napad na bank

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Napad na bank (Film (1963)[Faites sauter la banque!] Reż.Jean Girault) ,

Artykuły - Napad na bank (28)

 • ​Tajemniczy tunel pojawił się "znikąd". Sprawę bada FBI!

  ​Tajemniczy tunel pojawił się "znikąd". Sprawę bada FBI!

  - Coś takiego widuje się tylko na filmach - skomentował sprawę agent specjalny Michael Leverock z Federalnego Biura Śledzczego. Czym okazała się z pozoru zwykła dziura w jezdni?
 • Napad na bank w Wojaszówce. Dwóch mężczyzn aresztowanych

  Napad na bank w Wojaszówce. Dwóch mężczyzn aresztowanych

  ​Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o napad na bank w Wojaszówce na Podkarpaciu. To już druga osoba zatrzymana w związku z tym piątkowym przestępstwem. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty i zostali aresztowani.
 • USA: Obezwładnili złodzieja tuż pod bankiem

  Policjanci z Los Angeles ujęli złodzieja, który w biały dzień obrabował bank w centrum miasta.
 • RMF24: Napad na placówkę bankową na Śląsku. Trwa obława

  RMF24: Napad na placówkę bankową na Śląsku. Trwa obława

  Trwa obława na złodzieja, który okradł placówkę bankową w Będzinie-Grodźcu. Policja zablokowała okoliczne drogi i sprawdza każdy samochód. Informację o napadzie przekazano na Gorącą Linię RMF FM.
 • Napadał na banki w Krakowie. Policja zatrzymała sprawcę

  Napadał na banki w Krakowie. Policja zatrzymała sprawcę

  Krakowscy policjanci zatrzymali złodzieja, który w ubiegłym miesiącu napadł na bank przy ul. Królewskiej; mężczyzna usłyszał już zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Sprawa znana jest m. in. w związku z publikacją wizerunku sprawcy.
 • "Rzeczpospolita": Skok na bank, by załatać budżet

  W tym roku doszło już do 132 napadów na banki. To więcej niż w całym 2012 r. - alarmuje "Rzeczpospolita".
 • Izrael: Napad na bank. 5 ofiar śmiertelnych

  Izrael: Napad na bank. 5 ofiar śmiertelnych

  Nieudany napad na bank w mieście Beer Szewa na południu Izraela kosztował w poniedziałek życie pięciu ludzi, w tym jednego z napastników - poinformowała izraelska policja. Dokładne okoliczności zajścia są dopiero ustalane.
 • Uratowali kobietę z rąk bandyty. Zobacz film

  Uratowali kobietę z rąk bandyty. Zobacz film

  W Buena Park w stanie Kalifornia doszło do napadu na bank, podczas którego napastnik wziął zakładniczkę. CNN publikuje film, nagrany z lotu ptaka, dokumentujący akcję uwolnienia kobiety przez brygadę antyterrorystyczną.
 • Włochy: Napad na bank w centrum Rzymu

  250 tysięcy euro padło łupem pięciu złodziei, którzy w biały dzień napadli w poniedziałek na bank na Placu Hiszpańskim w Rzymie. Wpadli oni do filii przebrani za strażników miejskich. To jeden z najbardziej zuchwałych napadów w ostatnich latach w Wiecznym Mieście.
 • Ukraina: Napad na bank w Doniecku. Postrzelono klientów

  Trzech klientów zostało rannych podczas napadu na bank w Doniecku na wschodzie Ukrainy - podały lokalne media.

Filmy - Napad na bank (6)

 • Napad na ciężarówkę z pieniędzmi w centrum Berlina. Złodzieje spowodowali wypadek podczas ucieczki

  Berlińska policja szuka sprawców napadu na ciężarówkę przewożącą pieniądze. Do kradzieży doszło ok. 7. 30 rano w pobliżu Alexanderplatz. Sprawcy zbiegli w łupem dwoma samochodami. W trakcie ucieczki jednak spowodowali wypadek drogowy i przesiedli się do jednego pojazdu. (TVN24/x-news)
 • Brutalny napad w biały dzień

  W jednym z banków w stanie Uttar Pradesh w Indiach doszło do krwawego napadu. Trzech uzbrojonych napastników w biały dzień wtargnęło do placówki State Bank of India, zabijając przy tym jednego ze strażników. W kasach banku było niespełna osiemdziesiąt tysięcy rupii (osiemset funtów). Przestępcy szybko uciekli z miejsca zdarzenia. Te przerażające wydarzenia zarejestrowała kamera przemysłowa znajdująca się w banku. Motocykl, użyty podczas napadu, został już znaleziony przez policję, ale poszukiwania bandytów wciąż trwają.
 • Napad na bank w stanie Kalifornia

  W Buena Park w stanie Kalifornia doszło do napadu na bank. Sprawca wziął jako zakładniczkę kierowniczkę placówki. Pozostałym pozwolił opuścić budynek. Brygada antyterrorystyczna, podczas szturmu, uwolniła kobietę. Sprawca został postrzelony (Agencja TVN/CNN Newsource).
 • Seria napadów w Krakowie: jeden sprawca?

  Mężczyzna, który 2 listopada dokonał napadu na bank przy ul. Kobierzyńskiej w Krakowie, to prawdopodobnie także sprawca dwóch podobnych napadów na placówki bankowe w tej samej okolicy - 10 czerwca br., tuż po godz. 14.00, oraz 8 kwietnia br. po godz. 15.00.