Biznes - najlepsze

Artykuły - Najlepsze (392)

 • Kto jest najlepszym pracodawcą świata?

  Kto jest najlepszym pracodawcą świata?

  Troszczy się o każdego pracownika. Nawet jeśli pracuje u niego tylu ludzi, ilu walczyło po stronie koalicji antynapoleońskiej w Bitwie Narodów pod Lipskiem.
 • Nastroje konsumenckie najlepsze od dwóch dekad

  Nastroje konsumenckie najlepsze od dwóch dekad

  Badania GUS ze stycznia i lutego bieżącego roku nie pozostawiają wątpliwości - bieżące oraz oczekiwane przyszłe nastroje konsumenckie uległy znacznej poprawie. Co w praktyce to dla nas oznacza?
 • Zobacz najlepsze projekty w branży mobile 2016 roku! Mobile Trends Conference & Awards już w marcu!

  Zobacz najlepsze projekty w branży mobile 2016 roku! Mobile Trends Conference & Awards już w marcu!

  Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży mobile, czy też po prostu jesteś pasjonatem nowych technologii, koniecznie bądź w Krakowie w dniach 8-10 marca 2017 r. W tych dniach odbędzie się Mobile Trends Conference 2017, największa konferencja branżowa w Polsce. 8 marca natomiast prestiżowe nagrody Mobile Trends Awards powędrują do najlepszych projektów mobilnych minionego roku!
 • Kolacja w najlepszej restauracji na świecie kosztuje 1300 zł

  Kolacja w najlepszej restauracji na świecie kosztuje 1300 zł

  Wielomiesięczne kolejki oczekiwania i czterocyfrowy rachunek za kolację, to cena, którą trzeba zapłacić za skosztowanie najlepszych kuchni na świecie. Poznaliśmy listę najlepszych restauracji na świecie wg akademii Diners Club. Lion's Bank postanowił sprawdzić ich ofertę.
 • Jakie mieszkania są najlepsze na gorące dni?

  Jakie mieszkania są najlepsze na gorące dni?

  Zbliżający się wielkimi krokami sezon letni prowokuje do pytań o to, jaki typ budownictwa i parametry mieszkania pomogą przetrwać nam wakacyjne upały. Wbrew pozorom kwestia ta w dłuższej perspektywie może być bardzo istotna, bowiem klimatolodzy nie mają wątpliwości - w naszym kraju będzie coraz cieplej.
 • Pat emerytalny trwa w najlepsze. Kto uzyska prawo do wcześniejszego świadczenia?

  Pat emerytalny trwa w najlepsze. Kto uzyska prawo do wcześniejszego świadczenia?

  Prawo do wcześniejszego świadczenia mogą uzyskać kobiety w wieku 60 lat pod warunkiem 35-letniego stażu ubezpieczeniowego. Mężczyźni będą mieć doliczone pięć lat. To kolejny, ale nie ostatni wariant proponowanych zmian.
 • Najlepsze trunki powstają w rodzinnych winiarniach

  Najlepsze trunki powstają w rodzinnych winiarniach

  Rodzinne firmy bywają producentami najlepszych win. O uprawie winogron i produkcji myślą w kontekście przyszłych pokoleń.
 • ABC Data najlepszym dystrybutorem rozwiązań ATEN ALTUSEN

  ABC Data, lider rynku nowoczesnej dystrybucji IT w regionie CEE, została wybrana "Najlepszym Dystrybutorem rozwiązań ATEN ALTUSEN w regionie CEE 2015". Wyróżnienie zostało przyznane spółce za doskonałą współpracę i skuteczną realizację projektów w oparciu o produkty ATEN. To kolejna nagroda, którą w ciągu czterech lat współpracy dystrybutor otrzymał od tego producenta. Wyraźnie wskazuje ona, jak ważnym partnerem biznesowym w regionie Europy Środkowo-Wschodniej jest dla niego ABC Data.
 • Plzensky Prazdroj zwycięzcą konkursu na najlepsze raporty pozafinansowe

  Plzensky Prazdroj zwycięzcą konkursu na najlepsze raporty pozafinansowe

  Zwycięzcą konkursu Deloitte Central European Sustainability Report Award 2015 jest Plzensky Prazdroj, a. s. Raport zrównoważonego rozwoju czołowego czeskiego koncernu piwowarskiego został uznany za najlepszy spośród 76 raportów zgłoszonych z 7 środkowoeuropejskich rynków.
 • Znamy najlepsze produkty 2016 roku!

  Znamy najlepsze produkty 2016 roku!

  Już po raz dwunasty Konsumenci wybrali, ich zdaniem, najlepsze produkty z branży FMCG jakie pojawiły się na polskim rynku w minionym roku. 16 marca 2016 r. w Warszawie uhonorowani zostali laureaci polskiej edycji projektu marketingowego "Produkt Roku. Wybór Konsumentów - Innowacja 2016". Zwycięskie produkty wyłoniono na podstawie badania, przeprowadzonego na zlecenie firmy Produkt Roku Polska przez Instytut Badawczy Ipsos.