Narodziny

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Narodziny (Film (2004)[Birth] Reż.Jonathan Glazer) ,

Artykuły - Narodziny (77)

Filmy - Narodziny (16)

 • Narodziny okapi w zoo. Urocze

  W ogrodzie zoologicznym w Cincinnati urodziło się okapi. Jak poinformowali pracownicy zoo, poród przebiegł bez problemów, a młode czuje się dobrze. Jak dodano w komunikacie, młode stanęło na własnych nogach po 45 minutach od narodzenia. Okapi, nazywany również leśną żyrafą, jest gatunkiem zagrożonym. Szacuje się, że ich populacja wynosi od 15 do 25 tys. sztuk, a ich liczebność ciągle spada. (STORYFUL/x-news)
 • Narodziny małego goryla. Rozczulające

  Narodziny małego goryla przyjęli weterynarze z zoo San Diego. Urodzona przez cesarskie cięcie samiczka została umieszczona na oddziale intensywnej terapii z powodu okołoporodowych komplikacji. Maleństwo jest poddane troskliwej opiece i prawdopodobnie szybko wróci do swojej matki, Imani, także urodzonej w zoo. (STORYFUL/x-news)
 • Zoo w Virginii świętuję narodziny gepardzich siedmioraczków

  Ogród zoologiczny w Moseley w stanie Virginia powiadomił o narodzinach siedmiu gepardów. Siedmioraczki to zaledwie jeden procent urodzeń u gepardów. Wszystkie maluchy z Moseley są zdrowe. Mają apetyt i większość czasu spędzają z matką imieniem Vaila. To już dziewiąty miot gepardów w zoo w Virginii. W sumie na świat przyszło tam 47 gepardów. (STORYFUL/x-news)
 • Moment wyklucia małego kameleona. Niesamowite

  Kobieta nagrała moment wyklucia się z jajka młodego kameleona. Jak wyglądają jego pierwsze chwile na świecie? Oglądajcie.