naprawa

Artykuły - Naprawa (189)

 • Mac Pro firmy Apple – napraw go sam

  Mac Pro firmy Apple – napraw go sam

  Dawne czasy dłubania przy zepsutych urządzeniach w celu naprawy dawno minęły. Obecnie awaria jakiegokolwiek nowego sprzętu najczęściej kończy się jego wymianą. Na szczęście najmocniejszy komputer od Apple pozwala na więcej.
 • UE chce rzeczy trwalszych i łatwiejszych do naprawy

  UE chce rzeczy trwalszych i łatwiejszych do naprawy

  Komisja Europejska, chce, by sprzęt AGD czy komórki nie psuły się krótko po upływie gwarancji!. Dlatego państwa członkowskie oraz producenci powinni stworzyć konsumentom możliwość korzystania z trwałych urządzeń o wysokiej jakości, które mogą być zreperowane lub ulepszone. Urzędnicy unijni, proponują walkę ze sztucznym skracaniem cyklu życia produktów i przystępne ceny części zamiennych. Zdaniem ekspertów, konsumenci nie powinni wpadać w błędne koło niekończących się napraw i konserwacji wadliwych produktów. Posłowie proponują stworzenie "licznika zużycia" produktu.
 • Prowadzenie napraw po okresie gwarancji

  Prowadzenie napraw po okresie gwarancji

  Ponoszone koszty napraw pogwarancyjnych stanowią realizację zobowiązań spółki wynikających z jej przynależności do koncernu, a jednocześnie koszty te przyczyniają się do budowania wizerunku koncernu, nie ma podstaw uznania ich za koszty reprezentacji.
 • Sejm uchwalił ustawę o prawach konsumenta

  Sejm uchwalił ustawę o prawach konsumenta. Przewiduje ona możliwość wymiany towaru na nowy po jednorazowej naprawie, konieczność informowania klienta o wszystkich kosztach produktu oraz wydłużenie z 10 do 14 dni terminu w którym będzie można zwrócić zakupiony na odległość, np. przez internet towar.
 • Zaprojektowane, by umrzeć młodo

  Zaprojektowane, by umrzeć młodo

  Co zrobić, aby klienci kupowali, a producenci mieli nieustannie pełne ręce roboty?
 • Rejestracja zmian Statutu Spółki PEKAES SA uchwalonych przez NWZ PEKAES SA, które odbyło się w dniu 21 czerwca 2010 roku

  Raport bieżący nr 45/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Działając na podstawie § 38 ust. 1 pkt 2 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa nie będącego państwem członkowskim, Zarząd PEKAES SA informuje, że Spółka w dniu 21 października 20
 • Zarejestrowanie przez KRS zmian danych Spółki uchwalonych na ZWZA z dnia 02.06.2010

  Zarząd POLMAN S.A. informuje, iż w dniu 18 października 2010 do siedziby Spółki zostało doręczone postanowienie Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział KRS w sprawie rejestracji zmian danych w Krajowym Rejestrze Sądowym, dokonanych podczas Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy POLMAN S.A. z dnia 02 czerwca 2010. Zmiany dotyczyły: 1. obniżenia wartości nominalnej akcji i zmiany Statutu Spółki - UCHWAŁA nr 15 ZWZ POLMAN S.A. z dnia 2 czerwca 2010 roku
 • Naprawa komputera w domu

  Naprawa komputera w domu

  Komputronik, w ramach dalszego rozszerzania profilu działania o nowe usługi, rozpoczął realizację projektu "Serwis w siedzibie klienta". Usługi w domu klienta obejmują naprawy komputerów stacjonarnych i notebooków, a także montaż podzespołów, ich modernizację oraz konserwację.
 • Rejestracja w KRS zmian w statucie Spółki

  Zarząd Spółki Infosystems SA informuje, iż w dniu 7 września 2010 roku otrzymał Postanowienie Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z dnia 26 sierpnia 2010 roku w sprawie zarejestrowania zmian w statucie Spółki przeprowadzonych na podstawie uchwały nr 14 i 15 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Infosystems SA z dnia 17 czerwca 2010 roku. Zarejestrowane zmiany dotyczą: -§ 4 Statutu Spółki dotychczaso
 • rozszerzenie porządku obrad WZA

  Raport bieżący nr 24/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd spółki Komputronik S.A. z siedzibą w Poznaniu, wpisany do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000270885, informuje, że w dniu 12 sierpnia 2010 r. otrzymał od Pana Wojciecha Buczkowskiego, jako akcjonariusza reprezentującego ponad 5%

Filmy - Naprawa (8)

 • Odwaga czy głupota? Oceńcie sami

  Mężczyzna został przyłapany podczas naprawy klimatyzatora. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jedna rzecz... Zobaczcie sami.
 • Husky robi wszystko, by zwrócić na siebie uwagę

  Husky nie pozwala swojemu właścicielowi, by ten naprawił swój samochód. Co takiego robi? Zobaczcie sami.
 • Domowy sposób na wystające druty ze stanika

  Staniki, które kupujemy w sklepie, zwykle mają zaszyte druty, które mają formować miseczkę i utrzymywać całość w określonym kształcie. Niestety, po kilku praniach i paru, zwłaszcza intensywnych, noszeniach, ze stanika wychodzą druty, które potrafią sprawić, że czujemy się niekomfortowo, mogą też ranić ciało! Co więc zrobić, by nie wyrzucać od razu takiego biustonosza, a jednocześnie pozbyć się problemu wystających drucików? Zobaczcie, co wtedy zrobić - to naprawdę proste, a pomoże każdej w awaryjnej sytuacji!
 • Jak ochronić kabelki słuchawek?

  Coraz chętniej używamy niewielkich słuchawek, które co prawda są bardzo praktyczne i nie zabierają wiele miejsca, mają jednak jedną wadę: delikatne kabelki łatwo przerwać, a przez to bezpowrotnie zniszczyć słuchawki. By zapobiec takim sytuacjom, warto zabezpieczyć swoje słuchawki! Jedyne, czego potrzebujecie, to mulina - dzięki niej słuchawki nie tylko będą ciekawiej wyglądały, a przede wszystkim będą starannie zabezpieczone przed przerwaniem. To naprawdę proste!