najmniejszy

Artykuły - Najmniejszy (128)

 • Peugeot 2008. Najmniejszy francuski crossover

  Peugeot 2008. Najmniejszy francuski crossover

  Na salonie genewskim w marcu Peugeot zaprezentuje zupełnie nowy model. Będzie to najmniejszy w gamie tego francuskiego producenta crossover o nazwie 2008.
 • Najmniejsze Projekcje Świata: "Pokłosie"

  Najmniejsze Projekcje Świata: "Pokłosie"

  Cykl Najmniejsze Projekcje Świata to wyjątkowe pokazy oraz rozmowy z twórcami w małym gronie. Kolejne spotkanie odbędzie się w niedzielę, 18 listopada, o godz. 11.30, w warszawskim kinie Atlantic. Tym razem widzowie obejrzą film Władysława Pasikowskiego "Pokłosie".
 • Top 10 najmniejszych mieszkań w Polsce

  Top 10 najmniejszych mieszkań w Polsce

  Kawalerka za niecałe 29 tys. zł? Tak, o ile wymaga gruntownego remontu i ma zaledwie kilkanaście metrów. W Polsce najmniejsze kawalerki dostępne są na rynku wtórnym, bo nowo budowane muszą mieć przynajmniej 25 metrów. Co ciekawe, w Londynie najmniejsze mieszkanie ma zaledwie 8 metrów, a wycenione jest na prawie 90 tys. funtów, czyli równowartość prawie 460 tys. zł.
 • Ile kosztuje utrzymanie auta? Zakup to najmniejszy problem

  Przerażeni niepohamowanym wzrostem cen paliwa Włosi dowiedzieli się, że eksploatacja samochodu kosztuje ich około stu miliardów euro rocznie.
 • W którym kraju żyje najmniej obcokrajowców? W Polsce

  Spośród państw unijnych najmniejszy odsetek obcokrajowców jest w Polsce, zarówno gdy bierze się pod uwagę obywateli z innych państw UE, jak i państw trzecich - poinformował w środę Eurostat. W sumie obcokrajowcy stanowią tylko 0,1 proc. populacji Polski.
 • Znaleźliśmy najtańszy kredyt samochodowy

  Znaleźliśmy najtańszy kredyt samochodowy

  Oto kolejna już - czerwcowa - edycja naszego rankingu kredytów samochodowych. Po raz kolejny, specjalnie dla Państwa, zbadaliśmy aktualne oferty banków i uszeregowaliśmy je według całkowitego kosztu kredytu. Gdzie jest on najmniejszy?