napastnik

Artykuły - Napastnik (1068)

Filmy - Napastnik (5)

 • Ptak pogonił agresywnego napastnika

  Kiedy aligator zapuścił się na wrogie terytorium, od razu został dostrzeżony przez ptaka, który bez namysłu rzucił się i pogonił napastnika zasłaniając skrzydłami swoją rodzinę.
 • Co zrobić, gdy do szkoły wejdzie uzbrojony napastnik?

  W październiku do jednego z krymskich liceów wszedł uzbrojony nastolatek. Przy użyciu broni myśliwskiej zabił 21 osób i ranił ponad 50. Jak uczniowie powinni się zachować w takiej sytuacji? – Terroryzm nie wybiera, tego typu sytuacje mogą się zdarzyć każdemu – wyjaśnił Adam Bieńko, który prowadzi szkolenia z bezpieczeństwa w szkole. Dlaczego tego typu zajęcia organizowane są w polskich szkołach? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Kelnerka obezwładniła napastnika gorącą kawą!

  Kelnerka sieci barów Dunkin' Donuts w stanie Connecticut obezwładniła mężczyznę, który napadł na lokal. Użyła do tego najbliższej dostępnej "broni" - gorącej kawy. Napastnik podjechał samochodem do okna szybkiej obsługi baru i poprosił o rozmienienie 100 dolarów. Gdy kobieta odmówiła, mężczyzna krzyknął, że to napad i próbował wejść przez okno. Pracownica baru próbowała je zamknąć, a gdy to się nie udało, chlusnęła kubkiem gorącej kawy w twarz napastnikowi. Nauczka nie poskutkowała, wylała więc cały dzbanek gorącego napoju. Mężczyzna uciekł z pustymi rękami. Całą akcję zarejestrowała kamera monitoringu. Policja poszukuje sprawcy napadu.
 • Nowy napastnik "Pasów"

  Bartosz Ślusarski związał się trzyletnim kontraktem z Cracovią.