"Narodziny

Artykuły - "Narodziny (54)

 • Te narodziny naprawdę zmieniły świat

  Te narodziny naprawdę zmieniły świat

  Czy Jezus jest postacią historyczną? Czy to możliwe, że przyszedł na świat w październiku? Czy zachowała się do dziś choćby jedna relikwia Bożego narodzenia? Wiele jest pytań związanych z pojawieniem się Jezusa Chrystusa. Aleksandra Polewska w książce "Narodziny, które zmieniły świat" pokazuje Boże Narodzenie w świetle niezwykłych odkryć, dokumentów Kościoła i mistycznych objawień, próbując zrekonstruować historię najbardziej niezwykłych narodzin w dziejach naszej cywilizacji.
 • "Wałęsa. Człowiek z nadziei": Narodziny legendy [recenzja]

  "Wałęsa. Człowiek z nadziei": Narodziny legendy [recenzja]

  Czy film "Wałęsa. Człowiek z nadziei" (2013) jest udanym domknięciem trylogii zainicjowanej przez "Człowieka z marmuru" (1976) i kontynuowanej przez "Człowieka z żelaza" (1981)? Uznajmy, że jest dziełem ciekawym i spójnym względem części go poprzedzających.
 • Zysk z królewskich narodzin

  Zysk z królewskich narodzin

  Brytyjczycy zawsze kochali przedmioty związane z rodziną królewską, a wszelkie ważne wydarzenia w historii rodu Windsorów, tylko wzmacniały ich miłość. Czy na tym uczuciu można zarobić?
 • "Niewinni chłopcy z tanimi syntezatorami"

  "Niewinni chłopcy z tanimi syntezatorami"

  20 kwietnia do sklepów trafi książka "Depeche Mode. Narodziny ikony", opowiadająca o początkach kariery jednego z największych obecnie zespołów na świecie. Fragment książki możecie przeczytać na stronach INTERIA.PL, a dodatkowo "Depeche Mode. Narodziny ikony" można wygrać w naszym konkursie!
 • Kamila Baar: Żyć i grać

  Kamila Baar: Żyć i grać

  - Nasz show-biznes jest dla mnie jak narowisty ogier, na którym trudno utrzymać równowagę, ale który zawsze zostawia po sobie niezatarte wrażenie - mówi aktorka Kamilla Baar. Artystka zdradza, że najważniejszym momentem jej życia były narodziny syna.
 • Kokaina po narodzinach dziecka?

  Kokaina po narodzinach dziecka?

  Była żona Ronniego Wooda z The Rolling Stones ujawnia szokujące szczegóły z życia rozrywkowego rockmana.
 • Przewodnik rockowy. Kate Bush: "Narodziny supernowej"

  Przewodnik rockowy. Kate Bush: "Narodziny supernowej"

  17 lutego minie 35 lat od wydania płytowego debiutu Kate Bush - "The Kick Inside".
 • Narodziny idei! #e-biznes festiwal 2012

  Narodziny idei! #e-biznes festiwal 2012

  W dobie nowych technologii, ekspansji smartphonów i działań marketingowych docierających swoim przekazem do praktycznie każdego użytkownika, #e-biznes festiwal 2012 stanowił ciekawe połączenie wiedzy doświadczonych praktyków branżowych ze świeżością projektów i zapałem młodych startupowców.
 • Każdy musi znaleźć własną drogę

  Każdy musi znaleźć własną drogę

  Matthew McConaughey obchodził w niedzielę, 4 listopada, swoje 43. urodziny. Artysta ma przed sobą wiele wymagających ról, ale najważniejsze dla niego są i tak narodziny jego trzeciego dziecka.
 • Beyonce rezygnuje z musicalu

  Beyonce rezygnuje z musicalu

  Amerykańska piosenkarka Beyonce zrezygnowała z roli w nowej wersji filmowego musicalu "Narodziny gwiazdy". Za powód gwiazda podaje konflikt wcześniejszych zobowiązań z grafikiem studia filmowego.