najpiękniejsi

Artykuły - Najpiękniejsi (66)

 • Lupita Nyong'o najpiękniejsza

  Lupita Nyong'o najpiękniejsza

  Laureatka Oscara za najlepszą drugoplanową rolę w dramacie "Zniewolony", Kenijka Lupita Nyong'o, została uznana przez magazyn "People" Najpiękniejszą Osobą 2014.
 • Przybylska i Adamczyk najpiękniejsi

  Przybylska i Adamczyk najpiękniejsi

  Po raz jedenasty czytelnicy dwutygodnika "VIVA!" wybierali najpiękniejszych Polaków. Tym razem w plebiscycie zwyciężyli Anna Przybylska i Piotr Adamczyk.
 • Wybierz najpiękniejszą piosenkę świąteczną!

  Wybierz najpiękniejszą piosenkę świąteczną!

  6 grudnia rusza wspólny plebiscyt RMF Classic i TVP Rozrywka na najpiękniejszą piosenkę świąteczną.
 • Najpiękniejszy Polak na prowincji!

  Najpiękniejszy Polak na prowincji!

  Krystian Wieczorek zagra główną rolę w najnowszym serialu telewizji Polsat "To nie koniec świata". Artysta wcieli się w postać piłkarskiego agenta, który pewnego dnia traci wszystko i musi rozpocząć nowe życie. Serial emitowany będzie od września.
 • Najpiękniejsze aktorki Allena

  Najpiękniejsze aktorki Allena

  "Woody Allen to najwybitniejszy reżyser kina kobiecego w Ameryce!" - napisał magazyn "Time" po premierze "Blue Jasmine". Opinię popularnego tygodnika potwierdzają Penelope Cruz, Scarlett Johansson i Cate Blanchett - gwiazdy ostatnich hitów słynnego nowojorczyka.
 • Właścicielka najpiękniejszych... stóp

  Właścicielka najpiękniejszych... stóp

  Włosy, figura, usta - to podobno o tym najczęściej rozmawiają mężczyźni. Jak się jednak okazuje, równie ważne są... stopy. W tej kategorii zdecydowaną liderką stała się amerykańska aktorka i piosenkarka Selena Gomez.
 • Najpiękniejsza kobieta na świecie

  Najpiękniejsza kobieta na świecie

  Gwyneth Paltrow to już nie tylko oscarowa aktorka, autorka książek kucharskich, uzdolniona wokalistka, ale teraz także... najpiękniejsza kobieta na świecie. "Mój mąż będzie się teraz ze mnie nabijał!" - skomentowała otrzymanie zaszczytnego tytułu gwiazda.
 • Najpiękniejsza Niemka w Polsce

  Najpiękniejsza Niemka w Polsce

  Alexandra Maria Lara, gwiazda "Młodości stulatka" Francisa Forda Coppoli i nominowanego do Oscara "Upadku", będzie gościem specjalnym tegorocznej edycji Off Plus Camera. Zdobywczyni tytułu najpiękniejszej Niemki pojawi się w Krakowie, by promować "Imagine" - najnowszy film Andrzeja Jakimowskiego, w którym gra jedną z głównych ról.
 • Ogłosi nazwisko najpiękniejszej Polki

  Ogłosi nazwisko najpiękniejszej Polki

  Edyta Herbuś będzie gospodynią gali Miss Polonia 2013. To właśnie Edyta ogłosi nazwisko dziewczyny, która zasiądzie na tronie zarezerwowanym dla najpiękniejszej Polki!
 • Natasza Urbańska: Najpiękniejszy prezent

  Natasza Urbańska: Najpiękniejszy prezent

  Koniec roku ma niezwykle pracowity. Natasza Urbańska (35) przygotowywała się do ostatnich spektakli "Polity", potem ćwiczyła do jubileuszowego show, jakie w styczniu zagra w teatrze Buffo.

Filmy - Najpiękniejsi (1)

 • Zdobyła tytuł, o którym marzą wszyscy celebryci!

  Co roku magazyn “People” ogłasza listę 100 najpiękniejszych ludzi świata, kierując się nie tylko kryterium piękna fizycznego, ale też talentem i dokonaniami wyróżnionych. Wiadomo już, że w tym roku tytuł "najpiękniejszej" przypadł kenijskiej aktorce Lupicie Nyong’o - zdobywczyni Oscara za najlepszą kobiecą rolę drugoplanową w przejmującym dramacie „Zniewolony. 12 Years a Slave”.