Najlepszy (film)

Artykuły - Najlepszy (film) (11)

 • "Najlepszy" na Blu-ray: Biec albo nie biec

  "Najlepszy" na Blu-ray: Biec albo nie biec

  Biograficzna opowieść o Jerzym Górskim, skazanym na zapomnienie narkomanie, który wyszedł z nałogu i został mistrzem świata w triathlonie Double Ironman (7,6 km pływania, 360 km jazdy na rowerze i 84 km biegu), to przykład udanego polskiego kina środka.
 • Magdalena Cielecka: Między etykietami

  Magdalena Cielecka: Między etykietami

  W filmie Łukasza Palkowskiego "Najlepszy" Magdalena Cielecka wciela się w postać matki głównego bohatera. - Na łatki i etykiety nie mam wpływu, więc nie próbuję z nimi na siłę walczyć - zdradza aktorka.
 • Łukasz Palkowski: Nie ścigać się ze sobą

  Łukasz Palkowski: Nie ścigać się ze sobą

  Jego poprzedni film podbił serca polskich widzów i krytyków. Czy "Najlepszy - nowe dzieło Łukasza Palkowskiego - powtórzy sukces "Bogów"?
 • Premiera "Najlepszego", czyli kilka prawd o życiu

  Premiera "Najlepszego", czyli kilka prawd o życiu

  "Najlepszy" to film opowiadający o Jerzy Górskim, sportowcu, który zachwycił świat, a który w Polsce do niedawna pozostawał osobą szerzej nieznaną. Po seansie w ramach uroczystej premiery, ten czempion wyszedł na scenę i podzielił się kilkoma przemyśleniami o życiu.
 • "Najlepszy" [recenzja]: Bogowie 2

  "Najlepszy" [recenzja]: Bogowie 2

  "Bogowie" Łukasza Palkowskiego okazali się sensacją festiwalu w Gdyni w 2014 roku, zasłużenie zdobywając szereg nagród, w tym tę najważniejszą - Złote Lwy dla najlepszego filmu. Jego dzieło spotkało się także z przychylnością polskiej widowni, bijąc rekordy w kinach. Gdy pojawiły się informacje o nowym projekcie reżysera, od razu stawiano pytania, czy uda się powtórzyć sukces historii Zbigniewa Religi. Chociaż "Najlepszy" jest filmem niepozbawionym wad, można odetchnąć z ulgą - Palkowski znów dostarczył niesamowitych ekranowych emocji.
 • "Najlepszy": Łukasz Palkowski o Ironmanie Jerzym Górskim

  "Najlepszy": Łukasz Palkowski o Ironmanie Jerzym Górskim

  Kiedy po raz pierwszy oglądałem "Najlepszego" oderwałem się od myśli, że Jurek ogląda Jurka i zacząłem kibicować głównemu bohaterowi - powiedział Jerzy Górski, pierwowzór głównego bohatera nowego filmu Łukasza Palkowskiego, pokazanego na 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.
 • "Najlepszy": Wymagająca rola Gierszała

  "Najlepszy": Wymagająca rola Gierszała

  W "Sali samobójców" pokazał, że potrafi poruszyć widzów. Teraz Jakub Gierszał znowu ma szansę porwać tłumy. Już 17 listopada zobaczymy go w "Najlepszym" - nowym filmie reżysera "Bogów". Ta rola była dla niego ekstremalnym wyzwaniem, bo wymagała od niego dużej metamorfozy fizycznej. Jednak, jak sam przyznaje, zmiany, które w nim zaszły, nie dotyczą jedynie wyglądu.
 • Arkadiusz Jakubik : Na basenie z piwem

  Arkadiusz Jakubik : Na basenie z piwem

  Arkadiusza Jakubika zobaczymy w nowym filmie Łukasza Palkowskiego. W "Najlepszym", opowieści o Polaku, który ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, Jakubik wcieli się w trenera pływania, przyjaciela głównego bohatera.
 • Kamila Kamińska: Pierwsza duża rola

  Kamila Kamińska: Pierwsza duża rola

  Dla 28-letniej Kamili Kamińskiej występ w filmie Łukasza Palkowskiego "Najlepszy" to pierwsza duża rola.
 • Tomasz Kot w ślady ojca

  Tomasz Kot w ślady ojca

  Tomasz Kot w swoim najnowszym filmie zatytułowanym "Najlepszy" wciela się w dyrektora klubu sportowego. Poniekąd aktor idzie śladami swojego ojca, który był nauczycielem wychowania fizycznego.

Zdjęcia - Najlepszy (film) (20)

Filmy - Najlepszy (film) (3)