najlepsze zdjęcia

Artykuły - Najlepsze zdjęcia (29)

 • Jak robić dobre zdjęcia smartfonem?

  Jak robić dobre zdjęcia smartfonem?

  Optyka i oprogramowanie smartfonów czynią z nich przyzwoite, a niekiedy nawet naprawdę dobre aparaty fotograficzne. Co trzeba wiedzieć, aby wykorzystać je jak najlepiej?
 • Afera ze zdjęciami umieszczanymi w serwisie Instagram

  Afera ze zdjęciami umieszczanymi w serwisie Instagram

  Serwis Instagram, za którego Facebook zapłacił miliard dolarów, zapowiedział, że będzie mógł sprzedać umieszczane przez użytkowników zdjęcia. Wywołało to burzę w internecie. Teraz Instagram zmienia swoją retorykę.
 • Test aparatów cyfrowych: Aparaty do zadań specjalnych

  Bez dwóch zdań to aparaty z wymiennymi obiektywami robią najlepsze zdjęcia. Ale niektóre zaawansowane kompakty niewiele im ustępują.
 • Operatorzy już wybrali. Czas na Oscara?

  Operatorzy już wybrali. Czas na Oscara?

  Wally Pfister został wybrany najlepszym operatorem minionego roku. Doceniono go za zdjęcia do filmu Christophera Nolana "Incepcja". Doroczne nagrody Amerykańskiego Stowarzyszenia Operatorów (American Society of Cinematographers) wręczono w nocy z niedzieli na poniedziałek, 13/14 lutego.
 • Wybierz najlepsze zdjęcia kwietnia!

  Wybierz najlepsze zdjęcia kwietnia!

  Kwietniowy konkurs fotograficzny został zamknięty. Opublikowaliśmy 98 spośród nadesłanych przez was zdjęć. Sami zdecydujcie, które prace powinny zostać nagrodzone. Wyniki w środę!
 • Wybierz najlepsze zdjęcia marca!

  Wybierz najlepsze zdjęcia marca!

  Marcowy konkurs fotograficzny został zamknięty. Opublikowaliśmy 137 spośród nadesłanych przez Was zdjęć. Sami zdecydujcie, które prace powinny zostać nagrodzone. Wyniki we wtorek!
 • Wybierz najlepsze zdjęcia miesiąca!

  Wybierz najlepsze zdjęcia miesiąca!

  Styczniowy konkurs fotograficzny został zamknięty. Opublikowaliśmy 174 spośród nadesłanych przez Was zdjęć. Sami zdecydujcie, które prace powinny zostać nagrodzone. Wyniki w piątek!