narodziny poród

Artykuły - Narodziny poród (9)

Filmy - Narodziny poród (5)

 • Pierwsze kroki nosorożca. Maluch nie odstępuje mamy na krok

  W ZOO w Chester w Wielkiej Brytanii urodził się samiec nosorożca indyjskiego. Na nagraniu opublikowanym przez ZOO widać moment narodzin oraz pierwsze kroki małego nosorożca. Pracownicy ZOO poinformowali, że poród przeszedł sprawnie i trwał zaledwie 20 minut. Nosorożce indyjskie są zagrożone wyginięciem. Na początku XX wieku ich populacja wynosiła zaledwie 200 osobników, obecnie żyje ich około 3500. (STORYFUL/x-news)
 • Pierwsze miesiące po narodzinach dziecka

  Urodzenie pierwszego dziecka to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu kobiety. Jednak macierzyństwo jest nie lada wyzwaniem. W pierwszych tygodniach od narodzin dla młodej matki bardzo ważne jest wsparcie ze strony bliskich. W studiu „Dzień Dobry TVN” Kaja Funez-Sokoła oraz Marta Domachowska, dwie „świeżo upieczone” mamy, opowiedziały o swoich obawach i wyobrażeniach o byciu matką. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Cud narodzin na lotnisku. Wzruszające

  Osiem szczeniaczków rasy labrador przyszło na świat na lotnisku Tampa na Florydzie. Matka to dwuletnia Eleanor Rigby, która pomaga niepełnosprawnym w poruszaniu się po porcie lotniczym. Podczas porodu zwierzęciu towarzyszyli ratownicy medyczni, policjantka oraz opiekunka. Na świat przyszło siedem samców i jedna samiczka. (STORYFUL/x-news)
 • Pierwsze kroki nowo narodzonej żyrafy. Urocze

  Takie widoki potrafią chwycić za serce. Turyści mieli niezwykłe szczęście zobaczyć kilku minutową żyrafę, która stawia swoje pierwsze kroki. Zobaczcie sami. Uroczy widok.