Narodziny

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Narodziny (Film (2004)[Birth] Reż.Jonathan Glazer) ,

Artykuły - Narodziny (77)

Filmy - Narodziny (10)

 • Odrzucony przez matkę. Jest inny niż reszta

  Dla mówiących po hiszpańsku to "Nieve". Dla anglojęzycznych "Snow". My powiemy o nim "Śnieg". Jest mały, delikatny i ma przepiękną białą... sierść. Mowa bowiem o nowonarodzonym tygrysie bengalskim, który przyszedł na świat w ZOO w Nikaragui. To pierwszy przypadek w tym kraju, kiedy z pary regularnych, pomarańczowo umaszczonych tygrysów narodził się biały maluch. Niestety, matka odrzuciła młode, które teraz musi być wychowywane i karmione przez pracowników ogrodu. Są oni jednak pełni nadziei i świadomości, że jest to drogocenna szansa, żeby pomóc w zachowaniu gatunku.
 • Tata konik urodził!

  Australijscy naukowcy opublikowali w sieci film z narodzin małych, białych koników morskich. Akwarium w Sydney od kilku lat prowadzi program ochrony tego zagrożonego gatunku. Co ciekawe, u koników morskich to samce wydają na świat młode. Samica składa jaja do specjalnej torby lęgowej, z której po 14 dniach wychodzą maluchy.
 • W balijskim zoo urodziła się żyrafa. Dano jej na imię... Corona

  ZOO na indonezyjskiej wyspie Bali powiększyło się właśnie o nowego członka rodziny. Przyszła tam na świat mała żyrafa, której opiekunowie dali na imię... Corona. W ten sposób chcieli upamiętnić czasy, w których się narodziła. Jak mówi jej opiekunka Yohana Kusumaningtyas, Corona jest bardzo aktywnym zwierzakiem. Jej rozwój będzie monitorowany 24 godziny na dobę przez najbliższe 3 miesiące.
 • Moment wyklucia małego kameleona. Niesamowite

  Kobieta nagrała moment wyklucia się z jajka młodego kameleona. Jak wyglądają jego pierwsze chwile na świecie? Oglądajcie.