najlepsi

Artykuły - Najlepsi (-2)

 • Zacznij rok z najlepszymi. Zadbaj o siebie i swój biznes, weź udział w II Kongresie SZLACHETNEJ PACZKI

  Zacznij rok z najlepszymi. Zadbaj o siebie i swój biznes, weź udział w II Kongresie SZLACHETNEJ PACZKI

  To najbardziej inspirujący kongres rozwoju osobistego na początku 2018 roku. 25-26 stycznia do Krakowa zjadą najlepsi w Polsce eksperci od zarządzania motywacjami, efektywnością i wykorzystania technologii przyszłości w biznesie. Nie przegap okazji na tak rozwojowy networking, weź udział w wydarzeniu i... zacznij żyć genialnie!
 • Zobacz najlepsze projekty w branży mobile 2016 roku! Mobile Trends Conference & Awards już w marcu!

  Zobacz najlepsze projekty w branży mobile 2016 roku! Mobile Trends Conference & Awards już w marcu!

  Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży mobile, czy też po prostu jesteś pasjonatem nowych technologii, koniecznie bądź w Krakowie w dniach 8-10 marca 2017 r. W tych dniach odbędzie się Mobile Trends Conference 2017, największa konferencja branżowa w Polsce. 8 marca natomiast prestiżowe nagrody Mobile Trends Awards powędrują do najlepszych projektów mobilnych minionego roku!
 • Sezon turystyczny w tym roku dla Chorwacji najlepszy w historii, sierpień był wyjątkowy

  Sezon turystyczny w tym roku dla Chorwacji najlepszy w historii, sierpień był wyjątkowy

  - Sezon turystyczny w tym roku w Chorwacji będzie najlepszy w historii mojego kraju - ocenił minister turystyki Darko Lorencin.
 • Zabawa trwa w najlepsze

  Tytuł komentarza nie jest przypadkowy i wynika w głównej mierze z ostatnich wypowiedzi członków FED, którzy zarówno w weekend, jak i w dniu wczorajszym potwierdzili, iż pozostawienie stóp procentowych na niezmienionym poziomie rozstrzygnęło się o przysłowiowy "włos". Nie zmienia to jednak faktu, iż na pierwszą podwyżkę stóp w Stanach Zjednoczonych będzie trzeba poczekać najprawdopodobniej do grudnia.
 • Kupiec S.A. z najlepszym kwartałem w historii

  Kupiec S.A.,działający w branży transportu i spedycji, osiągnęła w 2 kw. 2015 r. 317 tys. zł zysku netto przy przychodach wynoszących 7.608 tys. zł. Był to zarazem najlepszy kwartał dla Emitenta w całej jego historii.
 • Mario Draghi: Perspektywy gospodarcze eurostrefy najlepsze od 2008 roku

  Mario Draghi: Perspektywy gospodarcze eurostrefy najlepsze od 2008 roku

  Perspektywy gospodarcze strefy euro są obecnie najlepsze od początku kryzysu w 2008 roku - ocenił w piątek szef Europejskiego Banku Centralnego (EBC) Mario Draghi. Na forum EBC w Portugalii ostrzegł on, że ta poprawa nie rozwiązuje całkowicie problemów Europy.
 • Banknot kolekcjonerski z Józefem Piłsudskim najlepszy na świecie

  Banknot kolekcjonerski z Józefem Piłsudskim najlepszy na świecie

  Dwudziestozłotowy banknot "100. rocznica utworzenia Legionów Polskich" z wizerunkiem marszałka Józefa Piłsudskiego najlepszym banknotem kolekcjonerskim świata - zadecydowano na międzynarodowej Currency Conference w Vancouver w Kanadzie. To już kolejna prestiżowa nagroda dla pierwszego polskiego banknotu kolekcjonerskiego.
 • HORTICO z najlepszym kwartałem w historii

  HORTICO SA, spółka notowana na rynku NewConnect, zajmująca się zaopatrzeniem ogrodnictwa, zanotowała 2,7 mln zł zysku netto na poziomie skonsolidowanym w I kw. 2015 r. przy sprzedaży wynoszącej 22,47 mln zł. Osiągnięte przez emitenta wyniki finansowe są najlepszymi w całej jego historii.