najlepsze prezenty

Artykuły - Najlepsze prezenty (8)

 • Prezenty kupione „na ostatnią chwilę” mogą być trafione!

  Prezenty kupione „na ostatnią chwilę” mogą być trafione!

  Za kilka dni Wigilia, a Ty nadal nie masz co położyć pod choinką? Kupowanie prezentów najczęściej spoczywa na kobiecych barkach, dlatego pomożemy Ci wybrać prezenty, które z pewnością ucieszą Twoje dzieci, męża i teściową. Wbrew pozorom, prezenty „last minute” wcale nie muszą być nudne i nietrafione! Zobacz, jakie podarki zwykle kupują Polacy i wybierz to, co ucieszy Twoich bliskich!
 • Kody prezentowe dotarły do Polski

  W Polsce niedługo wystartuje system internetowych kodów podarunkowych o nazwie Happa.
 • 10 najlepszych prezentów technologicznych

  10 najlepszych prezentów technologicznych

  O jakim technologicznym prezencie warto pomyśleć w tym szczególnym, przedświątecznym okresie wzmożonych zakupów? Przygotowaliśmy dla was subiektywną listę dziesięciu najciekawszych produktów z dziedziny elektroniki użytkowej.
 • Najlepsze prezenty świąteczne dla szefa

  Najlepsze prezenty świąteczne dla szefa

  Dla (drugiej) najważniejszej osoby w twoim życiu najlepiej wybierać podarunki bezosobowe, takie jak gadżety elektroniczne i luksusowe akcesoria podróżne.
 • Sosnowski: Pas to dla mnie najlepszy prezent gwiazdkowy

  Sosnowski: Pas to dla mnie najlepszy prezent gwiazdkowy

  Albert "Dragon" Sosnowski jako drugi polski bokser zdobył pas zawodowego mistrza Europy w wadze ciężkiej. Siedem lat temu po tytuł EBU sięgnął Przemysław Saleta. W piątek wieczorem w Londynie Sosnowski pokonał jednogłośnie na punkty Włocha Paolo Vidoza. Twierdzi, że to najlepszy prezent gwiazdkowy jaki sobie mógł sprawić.
 • Szczepionka najlepszym prezentem dla dziecka

  Szczepionka najlepszym prezentem dla dziecka

  Pneumokoki są "zabójcami małych dzieci" do 5 roku życia. Mogą spowodować szybką śmierć, albo bardzo poważne powikłania - wodogłowie, głuchotę. Dlatego warto pomyśleć, czy zamiast kolejnej zabawki nie lepiej kupić dziecku szczepionkę przeciw tym bakteriom - mówili lekarze na piątkowej konferencji prasowej w Warszawie.
 • Najlepsze prezenty to takie, które ...

  Najlepsze prezenty to takie, które ...

  Ktoś mógłby powiedzieć tym w Neiman Marcus, że jesteśmy na krawędzi recesji. Dowód? Otwórz wydany dziś świąteczny katalog Neiman Marcus, a znajdziesz w nim rzeczywistych rozmiarów rzeźby Lego, strefę końcową stadionu Cowboy Texas oraz tytanowy motocykl bojowy, a wszystkie kosztują od 500 tysięcy do 10 milionów dolarów.
 • Najlepszy prezent dla Ronaldo

  Najlepszy prezent dla Ronaldo

  Cristiano Ronaldo, który we wtorek skończył 23 lata, stwierdził, że najlepszym prezentem urodzinowym byłoby dla niego zwycięstwo w towarzyskim meczu z mistrzami świata Włochami.

Filmy - Najlepsze prezenty (1)

 • Prezenty dla malucha godne małego księcia

  Małego księcia Jerzego, synka Williama i Kate, czeka pierwsza w życiu gwiazdka, pierwsze prezenty i mnóstwo wrażeń. Co Royal Baby znajdzie pod choinką? Producenci zabawek jak co roku przygotowali bogatą ofertę. Ważne jednak, by rodzice dokonali umiejętnego wyboru. Psychologowie dziecięcy przypominają, że małe dzieci dostrzegają tylko to, co znajduje się tuż przed ich oczyma, dlatego lubią wszystko, co jest duże, jasne i kolorowe. Warto też zainwestować w takie zabawki, które będą stymulować jego rozwój intelektualny. Oto kilka podpowiedzi...