Narodziny

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Narodziny (Film (2004)[Birth] Reż.Jonathan Glazer) ,

Artykuły - Narodziny (77)

Filmy - Narodziny (17)

 • W balijskim zoo urodziła się żyrafa. Dano jej na imię... Corona

  ZOO na indonezyjskiej wyspie Bali powiększyło się właśnie o nowego członka rodziny. Przyszła tam na świat mała żyrafa, której opiekunowie dali na imię... Corona. W ten sposób chcieli upamiętnić czasy, w których się narodziła. Jak mówi jej opiekunka Yohana Kusumaningtyas, Corona jest bardzo aktywnym zwierzakiem. Jej rozwój będzie monitorowany 24 godziny na dobę przez najbliższe 3 miesiące.
 • Narodziny okapi w zoo. Urocze

  W ogrodzie zoologicznym w Cincinnati urodziło się okapi. Jak poinformowali pracownicy zoo, poród przebiegł bez problemów, a młode czuje się dobrze. Jak dodano w komunikacie, młode stanęło na własnych nogach po 45 minutach od narodzenia. Okapi, nazywany również leśną żyrafą, jest gatunkiem zagrożonym. Szacuje się, że ich populacja wynosi od 15 do 25 tys. sztuk, a ich liczebność ciągle spada. (STORYFUL/x-news)
 • Narodziny małego goryla. Rozczulające

  Narodziny małego goryla przyjęli weterynarze z zoo San Diego. Urodzona przez cesarskie cięcie samiczka została umieszczona na oddziale intensywnej terapii z powodu okołoporodowych komplikacji. Maleństwo jest poddane troskliwej opiece i prawdopodobnie szybko wróci do swojej matki, Imani, także urodzonej w zoo. (STORYFUL/x-news)
 • Zoo w Virginii świętuję narodziny gepardzich siedmioraczków

  Ogród zoologiczny w Moseley w stanie Virginia powiadomił o narodzinach siedmiu gepardów. Siedmioraczki to zaledwie jeden procent urodzeń u gepardów. Wszystkie maluchy z Moseley są zdrowe. Mają apetyt i większość czasu spędzają z matką imieniem Vaila. To już dziewiąty miot gepardów w zoo w Virginii. W sumie na świat przyszło tam 47 gepardów. (STORYFUL/x-news)