naloty

Synonimy:
nalot,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Naloty (181)

 • ​Jemen: Co najmniej 41 cywili zabitych w nalotach koalicji na targowisko

  ​Jemen: Co najmniej 41 cywili zabitych w nalotach koalicji na targowisko

  Co najmniej 41 cywili zginęło we wtorek w wyniku uderzeń z powietrza przeprowadzonych przez koalicję pod wodzą Arabii Saudyjskiej w prowincji Hadżdża na północy kraju, kontrolowanej przez antyrządowych rebeliantów - podały źródła szpitalne i miejscowe władze.
 • USA: Pentagon będzie wypłacał odszkodowania rodzinom zabitych cywili w Iraku

  USA: Pentagon będzie wypłacał odszkodowania rodzinom zabitych cywili w Iraku

  5 milionów dolarów - tyle pieniędzy przeznaczą Amerykanie na wypłatę odszkodowań rodzinom cywili, którzy zostali przypadkowo zabici podczas nalotów na tzw. Państwo Islamskie w Iraku.
 • Nieletnie "Szczenięta kalifatu" zginęły w nalocie

  Nieletnie "Szczenięta kalifatu" zginęły w nalocie

  Francuskie lotnictwo zbombardowało obóz szkoleniowy Państwa Islamskiego w Syrii. Zginęło co najmniej 30 dżihadystów, wśród nich nieletni żołnierze z formacji nazywanej przez terrorystów "Szczenięta kalifatu". Rannych zostało około 20 osób.
 • Kolejne naloty w Jemenie

  Kolejne naloty w Jemenie

  Koalicja pod egidą Arabii Saudyjskiej wznowiła naloty na cele milicji Huti w stolicy Jemenu. Dzień wcześniej ogłoszono pięciodniowe, humanitarne zawieszenie broni, które miało wejść w życie w nocy z niedzieli na poniedziałek.
 • To właśnie ona zrzuca bomby na dżihadystów

  Za sterami samolotów Zjednoczonych Emiratów Arabskich bombardujących dżihadystów zasiada kobieta. Mariam Al Mansouri jest pierwszą przedstawicielką płci pięknej, która może stać się dla ISIS prawdziwym koszmarem.
 • Władze Syrii: Amerykańskie naloty zmierzają w dobrym kierunku

  ​Syryjski rząd oświadczył, że amerykańskie naloty na pozycje dżihadystów "zmierzają w dobrym kierunku".
 • W jaki sposób Amerykanie zaatakują Państwo Islamskie?

  W jaki sposób Amerykanie zaatakują Państwo Islamskie?

  USA będą przewodniczyć koalicji mającej na celu zniszczenie Państwa Islamskiego. Kluczowy architekt strategii bombardowań w wojnie w Zatoce Perskiej i operacji Iracka Wolność powiedział, że sukces tego przedsięwzięcia zależy od skutecznych i precyzyjnych ataków z powietrza.
 • 20 zabitych w nalocie na targ w Aleppo

  20 zabitych w nalocie na targ w Aleppo

  W nalotach na zatłoczony warzywny targ w dzielnicy Aleppo kontrolowanej przez rebeliantów syryjskich zginęło w sobotę co najmniej 20 ludzi - podali działacze syryjskiego Obserwatorium Praw Człowieka.
 • UE podzielona w sprawie Syrii

  UE podzielona w sprawie Syrii

  Podziały w Unii Europejskiej w sprawie interwencji w Syrii. Jest grupa krajów domagających się rezolucji ONZ. Formuje się też koalicja państw, które nie zamierzają czekać na zielone światło. Powodem jest użycie broni chemicznej w Syrii. Według USA to reżim w Damaszku użył gazów bojowych przeciwko powstańcom.
 • Nalot na Strefę Gazy po ostrzale z jej terytorium

  Izraelskie wojsko przeprowadziło w środę nalot na Strefę Gazy w następstwie ostrzału rakietowego z jej terytorium, do którego doszło dzień przed wznowieniem izraelsko-palestyńskich negocjacji pokojowych - poinformował rzecznik armii.

Filmy - Naloty (11)