nagrywanie

Artykuły - Nagrywanie (9)

 • Marka TiVo sprzedała patenty za 3 miliardy dolarów

  Marka TiVo sprzedała patenty za 3 miliardy dolarów

  Znana w USA marka TiVo połączyła siły z koncernem Xperii, tworząc tym samym jedną z największych firm skupujących licencje na świecie. Umowa o wartości 3 miliardów dolarów dotyczyła przede wszystkim patentów.
 • Gerard Butler nagrywa płytę

  Gerard Butler nagrywa płytę

  Gerard Butler, gwiazdor filmu "300", przygotowuje płytę. Za namową Johnny'ego Deppa, artysta postanowił zarejestrować w studiu swoje autorskie piosenki.
 • Dereszowska nagrywa płytę

  Dereszowska nagrywa płytę

  "W sierpniu wchodzę do studia i nagrywam album" - zapowiada Anna Dereszowska. Aktorka od dziecka lubi śpiewać, na co dzień występuje z zespołem Machina del Tango, a teraz przygotowuje solowy krążek.
 • Szyc i Urbańska w wokalnym duecie

  Szyc i Urbańska w wokalnym duecie

  Trwa nagrywanie muzyki do filmu Jerzego Hoffmana "Bitwa warszawska 1920". Kompozytorem jest Krzesimir Dębski, a promujący film utwór zaśpiewają odtwórcy głównych ról - Natasza Urbańska i Borys Szyc.
 • Jeff Bridges nagrywa płytę

  Jeff Bridges nagrywa płytę

  Hollywoodzki aktor Jeff Bridges postanowił spróbować swoich sił w muzyce. Gwiazdor podpisał już kontrakt płytowy z wytwórnią EMI.
 • Dereszowska wyznaje grzeszki

  Dereszowska wyznaje grzeszki

  Teatr, serial, koncerty, nagrywanie audiobooków - mimo przesunięcia zdjęć do filmu "Czarnobyl", kalendarz Anny Dereszowskiej jest zapełniony do końca roku.
 • Aktor nagrywa płytę

  Aktor nagrywa płytę

  Aktor Joaquin Phoenix nagrywa płytę razem z liderem zespołu Charlatans, Timem Burgessem - dowiedział się serwis muzyczny Billboard.com.
 • Kaczmarek nagrywa

  Jan A.P. Kaczmarek, wybitny kompozytor filmowy i teatralny, laureat Oscara za muzykę do "Marzyciela", zakończył niedawno w Łodzi pracę nad muzyką do filmu Janusza Kamińskiego "Hania".
 • Jan A.P. Kaczmarek nagrywa

  Jan A.P. Kaczmarek nagrywa

  Jan A.P Kaczmarek, laureat Oscara za muzykę do "Marzyciela", skończył wspólnie z Polską Orkiestrą Radiową nagrywanie ścieżki dźwiękowej do filmu węgierskiego reżysera Lajosa Koltai "Evening". W obrazie zagrały Vanessa Redgrave, Glenn Close i Meryl Streep.

Filmy - Nagrywanie (1)