach odnaleziono starożytne artefakty

  Ponad 7000 odkrytych starożytnych narzędzi sugeruje, że ludzie dotarli do Azji wcześniej, niż do tej pory wszystkim się wydawało. Było to aż 385 000 lat temu.
 • Dbaj o swój sprzęt. Tak to robią to fachowcy

  Dbaj o swój sprzęt. Tak to robią to fachowcy

  Co zrobić, by zestaw do majsterkowania służył latami? Dowiedz się, co i gdzie powiesić, jak je przechowywać i co od czasu do czasu wysmarować.
 • UOKiK będzie mieć większe kompetencje w walce z nieuczciwością

  UOKiK będzie mieć większe kompetencje w walce z nieuczciwością

  Prezes UOKiK Adam Jasser mówi o nowych przepisach, które dadzą urzędowi nowatorskie narzędzia do zwalczania nieuczciwej sprzedaży produktów finansowych. Jasser uważa, że na obecnym etapie rozwoju rynku taka nieuczciwość stała się niemal normą.
 • Nowy ekosystem reklamowy- trendy, case study, narzędzia - adUniverse 2015

  Nowy ekosystem reklamowy- trendy, case study, narzędzia - adUniverse 2015

  adUniverse 2015 to II edycja wydarzenia poświęconego interaktywnej reklamie. Zmiany na rynku jakie obserwujemy od kilku lat, pojawienie się nowych narzędzi emisji, zakupu, targetowania reklam, nowych kanałów emisji, wymaga od graczy rynkowych coraz szybszego adaptowania nowych trendów i wykorzystania specjalistycznej wiedzy, pozwalającej zdobywać przewagę nad konkurencją. Coraz częściej bowiem o efektywności działań marketingowych zadecyduje unikalne połączenie wielu czynników, dla których wspólnym mianownikiem będzie zaawansowana technologia.
 • Technik zwłok. W prosektorium żywy jest tylko on

  Technik zwłok. W prosektorium żywy jest tylko on

  Na swojej pracy zna się jak mało kto, bo w branży działa z powodzeniem od kilkunastu lat. Zdobytym doświadczeniem dzieli się z innymi, ucząc ich tego niezwykłego fachu. I chociaż codziennie w pracy spotyka kilka nowych osób, to jednak nie ma możliwości porozmawiania z nimi, bo w chłodnej sali prosektorium żywy jest tylko on...
 • Roboty z MIT skopiują niemal każde narzędzie

  Roboty z MIT skopiują niemal każde narzędzie

  Naukowcy z MIT pracują nad robotami, które będą w stanie utworzyć z siebie replikę np. dowolnego narzędzia. Na czym dokładnie polega projekt o nazwie Smart Sand?
 • Robot, który projektuje własne narzędzia

  Robot, który projektuje własne narzędzia

  Wielkim przełomem dla ludzkości był moment, w którym człowiek pierwotny zaczął używać narzędzi. Z tego punktu naszej prehistorii można wytyczyć prostą linię, która doprowadziła nas wreszcie do komputerów, smartfonów i tabletów. Czy podobną ewolucję będzie można obserwować w robotyce?

Filmy - Narzędzia (1)

 • Jak szybko pozbyć się rdzy? Genialne triki

  Rdza to niestety nieuchronna przypadłość wszystkich produktów z żelaza: tlen i woda bezustannie powodują utlenianie się żelaza, co prowadzi do jego rozpadu. Niesprzyjające warunki mogą przyspieszać ten proces, warto więc zadbać, by go opóźniać jak tylko się da. Jeśli już mamy do czynienia ze skorodowanym przedmiotem, można w prosty sposób usunąć rdzę! Poznajcie nasze genialne triki, jak szybko pozbyć się rdzy domowymi sposobami - to naprawdę proste!